COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

SKC3007A – Kingston KC300 Security Toolbox

Donanım Sürümü 600ABBF0

Parça Numaraları:

SKC3007A/60GB, SKC3007A/120GB, SKC3007A/180GB, SCK3007A/240GB, SKC3007A/480GB

Description

Kingston KC300 Security Toolbox, PSID Revert ve Enable/Disable IEEE1667 (ya da Microsoft eDrive) özellikleri sunmaktadır. Bu araç kutusunu kullanmak için KC300 sürücülerinizin TCG Opal 2.0 ve IEEE1667'yi desteklemesi gerekmektedir. Desteği onaylamak için lütfen SSD etiketinizi aşağıdaki ile karşılaştırın.

Eğer etiketinizde PSID Değeri varsa bu araç kutusu sürücünüzle uyumlu olacaktır.

Windows 8.1, 8 ve 7 kullanıcıları için yardımcı uygulamanın işletim sisteminde "Administrator" (Yönetici) olarak çalışması gerekmektedir. Kullanıcı Kılavuzu indirmenize dahildir.

KINGSTON KC300 SECURITY TOOLBOX, KINGSTON'IN KARARINA GÖRE BELİRLİ KINGSTIN ÜRÜNLERİYLE BİRLİKTE SAĞLANMAKTADIR. ARAÇ KUTUSU “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR VE KINGSTON'DAN HERHANGİ BİR TÜRDE GARANTİ, İDDİA YA DA TEMSİL OLMADAN TAMAMEN RİSKİ SİZE AİT OLACAK ŞEKİLDE KULLANILIR.

KINGSTON, KALİTE, PERFORMANS, YASALARIN İHLAL EDİLMEMESİ, SATILABİLİR YA DA BELİRLİ BİR AMAÇ İÇİN KULLANIMA UYGUNLUK GARANTİLERİ VE KOŞULLARI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KOŞULUYLA ARAÇ KUTUSU GÜNCELLEŞTİRMELERİYLE İLGİLİ, İSTER AÇIK, İMA EDİLEN YA DA İSTERSE KANUNİ OLSUN HER TÜRLÜ GARANTİYİ AÇIK BİÇİMDE REDDETMEKTEDİR.

KINGSTON, ARAÇ KUTUSUNUN, BİLGİLERİN, METİNLERİN, GRAFİKLERİN, BAĞLANTILARIN YA DA YAZILIMDAKİ DİĞER ÖĞELERİN DOĞRULUĞU YA DA TAMLIĞI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KOŞULUYLA HER ZAMAN KULLANILABİLİR, ULAŞILABİLİR, KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENİLİR, DOĞRU, EKSİKSİZ YA DA HATASIZ OLACAĞINI BELİRTMEMEKTE YA DA GARANTİ ETMEMEKTEDİR.

YAZILIM VE/VEYA YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMESİNİN İNDİRİLMESİNE İZİN VERİLEREK, BURADA BELİRTİLENLER DIŞINDA İTİRAZ HAKKININ DÜŞMESİ YA DA DİĞERLERİ TARAFINDAN HİÇBİR FİKRİ MÜLKİYET HAKKINA AÇIK YA DA İMA EDİLEN HİÇBİR LİSANS VERİLMEMEKTEDİR.

BU YAZILIMI İNDİREREK BURADA BELİRTİLEN KOŞULLARI KABUL ETMEKTESİNİZ.

İndirmeyi başlatmak için aşağıdan uygun bir dosya seçin.

İndirmeler:

Kingston KC300 Security Toolbox (Windows)

Kullanım Kılavuzu

İletişimde kalın! Kingston haberleri ve çok daha fazlası için e-postalarımıza kayıt olun.