MRG2
Satın Al

USB 2.0 MicroSD Kart Okuyucu MicroSD, MicroSDHC ve MicroSDXC

Bu okuyucu, fotoğraflarınızı, video kliplerinizi, müziklerinizi ve diğer dosyalarınızı cep telefonundan PC’ye ve PC’den cep telefonuna kolayca taşınabilir şekilde aktarmanızı sağlar. Okuyucu USB konektörüne ve bir microSD/microSDHC microSDXC kart kabul eden bellek genişletme yuvasına sahiptir. Bir microSD microSDHC/microSDXC kart ile birlikte kullandığınızda telefonunuz için en iyi mobil donanıma sahip olursunuz.

  • microSD/microSDHC/microSDXC kartlarla çalışan çok yönlü okuyucu

  • USB 2.0 SD Card Association standartlarına uygun

  • Herhangi bir USB 2.0 ya da 3.0 bağlantı noktasına kolayca takılır

Bu mobil kullanıma uygun okuyucu sayesinde yanınızda başka USB kabloları taşımanız ve Bluetooth® teknolojisinin telefonla bilgisayarlar arasındaki düşük dosya transfer hızları nedeniyle beklemeniz gerekmez. Okuyucuya microSD kartı takılabildiğinden SD kart adaptörünün de yerini almaktadır. Kullanımda, microSD Kartı Okuyucu bilgisayarınızda bir sürücü olarak (E:\) görüntülenir ve veri aktarımı kolayca sürükle-bırak işlemi gibi yapılır. Okuyucuyu birmicroSD/microSDHC/microSDXC kart ile kullanarak yararlı aktarmalar için veri depolama kapasitesi elde etmek ya da telefonunuz için bunlar gibi ek içerikleri yüklemek için kullanabilirsiniz:

  • Telefonlarınızı değiştirirken arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da işle ilgili iletişim bilgilerini yedekleyebilirsiniz
  • PC’de saklı dijital müzik kütüphanesini telefonunuzda kullanmak için
  • Kameralı cep telefonunuzda çektiğiniz videoyu ağda beklemek zorunda kalmadan web’e aktarmakn için
  • Ağ üzerinde zaman kaybetmeden telefonunuzda kullanmak üzere bilgisayarınızdaki yeni mobil uygulamaları indirebilirsiniz.

Okuyucu iki yıl garantilidir ve Kingston’ın efsanevi servisine ve desteğine sahiptir. Sahip olduğu anahtarlık zinciri sayesinde telefonuza asabilir ve mobil yaşam tarzınızı tamamlayacak kullanışlı bir çözüme sahip olabilirsiniz.

Tüm mobil yaşantınızı, yani fotoğraflarınızı, şarkılarınızı, metin mesajlarınızı, video klipleri ve kişisel bilgilerinizi microSD ya da/microSDHC/microSDXC kartta saklayın ve microSD Kart Okuyucu ile sorunsuz biçimde çeşitli aygıt platformlarında kullanın.

Teknik Özellikler 

  • USB/MicroSD/MicroSDHC Reader
Boyutlar 0.984" x 0.478" x 0.104" (24.99mm x 12.14mm x 2.64mm)
Çalışma Sıcaklığı 0° ila 60° C / 32° ila 140° F
Saklama Sıcaklığı -40° ila 85° C / -40° ila 185° F
Ağırlık 0.137 oz (3.8g)
Uyumlu olduğu cihazlar Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS X v.10.9.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OS™

COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

İletişimde kalın! Kingston haberleri ve çok daha fazlası için e-postalarımıza kayıt olun.