Kingston’dan 220 Ödüllü Bilgi Yarışması

Kingston’ın geçtiğimiz günlerde dünya lansmanı yapılan ve eş zamanlı olarak Türkiye’de satışa sunulan yeni kablosuz depolama birimi MobileLite Wireless, Kingston.com.tr üzerinden yapılacak 5 soruluk bir bilgi yarışması ile sahiplerini bulacak. Tam 20 kişinin MobileLite Wireless kazanacağı yarışmada, 200 kişiye de Kingston’dan DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek hediye edilecek.

kingston.com/tr/landing/win_mlw221 adresindeki videoyu izleyip sorulara doğru yanıt veren toplamda 100. kişiye kadar her 5. kişi, Kingston’dan MobileLite Wireless kazanacak. Kingston’ın yenilikçi ürünü MobileLite Wireless’ı kazananlar dışında sorulara doğru yanıt veren ilk 200 kişi ise Kingston’dan 4 GB kapasiteye sahip DataTraveler DT1G3 USB belleğin sahibi olacak.

30 Kasım 2013 tarihine kadar Kingston.com.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmada, katılımcılar Kingston’ın yeni ürünü MobileLite Wireless hakkındaki 5 soruya doğru yanıt vermeye çalışacak. 20 kişinin MobileLite Wireless, 200 kişinin de DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek kazanacağı yarışmaya katılmak için MobileLite Wireless odağında hazırlanan videoyu izleyip, sorulan 5 soruya doğru yanıt vermeniz yeterli olacak. Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve katılmak için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: kingston.com/tr/landing/win_mlw221

Sosyal Medyada Kingston:
Facebook: Facebook.com/KingstonTurkiye
Twitter: witter.com//Kingston_TR

KINGSTON TECHNOLOGY HAKKINDA

Kingston Technology, dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisidir. Kingston, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, sunucular, printerlar için bellek ürünleri, PDA cihazlar, mobil telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve MP3 çalarlar için de Flash bellekler tasarlamakta, üretmekte ve tüm dünyaya satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Kaliforniya, Malezya, Tayvan ve Çin'de üretim tesisleri bulunan Kingston'un Birleşik Devletler, İngiltere, Avrupa, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan, Tayvan, Çin, Latin Amerika ve Türkiye'de de satış ofisleri bulunmaktadır.

Eski basın bildirileri

Ana Sayfaya basın | 2018 | 2017