Optymalna ochrona w punktach końcowych – opracowanie przygotowane we współpracy z firmą Matrix42

Pobierz e-booka

Stylizowana grafika przedstawiająca oko nałożone na obiektyw kamery do monitoringu bezpieczeństwa, płytkę drukowaną oraz kod binarny

Ochrona danych to podstawowe zadanie firm, instytucji państwowych i osób prywatnych we współczesnym świecie

Człowiek patrzący przez wolną przestrzeń w szafie serwerowej

Naruszenia ochrony danych, ataki hakerskie i „czynnik ludzki” stale przypominają nam o powszechnie występujących zagrożeniach i ryzyku. Koszty związane z naruszeniem ochrony danych i ich niefortunnym ujawnieniem mogą być bardzo wysokie. Wymagania zaawansowanego bezpieczeństwa cybernetycznego i strategie DLP dotyczące ochrony danych w punktach końcowych zależą od niezawodnych i skutecznych rozwiązań w zakresie przechowywania i pamięci masowej.

Optymalne rozwiązania ochrony w punktach końcowych

Firmy Kingston i Matrix42 nawiązały współpracę, aby pokazać, w jaki sposób połączenie szyfrowanej sprzętowo pamięci USB Kingston z opcjami personalizacji oraz oprogramowania Matrix42 zapewnia optymalne rozwiązanie ochrony w punktach końcowych.

Przedstawiamy przykłady zastosowania w rożnych branżach, związane z nimi wyzwania oraz nasze rozwiązania w następujących sektorach:

  • Sektor publiczny

  • Opieka zdrowotna

  • Finanse

  • Motoryzacja

  • Telekomunikacja

USB Drive Icon

Zapytaj eksperta

Firma Kingston oferuje sporządzenie niezależnej opinii i doradztwo w zakresie korzyści, jakie przyniesie organizacji zastosowanie szyfrowanych urządzeń pamięci USB, a także wyboru produktów najlepiej dostosowanych do określonych potrzeb biznesowych.

Zapytaj eksperta w dziedzinie pamięci USB

Dowiedz się więcej na temat linii szyfrowanych pamięci USB firmy Kingston

Powiązane artykuły

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.