Notiamo che stai visitando il sito del Regno Unito. Ti piacerebbe invece visitare il nostro sito principale?

Kingston Digital poszerza ofertę zewnętrznych dysków SSD

 • Kieszonkowa przenośność
 • Wydajność USB 3.2 Gen 2

Sunbury-on-Thames, Wielka Brytania - 5 września 2023 r. – Kingston Digital Europe Co LLP, spółka zależna Kingston Technology Company, Inc. zajmująca się pamięciami flash, światowego lidera w dziedzinie produktów pamięciowych i rozwiązań technologicznych, zaprezentowała dziś zewnętrzny dysk SSD XS1000. To niewielkie i niezwykle eleganckie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych plików dołącza do XS2000 jako nowy produkt w ofercie zewnętrznych dysków SSD firmy Kingston. Oba dyski są kompaktowe i ważą poniżej 29 gramów, dzięki czemu można je przenosić nawet w kieszeni.

Kingston Digital Expands External SSD Lineup

Dysk Kingston XS1000 oferuje prędkość odczytu do 1050 MB/s1 i dużą pojemność do 2 TB2, co zapewnia optymalną ilość miejsca do przechowywania dużej liczby zdjęć, filmów i plików. By zapewnić bezproblemową łączność ze starszymi urządzeniami, dysk zachowuje wsteczną kompatybilność, a wraz z nim dostarczany jest kabel USB-C®3 z przejściem do USB-A. Mały, jak breloczek do kluczy, XS1000 jest niezawodnym wsparciem przy łatwym tworzeniu kopii zapasowych plików, co gwarantuje stały dostęp do ważnych dokumentów, cennych wspomnień i plików multimedialnych.

"Nasi klienci szukają wygodnej, szybkiej i niezawodnej pamięci masowej w przystępnej cenie. Dzięki XS1000 nie muszą już szukać dalej, ponieważ oferujemy teraz więcej opcji zewnętrznej pamięci masowej" – podkreśla Liny Cheliyan, Business Manager – Prosumer Flash and SSD, Kingston, EMEA. "Zaprojektowaliśmy ten dysk tak, aby mierząc zaledwie połowę rozmiaru standardowego dysku SSD, był elegancki i kompaktowy. Zapewnia to niezrównaną przenośność, co czyni go najlepszym wyborem dla osób poszukujących połączenia wygody i najwyższej wydajności dostępnej na rynku".

XS1000 jest dostępny w pojemnościach 1 TB i 2 TB i objęty jest ograniczoną pięcioletnią gwarancją4 z bezpłatnym wsparciem technicznym.

Cechy i specyfikacja zewnętrznego dysku SSD XS1000:

 • Najwyższa przenośność: Kompaktowy i ważący niecałe 29 g, ten elegancki, całkowicie czarny dysk SSD mieści się w dłoni, co umożliwia łatwe przenoszenie plików.
 • Niezawodna kopia zapasowa plików: Zabierz wszystko ze sobą. Przesyłaj i przechowuj swoje dokumenty, duże zdjęcia i filmy bez zakłóceń.
 • Większa pamięć masowa: Rozszerz swoją cyfrową bibliotekę dzięki dużej pojemności do 2 TB2 , aby zachować cenne chwile z życia.
 • Obsługa USB 3.2 Gen 2: Osiągaj prędkości odczytu do 1050 MB/s1 ze wsteczną kompatybilnością z USB 3.2 Gen 1, zapewniając bezproblemową łączność ze starszymi urządzeniami.
 • Interfejs: USB 3.2 Gen 2
 • Prędkość1: Do 1050 MB/s odczytu, 1000 MB/s zapisu
 • NAND: 3D
 • Pojemności2: 1TB, 2TB
 • Wymiary: 69,54 x 32,58 x 13,5 mm
 • Waga: 28,7 g
 • Materiał obudowy: Metal + tworzywo sztuczne
 • Temperatura pracy: 0°C~40°C.
 • Temperatura przechowywania: -20°C~85°C.
 • Gwarancja/Wsparcie4: Ograniczona 5-letnia gwarancja z bezpłatnym wsparciem technicznym
 • Zgodność z5: Windows® 11, 10, macOS® (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™, Android™, iOS/iPadOS® (v.13+)
Tabela zgodności
USB 3.2 Gen 2
Windows® 11
Windows® 10
macOS (v. 10.15.x +)
Linux (v. 4.4.x +)
Chrome OS™
Android™
iOS/iPadOS® (v.13+)
Zewnętrzny dysk SSD XS1000
Numer części Pojemność
SXS1000/1000G 1TB
SXS1000/2000G 2TB

Pour plus d’informations, rendez-vous sur kingston.com.

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Digital Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

Informacje dla mediów

Alicja Kubów
Monday Digital
+48 538 630 443
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022