Bu sitede, gelişmiş özellikler ve işlevler sunmak için tanımlama bilgileri (cookie) kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanarak buna izin vermektesiniz. Gizliliğinize ve veri güvenliğinize önem veriyoruz. Her ikisi de yeni güncellendiğinden lütfen Tanımlama Bilgisi (Cookie) Politikasını ve Gizlilik Politikasını gözden geçiriniz.

Basın Sorumluları

Bülteni İletişim Bilgileri Basın
Kurumsal Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology David Leong +1 (714) 438-1817 david_leong@kingston.com
Asya
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Avustralya
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Brasil
şirket contatti telefon E-posta
Rosa Arrais Comunicação e Editora Ltda. Rosa Arrais +55 11 3672 3531 rosa@rosaarrais.com.br
Çin
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Link Shang +86-10-65819998 #6516 link_shang@kingston.com.cn
Avrupa, Orta Doğu ve Afrik
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Debbie Fowler +44 (0)1932 738888 eu_pr@kingston.eu
Hindistan
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Vaibhav Kulkarni +91-22-42230312 vaibhav_kulkarni@kingston.com
Japonya
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Meksika
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Nicole Trochez +1 (714) 424-3996 nicole_trochez@kingston.com
Singapur
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Güney Amerika - ConoNorte (Orta Amerika, Kolombiya, Venezuela, Ekvador, Karayipler)
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Roxy De Leonardis +1-(714) 435-2600 roxy_de_leonardis@kingston.com
Güney Amerika - ConoSur (Bolivya, Peru, Şili, Arjantin, Uruguay)
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Roxy De Leonardis +1-(714) 435-2600 roxy_de_leonardis@kingston.com
Doble EME Maria Monaco +54 11 4772 3317 maria@doble-eme.com.ar
Tayvan
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Michael Teng +886-2-2191-6018 #6988 michael_teng@kingston.com.tw
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
Vietnam
şirket contatti telefon E-posta
Kingston Technology Weina Chen +886-2-2191-6018 #6993 weina_chen@kingston.com.tw
        Back To Top