‘Naszą Politykę prywatności zaktualizowaliśmy o nowe dane kontaktowe w sprawach związanych z ochroną prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną Polityką prywatności.

Światowej klasy obiekty i zakłady produkcyjne firmy Kingston

Działalność biznesowa na całym świecie

Siedziba główna firmy Kingston mieści się w Fountain Valley w Kalifornii. Utrzymujemy również kluczowe centra operacyjne w Europie i w Azji. Aby sprostać rosnącemu popytowi w Europie i na Bliskim Wschodzie, firma Kingston otworzyła w 1996 roku europejską siedzibę w Londynie w Anglii. W 1997 roku firma Kingston otworzyła mające strategiczne znaczenie centrum logistyczne Turnkey Logistics Hub w Dublinie w Irlandii, co pozwoliło na lepszą obsługę klientów OEM firmy Kingston w Europie. W tym samym roku otworzyliśmy również dalekowschodni zakład w Hsin-Chu na Tajwanie.

Oprócz tych kluczowych lokalizacji, firma Kingston otworzyła przedstawicielstwa w Sydney (Australia), w Paryżu (Francja), w Monachium (Niemcy), w Pekinie (Chiny) i w Mexico City (Meksyk), co umożliwiło świadczenie zlokalizowanych usług pomocy technicznej i serwisu, przyczyniając się do zwiększenia satysfakcji klienta.

Światowej klasy zakłady produkcyjne

Firma Kingston otworzyła cztery zakłady produkcyjne w różnych częściach świata, aby sprostać globalnemu popytowi na moduły pamięci. Zakłady te zostały strategicznie ulokowane w Stanach Zjednoczonych, na Tajwanie i w Chinach (dwa zakłady).

Firma Kingston dysponuje ponad 60 najnowocześniejszymi liniami do montażu powierzchniowego (SMT), z których co miesiąc schodzi ponad dwadzieścia pięć milionów modułów dostosowanych do określonych zastosowań: przeznaczonych do serwerów, komputerów stacjonarnych i przenośnych, stacji roboczych, drukarek, urządzeń PDA i ręcznych komputerów PC, kart graficznych, cyfrowych aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych.

Firma Kingston wykorzystuje w procesie testów produkcyjnych kilka rodzajów urządzeń testujących. Urządzenia testujące firmy Kingston wykorzystują oprogramowanie i/lub sprzęt opatentowany przez firmę Kingston. Nasze opatentowane oprogramowanie do testów produkcyjnych sprawdza szybkość i prawidłowe adresowanie oraz wykonuje różne procedury w celu wykrycia ewentualnych defektów układów pamięci. Każdy moduł jest gruntownie testowany, co zapewnia najwyższą jakość i niezawodność.

Zakłady

Kingston, Fountain Valley Kingston, Sunbury onThames Kingston, Ireland Kingston, Germany Kingston, Fountain Valley, Bldg M Kingston, Taiwan Kingston, Shanghai Kingston, Shenzen

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.