kobieta pracująca przy laptopie

Przeczytaj o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem pracy zdalnej

Zdalny dostęp do sieci firmy ma kluczowe znaczenie

Obecnie coraz więcej osób pracuje zdalnie, ponieważ nowe technologie pozwalają im na łączenie się ze współpracownikami i klientami na całym świecie.

quote opening 70% specjalistów pracuje zdalnie co najmniej raz w tygodniu* quote closing

Nowoczesne społeczeństwo działa w środowisku aktywnym przez całą dobę, w którym „cyfrowa rewolucja” zmienia nasz styl życia, oferując udoskonalone możliwości łączności na skalę globalną i zwiększając oczekiwania w zakresie dostępu do informacji, towarów i usług. Jak w rzeczywistości pracownicy radzą sobie z tymi zmianami i związanymi z nimi wyzwaniami? Jakie są korzyści i bariery związane z bardziej elastycznym sposobem pracy i jak można rozwiązywać problemy wynikające z potencjalnych „wyzwań”?

W naszym eBooku „Wyzwania związane z bezpieczeństwem pracy zdalnej oraz sposoby ich rozwiązywania” poprosiliśmy trzech branżowych ekspertów o opinie na temat bezpieczeństwa danych, pracy zdalnej oraz pytań i wyzwań czekających na organizacje dzisiaj i w przyszłości:

  • Dlaczego dostęp zdalny ma kluczowe znaczenie.
  • Jakie firmy są narażone na ryzyko.
  • Wyzwania związane z dostępem zdalnym do infrastruktury.
  • Dlaczego edukacja pracowników jest ważna.

Rob Allen

Rob Allen logo twitter_grey

Rob Allen jest dyrektorem działu marketingu i usług technicznych w Kingston Technology.
Pracuje w firmie od 1996 roku. Jest odpowiedzialny za pracę działów PR, mediów społecznościowych, channel marketingu oraz digital marketingu.

Rafael Bloom

Rafael Bloom logo twitter_grey

Rafael Bloom jest dyrektorem firmy Salvatore ltd, która pomaga przedsiębiorstwom zarządzać strategicznymi, handlowymi oraz proceduralnymi wyzwaniami, które są wynikiem zmian technologicznych i prawnych.

Sarah Janes

Sarah Janes logo twitter_grey

Sarah Janes jest od 2014 roku dyrektorem zarządzającym firmy Layer 8 Ltd. Jej misją jest wspieranie managerów ds. bezpieczeństwa danych w skutecznym zarządzaniu zmianami dotyczącymi kontroli bezpieczeństwa sieci w różnej wielkości przedsiębiorstwach.

Pobierz eBook

#KingstonIsWithYou

Ask an Expert

Kingston przeprowadzi niezależną analizę istniejącej lub planowanej konfiguracji sprzętu w Twojej organizacji.

Samoszyfrujące dyski SSD

Oferujemy porady na temat korzyści płynących z zastosowania dysków SSD w określonym środowisku. Pomożemy także wybrać dyski SSD, które zapewnią bezpieczeństwo pracy mobilnej i zadań wykonywanych poza biurem.

Zapytaj eksperta o SSD

Szyfrowana pamięć USB

Oferujemy porady na temat korzyści dla organizacji płynących z zastosowania szyfrowanej pamięci USB. Pomożemy także wybrać pamięć, która odpowiada Twoim potrzebom biznesowym.

Zapytaj eksperta o USB

Dowiedz się więcej na temat rozwiązań oferowanych przez pamięci szyfrowane firmy Kingston

Powiązane artykuły