Improve performance

Popraw wydajność

Jeśli system wyraźnie zwalnia, programy reagują z opóźnieniem albo się wcale nie uruchamiają, w systemie może brakować pamięci. Objawy mogą być trudne do zauważenia – może na przykład spaść wydajność wykonywania codziennych zadań, lub komputer może wyświetlać komunikaty o braku pamięci.

Rozwiązanie jest proste: aby znacząco podnieść wydajność pracy z komputerem, wystarczy rozbudować pamięć z użyciem modułów firmy Kingston. Strony internetowe będą się otwierać szybciej, a uruchamianie aplikacji będzie szybsze i łatwiejsze. 

Build your own PC

Samodzielna budowa komputera

Zastanawiasz się nad samodzielnym złożeniem komputera? To znakomity sposób na uzyskanie dokładnie takiego systemu, jakiego potrzebujesz.

Pierwszy ważny krok to wybór rodzaju płyty głównej. Czy powinna to być płyta DDR3 czy DDR4? Ile gniazd pamięci DRAM ma być dostępnych na płycie głównej? Czy moduły muszą być instalowane w zestawach po dwa, trzy czy cztery? Z jaką prędkością ma pracować pamięć? Użyć pamięci pamięć DIMM czy SO-DIMM?

Dzięki odpowiedziom na te pytania będziesz lepiej znać swoje potrzeby i ustalisz, jaka pamięć firmy Kingston najlepiej pasuje do budowanego systemu. Możesz wtedy wyszukać numer katalogowy swojej płyty głównej za pomocą narzędzia do wyszukiwania pamięci znajdującego się powyżej, aby znaleźć zgodną pamięć.

Wymiana lub dodanie nowych modułów pamięci

Producenci laptopów i komputerów stacjonarnych najczęściej wykorzystują standardowe moduły pamięci o małych pojemnościach, aby zmniejszyć koszty. Oznacza to, że nawet nowe komputery mogą wymagać modernizacji pamięci zaraz po opuszczeniu fabryki. Dostępne są dwie opcje: usunięcie i wymiana istniejących modułów o mniejszej pojemności lub wypełnienie wolnych gniazd pamięci. 

W przypadku awarii modułu pamięci firma Kingston gwarantuje dostawę podzespołów niezbędnych do przywrócenia sprawności systemu dzięki naszej wieczystej gwarancji

W niektórych przypadkach moduły pamięci o tej samej pojemności należy instalować w parach, aby uzyskać najlepszą wydajność systemu. Wyszukaj system po nazwie i numerze modelu z użyciem naszej wyszukiwarki pamięci, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące najlepszej konfiguracji pamięci i najlepszą wydajność systemu.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Aby znaleźć poszukiwane produkty firmy Kingston, wystarczy wprowadzić markę i numer modelu bądź numer katalogowy systemu komputerowego lub urządzenia cyfrowego.

Wyszukaj według numeru katalogowego

Wyszukuj według numeru katalogowego firmy Kingston, numeru katalogowego dystrybutora lub numeru katalogowego producenta.

Typy pamięci

Industry Standard icon.

System Specific icon.

Extreme Performance icon.

Branżowy standard 

Konkurencyjne cenowo pamięci ValueRAM umożliwiają nagradzaną wydajność. Pamięci ValueRAM zostały zaprojektowane i są testowane tak, aby spełniać branżowe standardy JEDEC, dzięki czemu każdy może nabyć pamięć zgodną z wymaganymi specyfikacjami. 

Znajdź pamięć według danych technicznych.

W zależności od systemu

Pamięci są projektowane, produkowane, testowane pod kątem zastosowania w konkretnym systemie i gwarantują zgodność. Ułatwiają dobranie modułów odpowiednich do potrzeb użytkownika w oparciu o markę i model systemu OEM.

Znajdź pamięć według marki lub modelu.

Ekstremalna wydajność 

Zaufaj marce wybieranej przez rosnące grono graczy i profesjonalistów. Pamięć HyperX bez trudu spełnia najwyższe wymogi graczy i profesjonalnych twórców w zakresie agresywnego wyglądu radiatorów, pamięci Plug and Play z automatycznym przetaktowaniem, pamięci z profilami XMP i pamięci RGB.

Więcej informacji na stronie HyperXGaming.com

Dlaczego warto wybrać pamięć firmy Kingston?

Tested components

Firma Kingston to jeden z niewielu dostawców kwalifikujących wszystkie produkty i testujących moduły na wszystkich etapach produkcji. Więcej

Warranty

Wszystkie pamięci firmy Kingston są objęte wieczystą gwarancją. Więcej

Free Technical Support

Zespół specjalistów firmy Kingston jest gotowy pomóc każdemu użytkownikowi w mało prawdopodobnej sytuacji, gdy wystąpi problem z pamięcią firmy Kingston.

Zasoby wideo

 • Sposób instalowania pamięci w komputerze stacjonarnym

  Instalacja modułów pamięci w komputerze stacjonarnym jest bardzo łatwa. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

 • Sposób instalowania pamięci w komputerze przenośnym

  Zmodernizuj pamięć w swoim notebooku i przyspiesz jego działanie dzięki kilku prostym czynnościom.

 • Wycieczka po fabryce pamięci DRAM firmy Kingston

  Udaj się na wirtualną wycieczkę po fabryce firmy Kingston, aby zobaczyć, w jaki sposób są produkowane moduły pamięci DRAM.

 • Co to jest pamięć dedykowana?

  Firma Kingston oferuje dedykowane moduły pamięci DRAM do Twojego systemu. Wyszukiwanie modułów DRAM odbywa się na podstawie numeru modelu posiadanego komputera.

 • Pamięć o ekstremalnej wydajności do gier

  Zawodowcy z branży gier używają pamięci HyperX. Ta pamięć oferuje bardziej wyśrubowane parametry, niż przewiduje standard JEDEC, a jej sprawdzona w testach konstrukcja zapewnia ekstremalną wydajność.

 • Moduły pamięci według standardów branżowych: dane techniczne

  Jeśli znasz parametry pamięci, której potrzebujesz, kup pamięć ValueRAM® firmy Kingston. To pamięć DRAM, która spełnia standardy branżowe JEDEC.

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.