We notice you are currently visiting the UK site. Would you like to visit our main site instead?

Moduły pamięci DDR5 firmy Kingston Technology z możliwością przetaktowania coraz bliżej premiery na rynku

Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., największego na świecie producenta pamięci i powiązanych rozwiązań technologicznych, poinformowała o przekazaniu płyt głównych modułów DDR5 z możliwością zwiększenia częstotliwości taktowania do współpracujących z nią producentów. Zostały one przekazane w celu rozpoczęcia procesu kwalifikacji platformy pamięci nowej generacji. Moduły DDR5 zaprojektowano z ustawionym wstępnie profilem XMP. Producenci płyt głównych mają jednak możliwość ręcznego skonfigurowania układu zarządzania zasilaniem (PMIC) powyżej wartości 1,1 V określonej w specyfikacji DDR5. Umożliwia to elastyczne przetaktowanie pamięci. Kingston przewiduje, że rozwiązania oparte na pamięci DDR5 pojawią się na rynku w III kwartale br.

W ciągu 33 lat funkcjonowania na rynku firma Kingston nawiązała ścisłe kontakty z najważniejszymi dostawcami płyt głównych i producentami specjalistycznych zestawów układów. Dzięki temu możliwa staje się weryfikacja pamięci, wymagająca współpracy w ramach całego ekosystemu producentów sprzętu komputerowego. To ważny etap procesu, którego końcowym etapem będzie wprowadzenie na rynek w drugiej połowie roku nowoczesnych, wydajnych systemów pamięci z możliwością zwiększenia częstotliwości taktowania.

Od ponad trzech dziesięcioleci Kingston skrupulatnie testuje każdą komórkę pamięci wszystkich układów wchodzących w skład wszystkich produkowanych modułów. Dzięki metodycznemu testowaniu, bezterminowej gwarancji i wyjątkowemu poziomowi obsługi klientów przedsiębiorstwo stało się największym zewnętrznym dostawcą pamięci na światowym rynku i ma w nim obecnie ponad 80% udziału. Kingston od wielu lat należy do JEDEC, organizacji odpowiedzialnej za standardy w branży mikroelektronicznej. Od ponad dziesięciu lat firma Kingston ma w zarządzie JEDEC swojego przedstawiciela, który bierze udział w definiowaniu standardów obowiązujących wszystkich producentów.  

Więcej informacji na stronie: kingston.com.

Kontakt:

Robert Sepeta
Business Development Manager
Kingston Technology Europe
[email protected]
+48 602 746 747

Michał Bocheński
Business Development Manager
Kingston Technology Europe
[email protected]
+48 691 520 126

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022