W tej witrynie używane są pliki cookie w celu rozszerzenia zakresu funkcji. Korzystanie z witryny jest równoznaczne z zaakceptowaniem tego. Szanujemy Twoją prywatność i bezpieczeństwo danych. Zapoznaj się z naszymi zasadami dotyczącymi plików cookie i polityką prywatności. Oba dokumenty zostały ostatnio zaktualizowane.

Informacje kontaktowe dla prasy

Informacje kontaktowe dla prasy
Corporate Stany Zjednoczone i Kanada
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology David Leong +1 (714) 438-1817 david_leong@kingston.com
Azja
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Australia
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Brasil
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Rosa Arrais Comunicação e Editora Ltda. Rosa Arrais +55 11 3672 3531 rosa@rosaarrais.com.br
Chiny
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Link Shang +86-10-65819998 #6516 link_shang@kingston.com.cn
Europa, Bliski Wschód i Afryka
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Debbie Fowler +44 (0)1932 738888 eu_pr@kingston.eu
Indie
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Vaibhav Kulkarni +91-22-42230312 vaibhav_kulkarni@kingston.com
Japonia
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Meksyk
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Nicole Trochez +1 (714) 424-3996 nicole_trochez@kingston.com
Martec Porter Novelli Ivonne A. Romero M (52) 55 5010-3241 ivonne.romero@porternovelli.com
Singapur
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Ameryka Południowa - ConoNorte (Ameryka Środkowa, Kolumbia, Wenezuela, Ekwador, Karaiby)
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Roxy De Leonardis +1-(714) 435-2600 roxy_de_leonardis@kingston.com
Ameryka Południowa - ConoSur (Boliwia, Peru, Chile, Argentyna, Urugwaj)
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Roxy De Leonardis +1-(714) 435-2600 roxy_de_leonardis@kingston.com
Doble EME Maria Monaco +54 11 4772 3317 maria@doble-eme.com.ar
Tajwan
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Wietnam
firmie Imię i Nazwisko telefon Email
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
        Back To Top