Press

Komunikat prasowy pamięci 2017
Moduły pamięci Kingston Server Premier DDR4 2666 MT/s Registered DIMM zostały pomyślnie zweryfikowane pod kątem współpracy z platformą Intel Purley

Kingston Technology Company Inc., niezależny globalny lider wśród producentów pamięci komputerowych, poinformował, że jego moduły Server Premier DDR4-2666 Registered DIMM o pojemności 32 GB, 16 GB i 8 GB z powodzeniem przeszły weryfikację na platformie Intel Purley z procesorem z rodziny Intel® Xeon® Scalable (znanym dotychczas pod nazwą „Skylake-SP”). Wyniki weryfikacji można znaleźć tutaj. Pomyślna weryfikacja zbiega się w czasie z wprowadzeniem na rynek nowej linii produktów serwerowych Kingston, dostosowanej do najnowszych architektur serwerów debiutujących w 2017 r. Seria Kingston Server Premier opiera się na sprawdzonych, najlepszych w swojej klasie serwerowych pamięciach operacyjnych. To rozwiązania o gwarantowanej spójności, wytwarzane w oparciu o zamknięty wykaz materiałów na potrzeby architektów systemów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz centrów przetwarzania danych.

Moduły Kingston Server Premier zweryfikowane na platformie Purley zaprojektowano z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału nowej, sześciokanałowej architektury serwerów firmy Intel bez ograniczeń częstotliwości taktowania pamięci operacyjnej, które pojawiały się w poprzednich platformach. Przy liczbie transferów na poziomie 2666 MT/s — szybkości pracy pamięci operacyjnej DDR4 nowej generacji — każdy moduł DIMM udostępnia maksymalną przepustowość 21,3 GB/s. Zastosowanie grupy modułów do pracy wielokanałowej pozwala znacznie zwiększyć wydajność działania współczesnych aplikacji serwerowych wymagających dużych ilości pamięci operacyjnej.

Kingston Server Premier to uproszczona oferta modułów pamięci operacyjnej do serwerów, dostosowana do specyficznych wymagań klientów centrów przetwarzania danych i chmur, a także klientów biznesowych, integratorów systemów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Oto cechy charakteryzujące serię Server Premier:

 

 • niezmienny wykaz materiałów,
 • powiadomienia o zmianach części z wyprzedzeniem 45–90 dni,
 • weryfikacja pod kątem pracy na platformach serwerowych,
 • kwalifikacja dla serwerów Intel PCSD,
 • kwalifikacja czołowego producenta płyt głównych do serwerów,
 • dostępne szybkości pamięci DDR4 od 2400 i 2666,
 • bezterminowa gwarancja,
 • najlepsze w branży wsparcie i serwis.

„Z dumą prezentujemy serię Server Premier, czyli uproszczoną ofertę modułów pamięci operacyjnej zgodnych z wieloma platformami” — powiedział Christoph Bader, dyrektor działu marketingu strategicznego w segmencie B2B w firmie Kingston. „Klienci wybierający moduły Server Premier mogą liczyć na uzyskaną dzięki rygorystycznym testom niezawodność typową dla wszystkich rozwiązań firmy Kingston, a także na wydajność i wsparcie, które sprawiły, że nasze produkty są preferowanymi pamięciami operacyjnymi w centrach przetwarzania danych na całym świecie”.

Moduły Server Premier należą do szerszej rodziny zróżnicowanych pamięci Kingston dla centrów przetwarzania danych. Oferta serwerowych nośników SSD firmy Kingston obejmuje:

  • DCP1000 — dysk SSD obsługujący interfejs NVMe PCIe x8 trzeciej generacji, który zapewnia odczyt z pojedynczego urządzenia z szybkością nawet 1,25 mln IOPS, a przy tym cechuje się niezwykle małymi opóźnieniami transakcyjnymi i dużą przepustowością.
  • DC400 — napęd SSD SATA, który zapewnia stałą wydajność aplikacji i niewielkie opóźnienia dla szerokiej gamy operacji odczytu i zapisu. Powstał z myślą o klientach kładących nacisk na jakość usług. Jest wyposażony w standardowe i dostosowywane przez użytkownika nadmiarowe bloki pamięci (ang. over-provisioning), poprawiające obsługę losowych operacji odczytu i zapisu.
  • DCU1000 — napęd SSD U.2 obsługujący interfejs NVMe PCIe x4 trzeciej generacji, pracujący z szybkością ponad 700 tys. IOPS. Ten dysk SSD U.2 jest obecnie testowany przez klientów na etapie weryfikacji koncepcji.

Pamięci operacyjne Server Premier i napędy SSD Kingston klasy korporacyjnej tworzą kompleksową ofertę rozwiązań zwiększających wydajność odczytu i zapisu danych w centrach przetwarzania danych. Połączenie tych dwóch gam produktów znakomicie się sprawdza w środowiskach intensywnych obliczeń (HPC), systemach sztucznej inteligencji, środowiskach wirtualizacji, chmurach, operacjach na wielkich zbiorach danych i obsłudze aplikacji baz danych, a także w branży medialnej i rozrywkowej.

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
eu_pr@kingston.eu

Dominika Wysokińska
Monday PR
(22) 487 84 21
dominika.wysokinska@mondaypr.pl

Poprzednie komunikaty prasowe
Strona główna działu prasowego | 2016 | 2015
    Back To Top