This site uses cookies to provide enhanced features and functionality. By using the site, you are consenting to this. Read more about our cookie policy.

Press

Flash Basın Bülteni 2013
Kingston ile Las Vegas’a Kimler Gitmek İster?

Kingston, CES 2014’e DotA 2 ve Hız Aşırtma turnuvalarıyla damga vuracak. Türkiye dahil olmak üzere dünyanın hemen her yerinden e-spor takımlarının ve hız aşırtmacıların katılımına açık olan yarışmalar için başvurular başladı.

  • 16 Profesyonel e-spor takımı 50.000 dolarlık ödüller için mücadele verecek
  • Beş finalist maksimum bellek frekansını yakalamak için yarışacak
  • Her iki yarışmanın finali de Uluslararası 2014 CES etkinliğinde gerçekleşecek

Dünyanın bağımsız lider bellek üreticisi Kingston Technology Company Inc., yakın zamanda düzenleyeceği iki global yarışmayla e-spora ve e-spor severlere verdiği desteği gösteriyor. ‘HyperX DotA 2 League’ yarışması kapsamında dünyanın en iyi 16 DotA 2 ekibi, büyük para ödülü için mücadele verecek. 7 Ekim’deyse, HyperX’in global hız aşırtma (overclock) yarışması başlayacak. Her iki yarışmanın finali de Las Vegas’da düzenlenen Uluslararası 2014 CES’de (Tüketici Elektroniği Fuarı) gerçekleşecek. Türkiye dahil olmak üzere dünyanın hemen her yerinden e-spor takımlarının ve hız aşırtmacıların katılımına açık olan yarışmalar için başvurular başladı.

16 takımın, toplamı 50.000 doları bulan ödül için yarışacağı HyperX DotA 2 League turnuvası, bu ayın sonuna doğru başlayacak. Ayrıca finale kalan 4 finalist takımın Las Vegas’a uçuşu ve otelde konaklaması Kingston tarafından karşılanacak. ‘Üç haritanın en iyisi’ şeklinde düzenlenecek maçların hepsi, canlı yayımlanacak ve meraklıları tarafından takip edilebilecek. Yarışma formatı ve ilgili tüm detaylara www.d2l.gg/ adresinden ulaşabilirsiniz.

HWBOT’la ortaklaşa düzenlenen hız aşırtma yarışması kapsamında; hız aşırtmacılar ve performans tutkunlarını hedef alan öncü web siteleri, Maksimum Bellek Frekansı, Super PI ve Intel XTU Benchmark’larında en yüksek skoru elde etmeye çalışacaklar. 7 Ekim’de dört hafta boyunca sürecek online eleme süreci başlayacak. Her hafta yeni bir kazanan seçilecek ve sona kalan 5 finalist, Ocak ayında düzenlenecek CES 2014’te yarışacaklar. Finallerde kullanılacak gerekli donanım bileşenleri, Kingston’ın partnerlerinden ASUS, Cooler Master ve Intel tarafından sağlanacak. Tüm kurallara kingston.com/hyperxhot13 linkinden göz atabilirsiniz.

Kingston’ın HyperX Global Stratejik Pazar Müdürü Annie Leung, konuyla ilgili şunları söyledi: “HyperX DotA 2 turnuvası, en iyi profesyonel oyun takımlarının birbirleriyle mücadele ettiği ve hayranlarının her dakikasını online olarak canlı takip edebileceği destansı bir organizasyon olacak. Ayrıca HyperX belleklerinin ne kadar zorlanabileceğini göreceğimiz global hız aşırtma yarışması için de büyük heyecan duyuyoruz. Her iki etkinlik de oyuncular ve meraklıları için eğlenceli ve heyecan verici olacak.”

Daha fazla bilgi için lütfen Kingston HyperX web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Kingston:
Facebook: Facebook.com/KingstonTurkiye
Twitter: witter.com//Kingston_TR

KINGSTON TECHNOLOGY HAKKINDA

Kingston Technology, dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisidir. Kingston, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, sunucular, printerlar için bellek ürünleri, PDA cihazlar, mobil telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve MP3 çalarlar için de Flash bellekler tasarlamakta, üretmekte ve tüm dünyaya satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Kaliforniya, Malezya, Tayvan ve Çin'de üretim tesisleri bulunan Kingston'un Birleşik Devletler, İngiltere, Avrupa, Rusya, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan, Tayvan, Çin, Latin Amerika ve Türkiye'de de satış ofisleri bulunmaktadır.

Eski basın bildirileri
Ana Sayfaya basın | 2017 | 2016
        Back To Top