Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

promo kingston care

KingstonCare

Pomoc techniczna dla partnerów firmy Kingston i użytkowników końcowych

Co to jest KingstonCare?

Firma Kingston to więcej niż dostawca komponentów – to prawdziwy partner. Program KingstonCare to oferta unikalnych, bezpłatnych narzędzi, poparta ponad 35-letnim doświadczeniem w branży. Obejmuje ona bezpłatne usługi pomocy technicznej dla produktów firmy Kingston – pamięci dedykowanych (do serwerów, komputerów stacjonarnych i notebooków), pamięci do serwerów Server Premier oraz dysków SSD – które oferujemy użytkownikom, partnerom i dostawcom usług.

W ramach zobowiązania do zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi klienta oferujemy dostęp do naszych ekspertów technicznych i dedykowanych przedstawicieli firmy Kingston. Usługi te mają na celu skrócenie czasu przestojów i pomoc w dotrzymaniu umów o gwarantowanym poziomie usług. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z zalet programu KingstonCare, prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected].

Czy dodanie pamięci Kingston unieważni gwarancję na komputer klienta?

Słyszeliśmy o przypadkach, w których przedstawiciel handlowy producenta komputera informował klientów, że zastosowanie w komputerze pamięci innej firmy spowoduje unieważnienie gwarancji. Może być to niezgodne z prawdą i wynikać z chęci nakłonienia klientów do zakupu modułów pamięci od producenta komputera, zwykle po znacznie wyższych cenach niż produkty firmy Kingston. W takiej sytuacji należy poprosić klientów o potwierdzenie, że taki wymóg jest zawarty w umowie z producentem. Nawet jeśli tak jest, wymóg ten może być niezgodny z prawem, jeśli w nieuzasadniony sposób ogranicza swobodę handlu lub konkurencję na rynku.