We notice you are currently visiting the UK site. Would you like to visit our main site instead?

Kingston FURY wprowadza na rynek pamięć DDR5 o wyjątkowej wydajności
 • Imponująca prędkość początkowa 4800 MHz
 • Certyfikat gotowości do pracy z technologią Intel® XMP 3.0
 • Produkt zatwierdzony przez największych na świecie producentów płyt głównych

Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., największego na świecie producenta pamięci i powiązanych rozwiązań technologicznych, poinformowała o premierze swojej najnowocześniejszej pamięci Kingston FURY™ Beast DDR5.

Wprowadzenie na rynek pamięci Kingston FURY Beast DDR5 jest zsynchronizowane z pojawieniem się procesorów Intel® Z690 Chipset i Intel® Core™ 12. generacji (o nazwie roboczej „Alder Lake-S”). W ten sposób powstaje pierwsza platforma, która umożliwia wykorzystanie tego nowego standardu pamięci. Większa wydajność i integralność danych, jaką zapewnia DDR5, zostanie udostępniona klientom na całym świecie.

Pamięć Kingston FURY Beast DDR5 została wyposażona w cały arsenał nowych funkcji, takich jak zintegrowana technologia ECC (ODECC) zapewniająca większą stabilność przy ekstremalnej szybkości, dwa 32-bitowe subkanały zwiększające wydajność oraz zintegrowany układ zarządzania zasilaniem (PMIC), który dostarcza dodatkowej mocy, gdy jest to najbardziej potrzebne. Wszystkie te funkcje sprawiają, że nowa pamięć jest jeszcze szybsza, bardziej pojemna i niezawodna.  Zapewnia oczekiwaną wydajność podczas gry w ekstremalnej konfiguracji, transmisji strumieniowej w rozdzielczości 4K+ lub przesyłania dużych objętościowo animacji i renderów 3D. Jej dodatkową zaletą jest estetyczny wygląd.

„Bardzo cieszy nas, ze pamięć DDR5 serii Kingston FURY pojawiła się wreszcie na rynku, więc będą z niej mogli korzystać gracze i pasjonaci technologii komputerowych” ― powiedziała Iwona Zalewska, DRAM business manager w Kingston EMEA. „Pamięć Kingston FURY Beast DDR5 została przetestowana i zatwierdzona przez firmy MSI®, ASUS®, ASRock® i Gigabyte™ ― największych na świecie producentów płyt głównych2, dzięki czemu nasi klienci mogą ją bez problemu instalować w swoich systemach. To dla nas powód do dumy”.

Pamięć Kingston FURY Beast DDR5 jest gotowa do pracy z prędkością 4800 MHz1. Nadaje się więc idealnie dla graczy i zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują większej wydajności od swoich platform nowej generacji.

Ma certyfikat gotowości do pracy z technologią Intel XMP 3.0, co dla użytkowników oznacza łatwość obsługi i stabilność przy zwiększonej częstotliwości taktowania. Ponadto nowe funkcje oraz dwa konfigurowalne profile dotyczące szybkości i parametrów czasowych zapewniają graczom wyjątkowe doświadczenia.

Pamięć Kingston FURY Beast DDR5 jest dostępna w pojedynczych modułach o pojemności 16 GB oraz zestawach po 2 moduły o szybkościach 4800 MHz i 5200 MHz. Ma ograniczoną bezterminową gwarancję. Zapewnia niezawodność, z której znane są produkty firmy Kingston.

Więcej informacji: kingston.com.

 

Kingston FURY Beast DDR5

Numer seryjny

Pojemność

KF548C38BB-16

16GB 4800MHz Kingston FURY Beast DDR5 Single Module

KF548C38BBK2-32

32GB 4800MHz Kingston FURY Beast DDR5 Kit of 2

KF552C40BB-16

16GB 5200MHz Kingston FURY Beast DDR5 Single Module

KF552C40BBK2-32

32GB 5200MHz Kingston FURY Beast DDR5 Kit of 2

 

1 Kingston FURYTM Plug N Play memory will run in DDR5 systems up to the speed allowed by the manufacturer’s system BIOS. PnP cannot increase the system memory speed faster than is allowed by the manufacturer’s BIOS. Kingston FURY Plug N Play DDR5 products support XMP 3.0 specifications so overclocking can also be achieved by enabling the built-in XMP Profile.

2 Featured on the Qualified Vendor Lists (QVL) of the world’s leading motherboard manufacturers.

  

Kingston FURY Beast DDR5 cechy i specyfikacja:  

 • Większa prędkość początkowa: pamięć DDR5 ma imponującą prędkość początkową 4800 MHz, co oznacza, że jest o 50% szybsza w porównaniu z DDR4.
 • Większa stabilność przy zwiększonej częstotliwości taktowania: zintegrowana technologia ECC (ODECC) pomaga w utrzymaniu integralności danych i maksymalizacji wydajności podczas gry na największych obrotach.
 • Większa wydajność: dzięki podwojeniu liczby banków pamięci i długości pakietu oraz dwóm niezależnym subkanałom 32-bitowym pamięć DDR5 radzi sobie znakomicie nawet z największymi ilościami danych w najnowszych grach i programach oraz wymagających aplikacjach.
 • Certyfikat gotowości do pracy z technologią Intel® XMP 3.0: zaawansowane, wstępnie zoptymalizowane parametry dotyczące czasu, szybkości i napięcia umożliwiają wydajną pracę przy zwiększonej częstotliwości taktowania, a programowalny układ PMIC pozwala na zapisywanie nowych profili definiowanych przez użytkownika.
 • Produkt zatwierdzony przez największych na świecie producentów płyt głównych2: pamięć DDR5 została przetestowana i zatwierdzona, co umożliwia użytkownikom bezproblemowe budowanie i rozszerzanie systemów na wybranej przez siebie płycie głównej. 

Niskoprofilowy radiator: nowo zaprojektowany radiator łączy śmiałą stylistykę z efektywnymi funkcjami chłodzenia. 

 • Pojemności:
  • Moduły pojedyncze – 16GB
  • Zestawy dwumodułowe – 32GB
 • Częstotliwości: 4800MHz, 5200MHz
 • Opóźnienia: CL38, CL40
 • Napięcie: 1V, 1.25V
 • Temperatura podczas pracy: 0°C-85°C
 • Wymiary: 35 mm x 34.9 mm x 6.62 mm


For more information visit kingston.com.

Kingston can be found on:

YouTube
Instagram
Facebook
LinkedIn
Twitter
Kingston Is With You

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022