‘Naszą Politykę prywatności zaktualizowaliśmy o nowe dane kontaktowe w sprawach związanych z ochroną prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną Polityką prywatności.

Kingston Wyszukiwanie pamięci

eśli startujesz z firmą Kingston, wybór pamięci jest łatwy.
Ponad 30 lat doświadczeń sprawia, że Kingston ma wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, by nie mieć wątpliwości przy wyborze pamięci.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Aby znaleźć poszukiwane produkty firmy Kingston, wystarczy wprowadzić markę i numer modelu bądź numer katalogowy systemu komputerowego lub urządzenia cyfrowego.

Instalacja dysku SSD w komputerze stacjonarnym

Montaż dysku SSD i zwiększenie ilości pamięci to dwa łatwe i opłacalne kroki do zwiększenia wydajności komputera stacjonarnego lub laptopa.

Nawet w przypadku nowych zestawów komputerowych można zauważyć znaczną poprawę wydajności po wymianie tradycyjnego dysku twardego na dysk SSD. Dyski SSD klasy podstawowej firmy Kingston są 10 razy szybsze od dysku twardego, dając użytkownikom szybszy dostęp do programów i aplikacji. Nasze dyski SSD zapewniają również większą pojemność, nawet do 2TB.

Przyspiesz swój komputer, używając optymalnej konfiguracji pamięci wymaganej przez aplikacje i sposób użytkowania. Pamięć to pierwsze miejsce, z którym kontaktuje się procesora odpowiednia jej ilość pozwalająca ładować często używane dane umożliwia użytkownikom bardziej wydajną pracę. Dzięki wyszukiwarce produktów firmy Kingston nie musisz bawić się w zgadywanie. Wystarczy użyć powyższego narzędzia do wyszukiwania, aby wprowadzić dane systemu operacyjnego, w którym pracujesz. Pomagamy w wyborze odpowiedniej pamięci RAM do komputera stacjonarnego lub laptopa.

Jeżeli chcesz zwiększyć wydajność komputera gamingowego lub dowiedzieć się, jak go zbudować sprawdź pamięci HyperX i dyski SSD.

Powiązane filmy

 • Sposób instalowania dysku SSD 2,5" w notebooku

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD 2,5" w notebooku.

 • Sposób instalowania dysku SSD 2,5" w komputerze stacjonarnym

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD 2,5" w komputerze stacjonarnym.

 • Sposób instalowania dysku SSD M.2 w notebooku

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD M.2 w notebooku.

 • Sposób instalowania dysku SSD M.2 w komputerze stacjonarnym

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD M.2 w komputerze stacjonarnym.

 • Wydajność dysku SSD w porównaniu z dyskiem twardym (HDD)

  Wymień tradycyjny dysk twardy na dysk SSD, a oszczędzisz czas dzięki szybszemu uruchamianiu komputera i aplikacji oraz szybszemu przesyłaniu danych.

 • Prezentacja pamięci DDR4

  Pamięć DDR4 zużywa o 40% mniej energii niż DDR3. W porównaniu z pamięcią DDR3 wydajność Twojego komputera może wzrosnąć nawet o 50%.

 • Pamięć o ekstremalnej wydajności do gier

  Zawodowcy z branży gier używają pamięci HyperX. Ta pamięć oferuje bardziej wyśrubowane parametry, niż przewiduje standard JEDEC, a jej sprawdzona w testach konstrukcja zapewnia ekstremalną wydajność.

NVMe Resources

Powiązane artykuły

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.