Kingston will be closed early on Wednesday Nov. 24th, and closed Nov. 25th/26th for the Thanksgiving Holiday.

All orders placed after 1:00PM PT on Wednesday, November 24, 2021 will not be processed until Monday, November 29, 2021.

We wish you and your family an enjoyable Holiday weekend.

Przełomowa pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 firmy Kingston Digital

 • Zaawansowany interfejs USB 3.2 gen. 2, typ C
 • Duża szybkość i pojemność


Kingston Digital Europe Co LLP
, spółka stowarzyszona ds. pamięci flash firmy Kingston Technology Company Inc. będącej liderem wśród dostawców pamięci i rozwiązań technologicznych, poinformowała o uruchomieniu dostaw pamięci flash DataTraveler® Max — wydajnych produktów z interfejsem USB typu C1, które wykorzystują najnowszy standard USB 3.2 gen. 2. DataTraveler Max (DT Max) zapewnia rekordowe prędkości odczytu (do 1000 Mb/s) i zapisu (do 900 Mb/s)2, co czyni go jednym z najszybszych nośników pamięci USB na rynku i pierwszym produktem tego rodzaju.

DT Max został zaprojektowany z myślą o mobilności i wygodzie użytkowania. Wyjątkowa wzmocniona obudowa chroni złącze, gdy nie jest ono używane, oraz umożliwia jego łatwe aktywowanie jednym ruchem. Urządzenie pozwala na niezwykle sprawne przenoszenie i przechowywanie dużych plików, takich jak zdjęcia w rozdzielczości HD, filmy 4K/8K, muzyka i wiele więcej — z rekordowymi prędkościami zapisu i odczytu oraz maksymalną pojemnością 1 TB3. Dodatkowa pętla na kółko do kluczy i wskaźnik stanu LED sprawiają, że produkt doskonale sprawdzi się w rękach użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej w podróży.

„DT Max zapewnia znakomitą prędkość i pojemność, które pozwalają użytkownikom tworzyć treści oraz spełnić wymogi, jakie się z tym wiążą” — mówi Oscar Escayola Kaloudis, kierownik działu pamięci flash na region EMEA w firmie Kingston. „Zapewniamy niezrównaną wydajność, którą znają i której oczekują nasi klienci. Jesteśmy dumni, że wraz z tą premierą możemy wyznaczyć nowe standardy w branży pamięci flash USB-C.

Pamięć flash USB DataTraveler Max jest dostępna w wersjach o pojemności od 256 GB do 1 TB. Produkt jest objęty pięcioletnią ograniczoną gwarancją z bezpłatnym wsparciem technicznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com.

Cechy i dane techniczne pamięci flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2:

 • Najnowszy standard USB 3.2 gen. 2: błyskawiczne przenoszenie plików z prędkością odczytu sięgającą 1000 Mb/s i prędkością zapisu do 900 Mb/s
 • Duża pojemność: dostępne wersje od 256 GB do 1 TB, które umożliwiają łatwe przenoszenie cyfrowej biblioteki w każde miejsce
 • Łączność USB-C®1: obsługa standardu laptopów i komputerów stacjonarnych nowej generacji, umożliwiająca bezproblemowe przesyłanie plików
 • Unikalna konstrukcja: wygodna osłona obsługiwana jedną ręką, wskaźnik stanu LED i praktyczna pętla na kółko do kluczy
 • Pojemność3: 256 GB, 512 GB, 1 TB
 • Szybkość2: USB 3.2 gen. 2 — do 1 000 Mb/s (odczyt), 900 Mb/s (zapis)
 • Wymiary: 82,17 × 22,00 × 9,02 mm
 • Waga: 12 g
 • Temperatura eksploatacji: od 0 do 60° C
 • Temperatura przechowywania: od -20 do 85° C
 • Gwarancja i wsparcie techniczne: 5-letnia gwarancja z bezpłatnym wsparciem technicznym
 • Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows® 10, 8.1, Mac OS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

Pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2

Numer katalogowy

Pojemność

DTMAX/256GB

256 GB

DTMAX/512GB

512 GB

DTMAX/1TB

1 TB


1
USB Type-C® i USB-C® to zastrzeżone znaki towarowe organizacji USB Implementers Forum.

2 Szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hosta, oprogramowania i sposobu eksploatacji produktu.

3 Część podanej pojemności urządzeń pamięci masowej w technologii flash jest wykorzystywana do obsługi formatowania i innych funkcji, a tym samym nie może być używana do przechowywania danych. W związku z tym rzeczywista pojemność dostępna do przechowywania danych jest mniejsza od podanej na produktach. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku po systemach pamięci Flash firmy Kingston.

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2020 | 2019