Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

header solutions personal storage kiwy

Urządzenia pamięci flash

Karty pamięci, pamięci flash USB i dyski SSD do przechowywania większej liczby plików, zdjęć i filmów w komputerze, telefonie lub aparacie fotograficznym.

Codzienne generowanie danych

Rejestrowanie zdjęć i filmów, przesyłanie wiadomości e-mail czy tworzenie dokumentów i plików to codzienność przeciętnego użytkownika nowych technologii. Zapisywanie danych gier i innych aplikacji powoduje szybkie zapełnienie pamięci laptopa, komputera stacjonarnego, telefonu i tabletu. Oferując szeroki wybór pamięci flash, kart pamięci i wysokiej klasy dysków SSD, firma Kingston sprawi, że Twoje codzienne życie w świecie cyfrowym będzie toczyć się bez przeszkód.

Karty pamięci

Karty pamięci SD i microSD firmy Kingston są do przeznaczone do różnych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, telefony z systemem Android™, drony, rejestratory samochodowe czy kamery do monitoringu. Każda karta pamięci firmy Kingston jest objęta wieczystą gwarancją, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych zdjęć i filmów. Oferujemy również czytniki kart odpowiadające zróżnicowanym potrzebom użytkowników.

Karta pamięci microSD

Niewielka, ale o dużych możliwościach. Karta pamięci, która dotrzyma ci kroku.

Znajdź kartę pamięci microSD

Czytniki kart

Przyspiesz swoją pracę dzięki szybkiemu transferowi danych.

Znajdź czytnik kart

header solutions personal storage usb flash

Pamięci flash USB

Urządzenia pamięci flash firmy Kingston są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i pojemnościach. Użytkownicy, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo danych, mogą wybrać szyfrowane i chronione hasłem pamięci flash USB i dyski SSD firmy Kingston.

USB-C®

Pamięć, którą można podłączyć do praktycznie każdego urządzenia. Swobodnie przenoś pliki między urządzeniami z gniazdem USB typu A i typu C.

>Znajdź pamięć USB-C

Bezpieczne przechowywanie

Poczucie bezpieczeństwa. Zabezpiecz wszystkie dane, korzystając z funkcji wymuszającej użycie złożonego hasła z minimalną liczbą cech charakterystycznych, aby uniemożliwić nieuprawniony dostęp do zapisanych informacji.

Znajdź szyfrowaną pamięć USB

header solutions personal storage ssd

Dyski półprzewodnikowe (SSD)

Szybkie i niezawodne dyski SSD SATA i NVMe firmy Kingston są również doskonałym wyborem w przypadku nowych komputerów, serwerów i na potrzeby integratorów systemów. Dyski SSD pozwalają zwiększyć pojemność pamięci, a także przyspieszyć działanie komputera lub laptopa. Dysk SSD klasy podstawowej jest około dziesięć razy szybszy niż typowy dysk twardy o prędkości 7200 obr./min. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej wydajności lub chcesz wykorzystać technologię PCIe, sprawdź ofertę dysków SSD firmy Kingston, aby wybrać taki, który najlepiej spełni twoje wymagania pod względem wydajności, pojemności i możliwości budżetowych.

SATA

Dyski SSD firmy Kingston to idealny sposób na zwiększenie wydajności systemów komputerowych dla użytkowników indywidualnych i organizacji. Dyski te są dostępne w wielu różnych pojemnościach i modelach. Pozwalają wydłużyć czas eksploatacji komputerów oraz zapewniają większą szybkość, wydajność i niezawodność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi.

Znajdź dysk SSD SATA

NVMe

Oparte na nowym standardzie dyski SSD NVMe firmy Kingston oferują lepszą wydajność systemu i komputera, co przekłada się na lepszą wydajność w takich zastosowaniach, jak renderowanie 3D, gry czy tworzenie treści (np. edycja materiałów wideo).

Znajdź dysk SSD NVMe

Komputery stacjonarne i laptopy

Komputery stacjonarne i laptopy

Przyspiesz działanie starego komputera lub laptopa, wymieniając jego dysk twardy (HDD) na dysk SSD. Szybkie i niezawodne dyski SSD SATA i NVMe firmy Kingston to również doskonały wybór dla integratorów systemów i osób budujących nowe komputery.

Urządzenia mobilne

Urządzenia mobilne

Firma Kingston ma rozwiązanie dla wszystkich twoich potrzeb związanych z korzystaniem z urządzeń mobilnych – niezależnie od tego, czy będzie to ultrabook czy najnowszy telefon z systemem Android. Nasze produkty zapewnią szybkość i niezawodność działania urządzeń, z których korzystasz poza domem i biurem. Używając kart pamięci o klasie wydajności obsługi aplikacji A2, przyspieszysz swoją pracę dzięki szybszemu działaniu aplikacji na smartfonie lub tablecie.

Tworzenie treści multimedialnych

Tworzenie treści multimedialnych

Firma Kingston oferuje karty pamięci do różnych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, telefony z systemem Android, drony, rejestratory samochodowe czy kamery do monitoringu. Karty firmy Kingston przechodzą rygorystyczne testy pod kątem trwałości, aby dawały pewność bezpieczeństwa zdjęć, filmów i innych danych.

Dlaczego Kingston?

Powiązane artykuły