Ilustracja 2D blokady opartej na szyfrowaniu cyfrowym z liniami sieci i danymi kodu binarnego w tle

Webinarium: 5 ważnych powodów, aby używać szyfrowanych dysków SSD

Webinarium: 5 ważnych powodów, aby używać szyfrowanych dysków SSD

Jak szyfrowane dyski SSD mogą pomóc w zapobieganiu utracie danych

Ilustracja z ikoną kłódki i tarczy na chipsecie płyty głównej z liniami obwodów na płytce drukowanej

W obliczu ciągłego wzrostu i rozpowszechnienia zagrożeń dla bezpieczeństwa dbałość o ochronę systemów przed atakami jest ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd.

Dotychczas kładziono duży nacisk na rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego, które odgrywają nieocenioną rolę w przeciwdziałaniu zagrożeniom. Jednak równie ważną kwestią związaną z zapobieganiem utracie danych jest dbałość o ich lokalne zasoby, z których korzystają pracownicy.

W efekcie coraz więcej organizacji stosuje dyski SSD, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo urządzeń używanych przez pracowników. Ale dlaczego tak się dzieje?

W ramach tego webinarium Elliott Jones, Kelly Davidson i Ryan Amparo omawiają następujące zagadnienia:

  • 5 głównych powodów, aby używać dysków SSD z funkcją szyfrowania sprzętowego w celu przeciwdziałania utracie danych.
  • Nie tylko utrata danych osobowych – jakie są inne zagrożenia?
  • Czym różni się szyfrowanie oparte na oprogramowaniu od szyfrowania sprzętowego?

 ⏳ 37:01 minut

Obejrzyj film*

Informacje o prowadzących

Zdjęcie Elliotta Jonesa

Elliott Jones

Jako specjalista ds. marketingu strategicznego B2B w Kingston Technology Elliott jest odpowiedzialny za strategię marketingową, treści i kampanie dotyczące wszystkich produktów B2B firmy Kingston. Mając ponad 15-letnie doświadczenie w marketingu technologii, wciąż pasjonuje się tym, jak technologia może pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Zdjęcie Kelly Davidson

Kelly Davidson

Kelly Davidson jest Business Development Managerem w firmie Kingston Technology. Jest specjalistką ds. bezpieczeństwa danych i odpowiada za relacje z naszymi partnerami handlowymi w Wielkiej Brytanii i Irlandii w zakresie promowania produktów DRAM, Flash i SSD przez bezpośrednich dystrybutorów i pośredników w sektorze B2B.

Zdjęcie Ryana Amparo

Ryan Amparo

Ryan Amparo jest inżynierem aplikacji w Zespole wsparcia technicznego firmy Kingston Technology. Do jego głównych obowiązków należy opracowywanie rozwiązań technicznych i wdrażanie ich w organizacjach klientów firmy Kingston. Ryan dysponuje dogłębną wiedzą na temat podlegających mu produktów (szyfrowane pamięci USB i samoszyfrujące dyski SSD) i zna wszystkie szczegóły na ich temat – od fazy rozwoju, poprzez testowanie, po strategię sprzedaży.

Zadaj pytanie

Wpisz poniżej niezbędne informacje i swoje pytanie, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą!

Powiązane produkty

Powiązane artykuły