‘Naszą Politykę prywatności zaktualizowaliśmy o nowe dane kontaktowe w sprawach związanych z ochroną prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną Polityką prywatności.

Codzienne tworzenie danych

Robienie zdjęć i kręcenie filmów, wysyłanie e-maili i tworzenie plików w programie Word oraz arkuszy kalkulacyjnych to codzienność dla przeciętnego użytkownika nowych technologii. Dodawanie gier i innych spersonalizowanych aplikacji szybko zapełnia pamięć laptopa, komputera stacjonarnego, telefonu czy tabletu. Firma Kingston sprawia, że Twoje życie w świecie cyfrowym toczy się w tym samym tempie, co życie w świecie realnym, oferując pamięci flash, karty pamięci i zaawansowane technologicznie dyski SSD.

SSDs

Dyski SSD

Dyski SSD pozwalają zwiększyć pamięć i przyspieszyć komputery i laptopy. Dysk SSD klasy podstawowej jest około 10 razy szybszy niż typowy dysk twardy o parametrach 7200 obr./min. Wymiana dysku HDD w laptopie lub komputerze stacjonarnym na dysk SSD, pozwala opłacalnie zwiększyć jego wydajność i ilość pamięci masowej. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej wydajności lub chcesz wykorzystać technologię PCIe, sprawdź gamę dysków SSD firmy Kingston, aby wybrać ten, który najlepiej spełni Twoje wymagania w zakresie wydajności, pojemności i posiadanego budżetu. Dyski SSD cechujące się lepszą, wydłużającą żywotność baterii energooszczędnością, doskonale usprawniają pracę laptopa. Dysk SSD jest również trwalszy od tradycyjnego dysku twardego, ponieważ nie ma w nim ruchomych części. Jest bardziej prawdopodobne, że w odróżnieniu od dysku HDD, dane przechowywane na dysku SSD w laptopie przetrwają po jego upadku.

Flash Drives

Pamięci flash

Jeśli szukasz przenośnej pamięci do przechowywania plików, dobrym wyborem będzie pamięć flash USB. Jest na tyle mała, że zmieści się w kieszeni, a niektóre modele można nawet przypiąć do breloka na klucze. Pamięci flash firmy Kingston występują w pojemnościach od 8 GB do 2 TB, w różnych kształtach i rozmiarach. Klienci, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo danych mogą wybrać szyfrowane i chronione hasłem pamięci flash USB i dyski SSD firmy Kingston.

Memory Cards

Karty pamięci

Karty microSD i SD przeznaczone są do urządzeń z systemem Android™, kamer samochodowych, monitorujących, sportowych, dronów i lustrzanek. Karty pamięci firmy Kingston są dostępne w opcjach o różnych prędkościach i pojemnościach, odpowiednio do potrzeb i budżetu różnych użytkowników. Dodatkowo każda karta pamięci firmy Kingston jest objęta dożywotnią gwarancją, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych zdjęć i filmów. Oferujemy również czytniki kart, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom użytkowników.

Powiązane filmy

 • Sposób instalowania dysku SSD 2,5" w notebooku

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD 2,5" w notebooku.

 • Sposób instalowania dysku SSD 2,5" w komputerze stacjonarnym

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD 2,5" w komputerze stacjonarnym.

 • Sposób instalowania dysku SSD M.2 w notebooku

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD M.2 w notebooku.

 • Sposób instalowania dysku SSD M.2 w komputerze stacjonarnym

  Szczegółowa procedura instalowania dysku SSD M.2 w komputerze stacjonarnym.

 • Wydajność dysku SSD w porównaniu z dyskiem twardym (HDD)

  Wymień tradycyjny dysk twardy na dysk SSD, a oszczędzisz czas dzięki szybszemu uruchamianiu komputera i aplikacji oraz szybszemu przesyłaniu danych.

Więcej informacji o pamięciach masowych flash

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.