Kingston Digital wprowadza uzupełnienie do serii DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 o wersję USB-A •  Zaawansowane USB 3.2 Gen 2 typu A 
 • Duża prędkość, duża pojemność 

Warszawa,11 lipca, 2022 – Kingston Digital Europe Co LLP., oddział Kingston Technology Company Inc. zajmujący się pamięcią flash, przedstawia nowy nośnik pamięci DataTraveler Max Type-A Dołącza on do modelu DataTraveler Max, w wersji z USB-C1, aby uzupełnić serię wysokowydajnych pamięci nowej generacji. Oba nośniki wykorzystują najnowszy standard USB 3.2 Gen 2. 

Seria DataTraveler Max (DT Max) zapewnia rekordowe prędkości do 1000 MB/s odczytu i 900 MB/s zapisu2, dzięki czemu są to jedne z najszybszych pamięci USB na rynku. DT Max został zaprojektowany z myślą o poręczności i wygodzie. DT Max Type-A charakteryzuje się burgundowo-czarnym designem, natomiast DT Max ze złączem Type-C jest całkowicie czarny, co pozwala rozróżnić oba modele. Unikalna, karbowana obudowa chroni złącze, gdy nie jest używane. Dostęp do niego można łatwo uzyskać jednym prostym ruchem. Bezproblemowe przenoszenie i przechowywanie dużych plików, takich jak zdjęcia HD i filmy 4K/8K, możliwe jest dzięki najwyższym prędkościom odczytu i zapisu, a także dużej pojemności do 1 TB3. Dodanie pętli na brelok i wskaźnika statusu LED sprawia, że dysk jest idealny dla użytkowników, którzy potrzebują mieć dostęp do nośnika danych w podróży. 

„Seria pamięci USB DT Max oferuje najwyższe prędkości i dużą pojemność, aby umożliwić konsumentom tworzenie treści zgodnych z dzisiejszymi wymaganiami – teraz zarówno w wersji z portem Type-C, jak i Type-A” – stwierdza Tiago Gomes, Flash Business Manager, Kingston. „Wprowadzenie wersji Type-A podnosi poprzeczkę i daje firmie Kingston bardziej kompletną linię wysokowydajnych rozwiązań w kategorii pamięci USB”.  

Seria DataTraveler Max dostępna jest w pojemnościach od 256 GB do 1 TB i objęta jest pięcioletnią gwarancją z bezpłatną pomocą techniczną. Więcej informacji na stronie kingston.com. 

Specyfikacja serii DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 

 • Najnowszy standard USB 3.2 Gen 2. Przenoszenie danych z prędkością do 1000 MB/s odczytu i 900 MB/s zapisu.  
 • Duża pojemność. Szeroka gama pojemności od 256 GB do 1 TB pozwala na dostęp do całej biblioteki cyfrowej w podróży. 
 • Dwa typy złączy. Dostępność złącza USB Type-C i Type-A do obsługi nowszych i starszych laptopów oraz komputerów stacjonarnych.  
 • Unikalny design. Wygodna obudowa, wskaźnik LED oraz funkcjonalna pętla na klucze. 
 • Pojemności3: 256 GB, 512 GB, 1 TB 
 • Interface: USB 3.2 Gen 2 
 • Prędkość2: do 1000 MB/s odczytu i do 900 MB/s zapisu 
 • Wymiary 
 • Type-C: 82.17 mm x 22.00 mm x 9.02 mm 
 • Type-A: 91.17 mm 22.00 mm x 9.02 mm 
 • Waga: 
 • Type-C: 12 g 
 • Type-A: 14 g 
 • Temperatura pracy: od 0° C do 60° C 
 • Temperatura przechowywania: od -20° C do 85° C 
 • Gwarancja: 5 lat gwarancji z bezpłatną pomocą techniczną 
 • Kompatybilność: Windows 11, 10, 8.1, Mac OS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS 

DataTraveler Max Type-A USB 3.2 Gen 2 Flash Drive 

Numer serii 

Pojemność 

DTMAXA/256GB 

256 GB 

DTMAXA/512GB 

512 GB 

DTMAXA/1TB 

1 TB 

 

DataTraveler Max Type-C USB 3.2 Gen 2 Flash Drive 

Numer serii 

Pojemność 

DTMAX/256GB 

256GB 

DTMAX/512GB 

512 GB 

DTMAX/1TB 

1 TB 1 USB Type-C i USB-C są zarejestrowanymi znakami towarowymi USB Implementers Forum. 

2 Prędkość może się różnić w zależności od sprzętu, oprogramowania i sposobu użytkowania. 

3 Część pojemności urządzenia jest wykorzystywana do formatowania i innych funkcji, a zatem nie jest dostępna do przechowywania danych. W związku z tym rzeczywista pojemność dostępna do przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do przewodnika po pamięci flash firmy Kingston. 

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022