We notice you are currently visiting the UK site. Would you like to visit our main site instead?

Przełomowa pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 firmy Kingston Digital

 • Zaawansowany interfejs USB 3.2 gen. 2, typ C
 • Duża szybkość i pojemność


Kingston Digital Europe Co LLP
, spółka stowarzyszona ds. pamięci flash firmy Kingston Technology Company Inc. będącej liderem wśród dostawców pamięci i rozwiązań technologicznych, poinformowała o uruchomieniu dostaw pamięci flash DataTraveler® Max — wydajnych produktów z interfejsem USB typu C1, które wykorzystują najnowszy standard USB 3.2 gen. 2. DataTraveler Max (DT Max) zapewnia rekordowe prędkości odczytu (do 1000 Mb/s) i zapisu (do 900 Mb/s)2, co czyni go jednym z najszybszych nośników pamięci USB na rynku i pierwszym produktem tego rodzaju.

DT Max został zaprojektowany z myślą o mobilności i wygodzie użytkowania. Wyjątkowa wzmocniona obudowa chroni złącze, gdy nie jest ono używane, oraz umożliwia jego łatwe aktywowanie jednym ruchem. Urządzenie pozwala na niezwykle sprawne przenoszenie i przechowywanie dużych plików, takich jak zdjęcia w rozdzielczości HD, filmy 4K/8K, muzyka i wiele więcej — z rekordowymi prędkościami zapisu i odczytu oraz maksymalną pojemnością 1 TB3. Dodatkowa pętla na kółko do kluczy i wskaźnik stanu LED sprawiają, że produkt doskonale sprawdzi się w rękach użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej w podróży.

„DT Max zapewnia znakomitą prędkość i pojemność, które pozwalają użytkownikom tworzyć treści oraz spełnić wymogi, jakie się z tym wiążą” — mówi Oscar Escayola Kaloudis, kierownik działu pamięci flash na region EMEA w firmie Kingston. „Zapewniamy niezrównaną wydajność, którą znają i której oczekują nasi klienci. Jesteśmy dumni, że wraz z tą premierą możemy wyznaczyć nowe standardy w branży pamięci flash USB-C.

Pamięć flash USB DataTraveler Max jest dostępna w wersjach o pojemności od 256 GB do 1 TB. Produkt jest objęty pięcioletnią ograniczoną gwarancją z bezpłatnym wsparciem technicznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com.

Cechy i dane techniczne pamięci flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2:

 • Najnowszy standard USB 3.2 gen. 2: błyskawiczne przenoszenie plików z prędkością odczytu sięgającą 1000 Mb/s i prędkością zapisu do 900 Mb/s
 • Duża pojemność: dostępne wersje od 256 GB do 1 TB, które umożliwiają łatwe przenoszenie cyfrowej biblioteki w każde miejsce
 • Łączność USB-C®1: obsługa standardu laptopów i komputerów stacjonarnych nowej generacji, umożliwiająca bezproblemowe przesyłanie plików
 • Unikalna konstrukcja: wygodna osłona obsługiwana jedną ręką, wskaźnik stanu LED i praktyczna pętla na kółko do kluczy
 • Pojemność3: 256 GB, 512 GB, 1 TB
 • Szybkość2: USB 3.2 gen. 2 — do 1 000 Mb/s (odczyt), 900 Mb/s (zapis)
 • Wymiary: 82,17 × 22,00 × 9,02 mm
 • Waga: 12 g
 • Temperatura eksploatacji: od 0 do 60° C
 • Temperatura przechowywania: od -20 do 85° C
 • Gwarancja i wsparcie techniczne: 5-letnia gwarancja z bezpłatnym wsparciem technicznym
 • Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows® 10, 8.1, Mac OS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2

Numer katalogowy

Pojemność

DTMAX/256GB

256 GB

DTMAX/512GB

512 GB

DTMAX/1TB

1 TB


1
USB Type-C® i USB-C® to zastrzeżone znaki towarowe organizacji USB Implementers Forum.

2 Szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hosta, oprogramowania i sposobu eksploatacji produktu.

3 Część podanej pojemności urządzeń pamięci masowej w technologii flash jest wykorzystywana do obsługi formatowania i innych funkcji, a tym samym nie może być używana do przechowywania danych. W związku z tym rzeczywista pojemność dostępna do przechowywania danych jest mniejsza od podanej na produktach. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku po systemach pamięci Flash firmy Kingston.

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022