Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Kingston FURY oficjalnym dostawcą pamięci dla graczy w ramach współpracy z G2 Esports


Pamięć Kingston FURY uwalnia potencjał graczy G2
 


K
ingston FURY, dział gamingowy firmy Kingston Technology, największego na świecie producenta pamięci i powiązanych rozwiązań technologicznych, poinformował o nawiązaniu współpracy z jedną z największych na świecie marek rozrywkowych iesportowych, G2 Esports, w charakterze oficjalnego dostawcy pamięci operacyjnej i masowej dla graczy. Wydajne moduły pamięci DRAM i dyski SSD Kingston FURY pozwolą w pełni uwolnić potencjał legendarnych graczy G2, wznosząc ich systemy na nowe wyżyny możliwości. 

 

Firma Kingston od zawsze dostrzegała znaczenie gier komputerowych, z dumą wspierając i regularnie sponsorując drużyny e-sportowe. Mimo że jest to dopiero początek partnerstwa Kingston FURY i G2 Esports, nie jest to pierwszy raz, kiedy firma Kingston podejmuje współpracę z założycielem tej organizacji, Carlosem „Ocelotem” Rodríguezem. Były profesjonalny gracz zespołu SK Gaming już wcześniej korzystał z produktów z linii HyperX, dzięki czemu zdołał poznać ich możliwości. 

„W ostatnim czasie firma Kingston wznowiła linię pamięci Kingston FURY zaprojektowaną z myślą o graczach i entuzjastach, dlatego bardzo cieszymy się z możliwości powitania G2 w rodzinie Kingston” — mówi Robert Allen, dyrektor ds. marketingu na region EMEA w firmie Kingston. „Nie możemy się doczekać ponownej współpracy z Carlosem i G2 oraz wznowienia kontaktu z fanami organizacji”. 

 „Kingston towarzyszy mi od najdłuższego czasu, zarówno jako partner, jak i producent sprzętu, którego namiętnie używam do grania i pracy od lat” — mówi Carlos „Ocelote” Rodriguez, założyciel i dyrektor generalny organizacji G2 Esports. „Uwielbiam tę markę, jej pracowników i przyszłościowe myślenie, które objawia się we wszystkim, czego się podejmują”. 

W ten sposób firma Kingston dołącza do stale rosnącego grona partnerów G2. Fani mogą spodziewać się dedykowanych i kreatywnych treści przygotowanych przez obie te marki. 

 

Więcej informacji: https://www.kingston.com/

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022