‘Naszą Politykę prywatności zaktualizowaliśmy o nowe dane kontaktowe w sprawach związanych z ochroną prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną Polityką prywatności.

Man using a mobile phone with Kingston memory inside

Firma Kingston dostarcza pamięci masowe dla studentów, fotografów i osób pracujących w drodze korzystających z laptopów, najnowszych telefonów z systemem Android lub iPhone’ów. Najnowsze karty microSD w połączeniu z obsługą aplikacji A1 i pamięci flash USB-C, podpinane bezpośrednio do telefonu z systemem Android umożliwiają bezproblemowe przechowywanie wszystkich plików.

Dla osób potrzebujących większego ekranu, portów USB lub czytnika kart pamięci podczas pracy w drodze stworzyliśmy hub USB-C łączący się z najnowszymi MacBookami, komputerami HP, Lenovo oraz innymi laptopami obsługującymi port USB-C. Wystarczy jeden adapter, aby uzyskać dostęp do portów HDMI, USB-A, USB-C, czytników kart pamięci etc. Dowiedz się więcej o Nucleum

Powiązane filmy

  • Karty microSD A1 do systemu Android

    Karty microSD z klasyfikacją A1 są wystarczająco szybkie, aby używać ich w smartfonach do zapisywania nie tylko multimediów, ale także aplikacji.

  • Koncentrator USB-C Nucleum

    Koncentrator USB-C Nucleum pozwoli Ci używać ulubionej myszy, monitora i akcesoriów.

Więcej informacji o pamięciach masowych flash

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.