Przełomowa pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 firmy Kingston Digital

 • Zaawansowany interfejs USB 3.2 gen. 2, typ C
 • Duża szybkość i pojemność


Kingston Digital Europe Co LLP
, spółka stowarzyszona ds. pamięci flash firmy Kingston Technology Company Inc. będącej liderem wśród dostawców pamięci i rozwiązań technologicznych, poinformowała o uruchomieniu dostaw pamięci flash DataTraveler® Max — wydajnych produktów z interfejsem USB typu C1, które wykorzystują najnowszy standard USB 3.2 gen. 2. DataTraveler Max (DT Max) zapewnia rekordowe prędkości odczytu (do 1000 Mb/s) i zapisu (do 900 Mb/s)2, co czyni go jednym z najszybszych nośników pamięci USB na rynku i pierwszym produktem tego rodzaju.

DT Max został zaprojektowany z myślą o mobilności i wygodzie użytkowania. Wyjątkowa wzmocniona obudowa chroni złącze, gdy nie jest ono używane, oraz umożliwia jego łatwe aktywowanie jednym ruchem. Urządzenie pozwala na niezwykle sprawne przenoszenie i przechowywanie dużych plików, takich jak zdjęcia w rozdzielczości HD, filmy 4K/8K, muzyka i wiele więcej — z rekordowymi prędkościami zapisu i odczytu oraz maksymalną pojemnością 1 TB3. Dodatkowa pętla na kółko do kluczy i wskaźnik stanu LED sprawiają, że produkt doskonale sprawdzi się w rękach użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej w podróży.

„DT Max zapewnia znakomitą prędkość i pojemność, które pozwalają użytkownikom tworzyć treści oraz spełnić wymogi, jakie się z tym wiążą” — mówi Oscar Escayola Kaloudis, kierownik działu pamięci flash na region EMEA w firmie Kingston. „Zapewniamy niezrównaną wydajność, którą znają i której oczekują nasi klienci. Jesteśmy dumni, że wraz z tą premierą możemy wyznaczyć nowe standardy w branży pamięci flash USB-C.

Pamięć flash USB DataTraveler Max jest dostępna w wersjach o pojemności od 256 GB do 1 TB. Produkt jest objęty pięcioletnią ograniczoną gwarancją z bezpłatnym wsparciem technicznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com.

Cechy i dane techniczne pamięci flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2:

 • Najnowszy standard USB 3.2 gen. 2: błyskawiczne przenoszenie plików z prędkością odczytu sięgającą 1000 Mb/s i prędkością zapisu do 900 Mb/s
 • Duża pojemność: dostępne wersje od 256 GB do 1 TB, które umożliwiają łatwe przenoszenie cyfrowej biblioteki w każde miejsce
 • Łączność USB-C®1: obsługa standardu laptopów i komputerów stacjonarnych nowej generacji, umożliwiająca bezproblemowe przesyłanie plików
 • Unikalna konstrukcja: wygodna osłona obsługiwana jedną ręką, wskaźnik stanu LED i praktyczna pętla na kółko do kluczy
 • Pojemność3: 256 GB, 512 GB, 1 TB
 • Szybkość2: USB 3.2 gen. 2 — do 1 000 Mb/s (odczyt), 900 Mb/s (zapis)
 • Wymiary: 82,17 × 22,00 × 9,02 mm
 • Waga: 12 g
 • Temperatura eksploatacji: od 0 do 60° C
 • Temperatura przechowywania: od -20 do 85° C
 • Gwarancja i wsparcie techniczne: 5-letnia gwarancja z bezpłatnym wsparciem technicznym
 • Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows® 10, 8.1, Mac OS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2

Numer katalogowy

Pojemność

DTMAX/256GB

256 GB

DTMAX/512GB

512 GB

DTMAX/1TB

1 TB


1
USB Type-C® i USB-C® to zastrzeżone znaki towarowe organizacji USB Implementers Forum.

2 Szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hosta, oprogramowania i sposobu eksploatacji produktu.

3 Część podanej pojemności urządzeń pamięci masowej w technologii flash jest wykorzystywana do obsługi formatowania i innych funkcji, a tym samym nie może być używana do przechowywania danych. W związku z tym rzeczywista pojemność dostępna do przechowywania danych jest mniejsza od podanej na produktach. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku po systemach pamięci Flash firmy Kingston.

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2021 | 2020