COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

Kingston’ın Dünya Çapındaki İşletme ve Üretim Tesisleri

Dünyadaki İş Birimleri

Kingstonun genel merkezi Kaliforniyadaki Fountain Valleydedir ve Avrupa ve Asyada önemli operasyon merkezlerine sahiptir. Avrupa ve Orta Doğudaki giderek artan talebi karşılamak için Kingston 1996 yılında İngilterenin Londra şehrinde Avrupa merkez ofisini açtı. Kingston, Avrupadaki OEM müşterilerini desteklemek için 1997 yılında İrlandanın Dublin kentinde stratejik bir Anahtar Teslim Lojistik Merkezi kurdu. Ayrıca Tayvanın Hsin-Chu bölgesinde Uzak Doğu merkezini açtı.

Bu önemli tesislerin yanı sıra, müşteri memnuniyetini artırma amaçlı olarak yerel satış desteği ve hizmet sağlamak için Sydney, Avustralya; Paris, Fransa; Münih, Almanya; Pekin, Çin ve Mexico City, Meksikada ofisler açtı.

Dünya Standartlarında Üretim Tesisleri

Kingston, tüm dünya çapında bellek piyasasının gereksinimlerini karşılamak için dört üretim tesisine sahiptir. Bu üretim tesisleri, stratejik amaçlı olarak ABD, Tayvan ve Çinde (iki tesis) bulunmaktadır.

Kingston, her ay sunucular, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, yazıcılar, kişisel dijital yardımcılar (PDAlar), elde taşınır bilgisayarlar, grafik kartları, dijital kameralar ve cep telefonları için yirmi beş milyon özel modül üreten 60ı aşkın teknoloji harikası Yüzeye Takma Teknolojisi (SMT) hattına sahiptir.

Kingston, üretim testi sürecinde, birçok farklı test cihazı türü kullanmaktadır. Kingston'un test cihazları, patentli tasarıma sahip yazılımları ve/veya donanımları kullanmaktadır. Patentli üretim testi yazılımımız, hızı, düzgün adreslemeyi kontrol etmekte ve bellek yongasındaki zayıflıkları tespit etmek için çeşitli kontrol kalıpları uygulamaktadır. Her modül, en yüksek kalitede ve güvenilirlikte olduğundan emin olmak için %100 test edilir.

Hizmetler

Kingston, Fountain Valley Kingston, Sunbury onThames Kingston, Ireland Kingston, Germany Kingston, Fountain Valley, Bldg M Kingston, Taiwan Kingston, Shanghai Kingston, Shenzen

İletişimde kalın! Kingston haberleri ve çok daha fazlası için e-postalarımıza kayıt olun.