Moduły pamięci DDR5 firmy Kingston Technology z możliwością przetaktowania coraz bliżej premiery na rynku

Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., największego na świecie producenta pamięci i powiązanych rozwiązań technologicznych, poinformowała o przekazaniu płyt głównych modułów DDR5 z możliwością zwiększenia częstotliwości taktowania do współpracujących z nią producentów. Zostały one przekazane w celu rozpoczęcia procesu kwalifikacji platformy pamięci nowej generacji. Moduły DDR5 zaprojektowano z ustawionym wstępnie profilem XMP. Producenci płyt głównych mają jednak możliwość ręcznego skonfigurowania układu zarządzania zasilaniem (PMIC) powyżej wartości 1,1 V określonej w specyfikacji DDR5. Umożliwia to elastyczne przetaktowanie pamięci. Kingston przewiduje, że rozwiązania oparte na pamięci DDR5 pojawią się na rynku w III kwartale br.

W ciągu 33 lat funkcjonowania na rynku firma Kingston nawiązała ścisłe kontakty z najważniejszymi dostawcami płyt głównych i producentami specjalistycznych zestawów układów. Dzięki temu możliwa staje się weryfikacja pamięci, wymagająca współpracy w ramach całego ekosystemu producentów sprzętu komputerowego. To ważny etap procesu, którego końcowym etapem będzie wprowadzenie na rynek w drugiej połowie roku nowoczesnych, wydajnych systemów pamięci z możliwością zwiększenia częstotliwości taktowania.

Od ponad trzech dziesięcioleci Kingston skrupulatnie testuje każdą komórkę pamięci wszystkich układów wchodzących w skład wszystkich produkowanych modułów. Dzięki metodycznemu testowaniu, bezterminowej gwarancji i wyjątkowemu poziomowi obsługi klientów przedsiębiorstwo stało się największym zewnętrznym dostawcą pamięci na światowym rynku i ma w nim obecnie ponad 80% udziału. Kingston od wielu lat należy do JEDEC, organizacji odpowiedzialnej za standardy w branży mikroelektronicznej. Od ponad dziesięciu lat firma Kingston ma w zarządzie JEDEC swojego przedstawiciela, który bierze udział w definiowaniu standardów obowiązujących wszystkich producentów.  

Więcej informacji na stronie: kingston.com.

Kontakt:

Robert Sepeta
Business Development Manager
Kingston Technology Europe
[email protected]
+48 602 746 747

Michał Bocheński
Business Development Manager
Kingston Technology Europe
[email protected]
+48 691 520 126

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2020 | 2019