We've updated our Privacy Policy with new contact details for privacy matters. Please review our updated Privacy Policy.

Her Gün Veri Üretiyoruz

Ortalama düzeyde bir teknoloji kullanıcısı için yeni fotoğraflar ve videolar çekmek, e-postalar göndermek ve Word dosyaları ya da hesap tabloları oluşturmak günlük yapılan işlerden bazılarıdır. Oyunlar ve diğer kişiselleştirilmiş uygulamalardan gelen verileri düşündüğümüzde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarımızın, telefonlarımızın ve tabletlerimizin veri saklama alanları çabucak dolabilmektedir. Kingston, Flash bellekler ve hafıza kartlarından gelişmiş SSD’lere kadar dijital dünyanızın hayatınızın geri kalanına ayak uydurmasına yardımcı olacak çeşitli veri depolama seçenekleri sunmaktadır.

SSDs

SSD'ler

Bir SSD ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara hız ve veri depolama kapasitesi ekleyin. Giriş seviyesi bir SSD, tipik bir 7200RPM harddiskten yaklaşık 10 kat daha hızlıdır. Laptop veya masaüstü bilgisayarınızda bulunan HDD’yi değiştirerek, uygun maliyetli bir yükseltme ile hızı ve veri saklama kapasitesini arttırabilirsiniz. Daha da yüksek performans elde etmek ya da PCIe teknolojisinden yararlanmak isterseniz, performans, veri depolama ve bütçe kriterlerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir ürünü bulmak için tüm Kingston SSD ürün serisine bakın. SSD’ler aynı zamanda enerji açısından daha verimli çalışmaları ve pil ömrünü uzatabilmeleri nedeniyle dizüstü bilgisayarlar için harika bir yükseltme seçeneğidir. Bir SSD, hareketli parça içermediğinden geleneksel harddisklere göre daha dayanıklıdır. Sonuç olarak, bilgisayarın düşmesi durumunda bir SSD’de bulunan veriler HDD’de bulunan verilere kıyasla daha yüksek kurtulma imkanına sahiptir.

Flash Drives

Flash Bellekler

Bir taşınabilir dosya saklama çözümü arıyorsanız, ihtiyacınız olan bir USB flash bellek olabilir. Cebinizde taşınabilecek kadar küçük olmalarının yanı sıra bazı modeller anahtarlığınıza bile takılabilmektedir. Kingston flash bellek ürün serisi, 8GB ila 2TB arası kapasitelerde ve çeşitli şekillerde boyutlarda sunulmaktadır. Kingston, verilerinin güvende kalmasını isteyen müşteriler için parola korumalı ve şifreli USB flash bellekler sunmaktadır.

Memory Cards

Hafıza Kartları

microSD ve SD kartlar, Android™ cihazlar, araç kameraları, güvenlik kameraları, aksiyon kameraları, drone’lar ve DSLR kameralar için uygun veri saklama ortamlarıdır. Kingston hafıza kartları, gereksinimlerinizi karşılayan ve bütçenize uygun çeşitli hızlarda ve kapasitelerdedir. Ayrıca her Kingston hafıza kartı ömür boyu garantisi sayesinde, Kingston’ı tüm önemli fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklamak için güvenebileceğiniz bir marka haline getirmektedir. Aynı zamanda gereksinimlerinize uygun çeşitli kart okuyucular da sunuyoruz.

İlgili Videolar

 • 2.5” SSD'lerin dizüstü bilgisayarlara takılması

  Bir 2,5” SSD'nin dizüstü bilgisayarınıza nasıl takılacağını gösteren adım adım işlemler.

 • 2.5” SSD'lerin masaüstü bilgisayarlara takılması

  Bir 2,5” SSD'nin masaüstü bilgisayarınıza nasıl takılacağını gösteren adım adım işlemler.

 • M.2 SSD'lerin dizüstü bilgisayarlara takılması

  Bir M.2 SSD'nin dizüstü bilgisayarınıza nasıl takılacağını gösteren adım adım işlemler.

 • M.2 SSD'lerin masaüstü bilgisayarlara takılması

  Bir M.2 SSD'nin masaüstü bilgisayarınıza nasıl takılacağını gösteren adım adım işlemler.

 • SSD’lerin sabit disk sürücülere (HDD) göre performans avantajları

  Bir SSD’ye geçiş yaptığınızda zaman kazanmanız için bilgisayarınız daha hızlı açılır, uygulamalar daha hızlı başlatılır, veri transferleri daha çabuk tamamlanır.

Flash bellekler hakkında daha fazla bilgi alın

COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

İletişimde kalın! Kingston haberleri ve çok daha fazlası için e-postalarımıza kayıt olun.