‘Naszą Politykę prywatności zaktualizowaliśmy o nowe dane kontaktowe w sprawach związanych z ochroną prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną Polityką prywatności.

O firmie Kingston Technology

Firma Kingston Technology Company

W 1987 roku firma Kingston® wprowadziła na rynek pierwszy produkt. Założyciele firmy John Tu i David Sun w chwili poważnego niedoboru chipów pamięci montowanych powierzchniowo przedstawili moduł, który zmienił definicję standardów branży na wiele lat.

Dzięki połączeniu jednego z najbardziej kompleksowych, rygorystycznych procesów testowania w branży pamięci z wyjątkowymi usługami darmowej pomocy technicznej i regularnym wprowadzaniu na rynek produktów opierających się na innowacyjnych technologiach, firma Kingston Technology od momentu powstania stanowi wzorowy przykład branżowych standardów jakości i niezawodności.

Niezawodność to kamień węgielny strategii produktowej firmy Kingston. Pełniła ona kluczową rolę w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych, wieloletnich relacji z klientami. Firma Kingston stale kładzie szczególny nacisk na podwyższanie standardów jakości w branży, a każdy opracowywany produkt nosi znamię legendarnej niezawodności.

Firma Kingston dzisiaj

Firma Kingston rozwinęła się w jednego największych niezależnych producentów pamięci na świecie. Firma Kingston zatrudnia ponad 3000 osób na całym świecie, a jej siedziba główna znajduje się w Fountain Valley w Kalifornii. Dzięki podstawowym założeniom działalności opierających się na szacunku, lojalności, elastyczności i uczciwości stworzyliśmy wzorcową kulturę korporacyjną. Nie bez powodu magazyn Fortune uznał nas za jedną z najprzyjaźniejszych dla pracownika firm w Ameryce. W firmie Kingston wierzymy, że inwestycje w pracowników są niezbędne, a każda osoba walnie przyczynia się do naszego sukcesu.

Firma Kingston obsługuje międzynarodową sieć dystrybutorów, odsprzedawców, sprzedawców i klientów OEM na sześciu kontynentach. Świadczymy również usługi w zakresie produkcji kontraktowej i obsługi łańcuchów dostaw na rzecz producentów półprzewodników i producentów OEM systemów komputerowych.

Siedziba główna

Kingston Technology Company, Inc.

17600 Newhope Street
Fountain Valley, Ca. 92708 USA
Toll-Free +1 (877) KINGSTON
Ph: +1 (714) 435-2600
Fx: +1 (714) 435-2699
Mapa/wskazówki
Dane kontaktowe na świecie

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.