SMS200S3 - Katı Hal Sürücüsü SSDNow mS200

Yazılım Güncelleştirmesi Rev. 60AABBF0

Parça Numaraları:

SMS200S3/30G, SMS200S3/60G, SMS200S3/120G, SMS200S3/240G, SMS200S3/480G

Açıklama:

SMS200S3 sürücüsünün yazılımını (firmware) geliştirdik. Sürücünüzle sorunlar yaşıyorsanız bu güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz. 603ABBF0 Yazılım (Firmware) geliştirmeleriyle ilgili bilgi için lütfen aşağıdaki “Release Notes” dosyasına bakın. Tüm yazılım (firmware) sürümü güncelleştirmelerinde olduğu gibi yazılım (firmware) sürümü değişikliğini uygulamadan önce verilerinizi yedeklemenizi öneriyoruz.

Bu 60AABBF0 Yazılım (Firmware) güncelleştirmesi, Windows 10, 8.1, 8, 7 ve SP1 için tasarlanmıştır. SATA denetleyicinizin, BIOS'tan AHCI modu ile yapılandırılmış olmalıdır ve sürücüyü gerçek MSATA bağlantı noktasına bağlamanız gerekmektedir. Yazılımınız (firmware) güncelleştirilirken, üçüncü şahıs MSATA bağlantı noktaları desteklenmemektedir.

Yazılım (firmware) güncellemesi ile devam etmek için lütfen Kingston SSD Manager'ı indirin ve yükleyin. Kingston® SSD modeliniz için bir yazılım (firmware) güncellemesi varsa, güncellemeyi başlatmak için yazılım güncelleme düğmesini tıklayabilirsiniz. Yazılım güncellemesi işlemi tamamlandığında, sisteminizi güvenle kapatmanız ve tekrar açmadan önce 10 saniye kapalı bırakmanız tavsiye edilir.

Not: Uygulamanın işletim sisteminde "Yönetici" olarak çalıştırılması gerekmektedir.

Lütfen sorularınız varsa Teknik Destek ile görüşün.

YAZILIM VE YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMELERİ KINGSTON'UN KENDİ KARARIYLA BELİRLİ KINGSTON ÜRÜNLERİYLE BAĞLANTILI OLARAK SAĞLANMAKTADIR. YAZILIM VE YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMELERİ “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR VE KINGSTON'DAN HERHANGİ BİR TÜRDE GARANTİ, İDDİA YA DA TEMSİL OLMADAN TAMAMEN RİSKİ SİZE AİT OLACAK ŞEKİLDE KULLANILIR.

KINGSTON, KALİTE, PERFORMANS, YASALARIN İHLAL EDİLMEMESİ, SATILABİLİR YA DA BELİRLİ BİR AMAÇ İÇİN KULLANIMA UYGUNLUK GARANTİLERİ VE KOŞULLARI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KOŞULUYLA YAZILIM VE YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMELERİYLE İLGİLİ, İSTER AÇIK, İMA EDİLEN YA DA İSTERSE KANUNİ OLSUN HER TÜRLÜ GARANTİYİ AÇIK BİÇİMDE REDDETMEKTEDİR.

KINGSTON, YAZILIM YA DA YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMELERİNİN, BİLGİLERİN, METİNLERİN, GRAFİKLERİN, BAĞLANTILARIN YA DA YAZILIMDAKİ DİĞER ÖĞELERİN DOĞRULUĞU YA DA TAMLIĞI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KOŞULUYLA HER ZAMAN KULLANILABİLİR, ULAŞILABİLİR, KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENİLİR, DOĞRU, EKSİKSİZ YA DA HATASIZ OLACAĞINI BELİRTMEMEKTE YA DA GARANTİ ETMEMEKTEDİR.

YAZILIM VE/VEYA YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMESİNİN İNDİRİLMESİNE İZİN VERİLEREK, BURADA BELİRTİLENLER DIŞINDA İTİRAZ HAKKININ DÜŞMESİ YA DA DİĞERLERİ TARAFINDAN HİÇBİR FİKRİ MÜLKİYET HAKKINA AÇIK YA DA İMA EDİLEN HİÇBİR LİSANS VERİLMEMEKTEDİR.

BU YAZILIMI İNDİREREK BURADA BELİRTİLEN KOŞULLARI KABUL ETMEKTESİNİZ.

İndirmeyi başlatmak için aşağıdan uygun bir dosya seçin.

İndirmeler:

Windows 10, 8.1, 8, 7 SP1:

Yazılım (Firmware) Güncellemeli Kingston SSD Manager'ı İndirin

Sürüm Notları