Nos damos cuenta de que está visitando el sitio del Reino Unido. ¿Le gustaría visitar nuestro sitio principal?

Kingston Technology przedstawia Kingston FURY ― nową markę pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

Niekwestionowany lider rynku pamięci DRAM wprowadza nową markę produktów, w których wykorzystał kilkadziesiąt lat doświadczenia w dziedzinie wydajnych pamięci dla graczy

Firma Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., przedstawiła Kingston FURY ― nową markę swoich wydajnych produktów dla pasjonatów i graczy. Wykorzystując wielki sukces pamięci HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, systemów pamięci Flash i dysków SSD na Kingston FURY. Zainwestował zasoby i wiedzę z obszaru swojej głównej działalności, aby stworzyć wydajne produkty nowej generacji.

 

Seria Kingston FURY stanowi kontynuację ewolucji najnowocześniejszych pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy. Kingston, największy na świecie niezależny producent pamięci, wykorzystał w tych nowych produktach trzy dekady doświadczenia w obszarze technologii, testowania, produkcji i obsługi klienta. Jako lider w dziedzinie pamięci DRAM ma wszystko, co jest potrzebne – pasję, zaangażowanie i zasoby, aby sprawić, że rozwiązania Kingston FURY będą najlepsze na rynku w swojej kategorii.

Od 2002 roku dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Kingston zdobył wiele nagród i ustanowił wiele rekordów częstotliwości taktowania. Teraz rozpoczyna nową erę w dziedzinie pamięci DRAM i flash o dużej wydajności. W tym sektorze Kingston zawsze miał mocną pozycję za sprawą technologii, produkcji, testowania i obsługi klienta na najwyższym światowym poziomie.

„Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej marki Kingston FURY, która reprezentuje moduły pamięci o największej wydajności, zaprojektowane z myślą o graczach i pasjonatach komputerów PC” ― mówi Bernd Dombrowsky, VP Sales & Marketing w Kingston EMEA. „Naszą najmocniejszą stroną są znakomitej jakości moduły pamięci DRAM i rozwiązania pamięci flash. To im Kingston zawdzięcza pozycję globalnego lidera rynku. Dbamy o wydajność i niezawodność produktów, a nasza marka przyciąga zarówno entuzjastów technologii, jak i pracowników”. Kingston wkrótce przedstawi pełny asortyment modułów pamięci DDR4 i DDR3 marki Kingston FURY, a w IV kwartale wprowadzi na rynek oczekiwane moduły DDR5, które obecnie poddawane są testom kompatybilności i testom weryfikacyjnym z udziałem producentów płyt głównych.

Seria Kingston FURY będzie obejmować następujące kategorie produktów:

· Kingston FURY Renegade: Znakomita szybkość, małe opóźnienia, niesamowita wydajność. Lider pod względem wydajności wśród najnowocześniejszych produktów (z podświetleniem i bez podświetlenia RGB) z częstotliwością taktowania pamięci DDR4 do 5333 MHz.

· Kingston FURY Beast: Znakomita, bardzo wydajna i ekonomiczna nowa wersja popularnej pamięci Kingston dla pasjonatów i graczy (pamięci DDR3 i DDR4 z podświetleniem i bez podświetlenia RGB), z częstotliwością taktowania do 3733 MHz.

· Kingston FURY Impact: Wyjątkowo wydajny moduł pamięci SO-DIMM na potrzeby laptopów, NUC i innych małych komputerów PC (pamięci DDR3 i DDR4) z częstotliwością taktowania do 3200 MHz.

Nowa marka, w której wykorzystano nazwę popularnych pamięci FURY, obecnych na rynku od 2014 roku, przejęła pałeczkę, aby kontynuować tradycję firmy Kingston, jaką jest dostarczanie coraz bardziej wydajnych i niezawodnych pamięci DRAM dla pasjonatów i graczy. Kingston zaangażowany w środowisko gamingowe, wkrótce globalnie ogłosi dołączenie do zespołu Kingston FURY licznych drużyn e-sportowych.

Więcej informacji na stronie: kingston.com.

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022