Team Vitality ogłasza współpracę z Kingston FURY  • Wszyscy zawodnicy Team Vitality zostaną wyposażeni w dyski SSD i pamięci RAM Kingston FURY, co pomoże im osiągnąć najwyższą wydajność. 
  • Współpraca obejmuje też działania w mediach społecznościowych razem ze światowej sławy graczami CS:GO z Team Vitality. Fani e-sportu będą mogli też wziąć udział w ciekawych konkursach i zdobyć ekskluzywne nagrody. 

Warszawa – Polska, 7 września 2022, Kingston FURY, gamingowy oddział Kingston Technology Company, Inc., ogłosił wieloletnie partnerstwo z jedną z najważniejszych globalnych organizacji e-sportowych Team Vitality. W ramach współpracy, światowej sławy gracze Team Vitality otrzymają najlepsze na rynku dyski SSD i pamięci RAM, aby zwiększyć swoją wydajność i efektywność 

Gama najlepszych produktów pamięciowych znajdzie się we wszystkich obiektach Team Vitality, w tym w V.Hive, Stade de France i berlińskich centrach wydajności. Ponadto marka Kingston FURY będzie obecna w mediach społecznościowych Team Vitality, ze szczególnym uwzględnieniem jednego z najlepszych zespołów CS:GO, w którego składzie jest dwukrotny najlepszy gracza świata HLTV Mathieu „ZywOo” Herbauta. Fani będą mogli również wziąć udział w wielu konkursach podczas trwania współpracy. 

To najnowsza z serii partnerstw dla Team Vitality współpraca mająca na celu działanie z kultowymi markami e-sportowymi, tak aby ich zawodnicy mieli najlepszy sprzęt, który pozwoli im osiągnąć szczytową formę.  

„Kingston z dumą ogłasza wsparcie Team Vitality. Jako pierwszy francuski klub e-sportowy, przeszli oni długą drogę od 2013 roku, aby stać się jedną z głównych organizacji e-sportowych w Europie” –  powiedział Robert Allen, dyrektor ds. marketingu, Kingston EMEA. „Cieszymy się, że będziemy przez kilka lat częścią tej drużyny. Dzięki naszym wydajnym modernizacjom DRAM i SSD nie możemy się doczekać, aby umożliwić członkom zespołu wyzwolenie ich pełnych możliwości w rywalizacji na najwyższym poziomie. Kingston jest w sercu e-sportu już od dwóch dekad, a to partnerstwo jest częścią zintensyfikowania przez Kingston działań dedykowanych fanom i graczom z całego świata”.  

„To prawdziwa przyjemność móc współpracować z marką, która ma tak bogate dziedzictwo w e-sporcie” – powiedział Nicolas Maurer, dyrektor generalny i współzałożyciel Team Vitality. „Od lat Kingston wykorzystuje swój sprzęt, aby podnieść wydajność drużyn na wyższy poziom, nie moglibyśmy być szczęśliwsi z możliwości współpracy z nimi”.  

Więcej informacji: kingston.com 

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022