Kingston Technology przedstawia Kingston FURY ― nową markę pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

Niekwestionowany lider rynku pamięci DRAM wprowadza nową markę produktów, w których wykorzystał kilkadziesiąt lat doświadczenia w dziedzinie wydajnych pamięci dla graczy

Firma Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., przedstawiła Kingston FURY ― nową markę swoich wydajnych produktów dla pasjonatów i graczy. Wykorzystując wielki sukces pamięci HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, systemów pamięci Flash i dysków SSD na Kingston FURY. Zainwestował zasoby i wiedzę z obszaru swojej głównej działalności, aby stworzyć wydajne produkty nowej generacji.

 

Seria Kingston FURY stanowi kontynuację ewolucji najnowocześniejszych pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy. Kingston, największy na świecie niezależny producent pamięci, wykorzystał w tych nowych produktach trzy dekady doświadczenia w obszarze technologii, testowania, produkcji i obsługi klienta. Jako lider w dziedzinie pamięci DRAM ma wszystko, co jest potrzebne – pasję, zaangażowanie i zasoby, aby sprawić, że rozwiązania Kingston FURY będą najlepsze na rynku w swojej kategorii.

Od 2002 roku dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Kingston zdobył wiele nagród i ustanowił wiele rekordów częstotliwości taktowania. Teraz rozpoczyna nową erę w dziedzinie pamięci DRAM i flash o dużej wydajności. W tym sektorze Kingston zawsze miał mocną pozycję za sprawą technologii, produkcji, testowania i obsługi klienta na najwyższym światowym poziomie.

„Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej marki Kingston FURY, która reprezentuje moduły pamięci o największej wydajności, zaprojektowane z myślą o graczach i pasjonatach komputerów PC” ― mówi Bernd Dombrowsky, VP Sales & Marketing w Kingston EMEA. „Naszą najmocniejszą stroną są znakomitej jakości moduły pamięci DRAM i rozwiązania pamięci flash. To im Kingston zawdzięcza pozycję globalnego lidera rynku. Dbamy o wydajność i niezawodność produktów, a nasza marka przyciąga zarówno entuzjastów technologii, jak i pracowników”. Kingston wkrótce przedstawi pełny asortyment modułów pamięci DDR4 i DDR3 marki Kingston FURY, a w IV kwartale wprowadzi na rynek oczekiwane moduły DDR5, które obecnie poddawane są testom kompatybilności i testom weryfikacyjnym z udziałem producentów płyt głównych.

Seria Kingston FURY będzie obejmować następujące kategorie produktów:

· Kingston FURY Renegade: Znakomita szybkość, małe opóźnienia, niesamowita wydajność. Lider pod względem wydajności wśród najnowocześniejszych produktów (z podświetleniem i bez podświetlenia RGB) z częstotliwością taktowania pamięci DDR4 do 5333 MHz.

· Kingston FURY Beast: Znakomita, bardzo wydajna i ekonomiczna nowa wersja popularnej pamięci Kingston dla pasjonatów i graczy (pamięci DDR3 i DDR4 z podświetleniem i bez podświetlenia RGB), z częstotliwością taktowania do 3733 MHz.

· Kingston FURY Impact: Wyjątkowo wydajny moduł pamięci SO-DIMM na potrzeby laptopów, NUC i innych małych komputerów PC (pamięci DDR3 i DDR4) z częstotliwością taktowania do 3200 MHz.

Nowa marka, w której wykorzystano nazwę popularnych pamięci FURY, obecnych na rynku od 2014 roku, przejęła pałeczkę, aby kontynuować tradycję firmy Kingston, jaką jest dostarczanie coraz bardziej wydajnych i niezawodnych pamięci DRAM dla pasjonatów i graczy. Kingston zaangażowany w środowisko gamingowe, wkrótce globalnie ogłosi dołączenie do zespołu Kingston FURY licznych drużyn e-sportowych.

Więcej informacji na stronie: kingston.com.

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2020 | 2019