microSDHC/SDXC Mobility Kit

Tabletlerdeki, akıllı telefonlardaki ve diğer dijital aygıtlarınızdaki tüm içeriklerinizi kolayca saklayın.

MBLY
Satın Al

MicroSD Taşıma Kiti Class 4 MicroSDHC Kart ile SD Adaptör ve USB Kart Okuyucu

Bu hepsi bir arada ortam kiti, tek kartlı SD adaptörü ile USB kart okuyucusunu bir arada sunarak mobil kullanıcılara, tabletler, akıllı telefonlar, cep telefonları, dijital kameralar, dizüstü bilgisayarlar, e-okuyucular, ortam yürütücüleri vs. gibi tüm SD ve USB uyumlu cihazların gereksinim duyduğu çok yönlü veri depolama olanağı sağlamaktadır.

  • microSDHC/SDXC kart ile birlikte SD adaptör ve USB adaptör

  • Cep telefonları, akıllı telefonlar, fotoğraf makineleri ve diğer taşınabilir aygıtlar için idealdir

  • Hepsi bir arada kit, mobil aygıtlarınızda ve bilgisayarınızda çalışarak çok yönlülük sunar

  • Class 4: 4MB/s minimum veri transfer hızı, 8GB kapasite

  • Class 10: 10MB/s minimum veri transfer hızı, 64GB'a varan kapasiteler

Kullanıcılara en çok yönlü mobil ürünleri sağlayan kitte temel parça olarak microSDHC ya da microSDXC USB kart ile birlikte bir adaptör ve bir microSDHC/ SDXC USB kart okuyucusu bulunmaktadır. Kart, fotoğrafların, müziklerin, videoların ya da verilerin, tabletinize, kameranıza, cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza kolayca taşınması için kolay biçimde bir Secure Digital High Capacity (SDHC) + Secure Digital Extended Capacity (SDXC) kart ya da USB biçimine dönüşebilmektedir.

Ultra taşınabilir ve çok işlevsel
  • Tabletlerde ya da akıllı telefonlarda çok sayıda müzik, oyun, zil sesi, fotoğraf, film ve diğer uygulamaların konabileceği ekstra veri depolama alanı için tek başına microSDHC/ SDXC kartları kullanın.
  • microSDHC/SDXC kartınızı, adaptörü kullanarak tam boyda bir SDHC/SDXC karta dönüştürerek dijital fotoğraf makinenizde fotoğraf çekin ve daha sonra bu görüntüleri SDHC/SDXC özellikli okuyucularda görüntüleyin ya da USB adaptörüyle birlikte microSDHC/SDXC’yi dijital fotoğraf çerçevelerinde ya da TV’nizin SD ya da USB bağlantı noktasında kullanın.
  • microSDHC/SDXC kartla birlikte SD adaptörünü kullanarak, tam boyda SD yuvasına sahip bir dizüstü bilgisayara dosyaları çabucak ve kolayca kaydedin.

Kitler, şık USB microSDHC/SDXC kart okuyucusu ve 4GB, 8GB, 16GB, 32GB ya da 64GB microSDHC/SDXC kartla birlikte gelmektedir. Ürünle birlikte verilen anahtarlık, okuyucunuzu telefonunuza asmanızı sağlayarak dışarıdayken bile her zaman elinizin altında olmasını sağlar. Kitlerdeki okuyucular iki yıl, microSDHC/ SDXC kart ise ömür boyu garantiye ve efsanevi Kingston® güvenilirliğine, hizmetine ve desteğine sahiptir.

Fotoğraflarınızı, şarkıları, metin mesajlarını, video klipleri ve kişisel bilgilerinizi, kısacası tüm hayatınızı microSDHC kartınızda saklayın, ardından çok yönlü Kingston Çoklu Kit/Taşıma Kiti elinizin altındayken çeşitli platformlardaki cihazlar arasında sorunsuzca kullanın. Uyumluluğu garanti etmek için kartların takılacağı cihazlarda (ör. tabletler, telefonlar ve kameralar) SDHC/SDXC logosunu arayın.

Şu anda kullanılamıyor

Teknik Özellikler 

  • Taşıma Kiti
Kapasiteler1 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Hız Sınıfı Derecesi2 Class 4: 4MB/s minimum veri transferi hızı
Class 10 UHS-I: 10MB/s minimum veri transferi hızı
microSDHC kartı boyutları 11mm x 15mm x 1mm
SD adaptör boyutları 24mm x 32mm x 2.1mm
USB okuyucu boyutları 24,99mm x 12,14mm x 2,64mm
Çalışma çalışma sıcaklığı -25° C - 85° C
Kart saklama sıcaklığı -40º C - 85º C
USB okuyucu çalışma sıcaklığı 0°C - 60°C
USB okuyucu saklama sıcaklığı -40°C - 85°C
Garanti okuyucu için iki yıl, kart için ömür boyu garanti3
Uyumlu USB destekli sistemler, Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1) (ReadyBoost™ desteklenmemektedir), Windows Vista (ReadyBoost desteklenmemektedir), Mac OS X V.10.8.X+ , Linux v.2.6.x+, Chrome OS™

COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.