Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Popraw wydajność komputera lub laptopa dzięki większej ilości pamięci i szybkiemu dyskowi SSD

Popraw wydajność komputera lub laptopa dzięki większej ilości pamięci i szybkiemu dyskowi SSD

Wykorzystaj pamięć i dysk SSD firmy Kingston, aby zwiększyć szybkość działania i wydajność laptopa, komputera stacjonarnego lub stacji roboczej.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Popraw wydajność swojego komputera

Popraw wydajność swojego komputera

Montaż dysku SSD i zwiększenie ilości pamięci to dwa łatwe i przystępne cenowo kroki do zwiększenia wydajności komputera stacjonarnego lub laptopa.

Nawet w przypadku nowych zestawów komputerowych można zauważyć znaczną poprawę wydajności po wymianie tradycyjnego dysku twardego na dysk SSD. Dyski SSD firmy Kingston klasy podstawowej działają dziesięciokrotnie szybciej niż obrotowe dyski twarde, zapewniając szybszy dostęp do programów i aplikacji. Nasze dyski SSD oferują również większą pojemność, sięgającą nawet kilku terabajtów (TB).

Przyspiesz swój komputer, używając optymalnej konfiguracji pamięci wymaganej przez aplikacje i sposób użytkowania. Pamięć to pierwsze źródło, z którego czerpie informacje procesor, a jej odpowiednia ilość, zapewniająca dostęp do często używanych danych, umożliwia bardziej wydajną pracę. Firma Kingston ułatwia zakup pamięci, oferując praktyczne narzędzie do wyszukiwania produktów. Wystarczy użyć narzędzia do wyszukiwania powyżej, aby wprowadzić informacje o systemie. Pomagamy w wyborze odpowiedniej pamięci RAM lub dysku SSD do komputera stacjonarnego lub laptopa.

Jeśli chcesz zwiększyć wydajność komputera do gier lub dowiedzieć się, z jakich komponentów go zbudować, zapoznaj się z naszą ofertą pamięci i dysków SSD klasy gamingowej.

header solutions personal storage ssd

Dyski półprzewodnikowe (SSD)

Szybkie i niezawodne dyski SSD SATA i NVMe firmy Kingston są również doskonałym wyborem w przypadku nowych komputerów, serwerów i na potrzeby integratorów systemów. Dyski SSD pozwalają zwiększyć pojemność pamięci, a także przyspieszyć działanie komputera lub laptopa. Dysk SSD klasy podstawowej jest około dziesięć razy szybszy niż typowy dysk twardy o prędkości 7200 obr./min. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej wydajności lub chcesz wykorzystać technologię PCIe, sprawdź ofertę dysków SSD firmy Kingston, aby wybrać taki, który najlepiej spełni twoje wymagania pod względem wydajności, pojemności i możliwości budżetowych.

SATA

Dyski SSD firmy Kingston to idealny sposób na zwiększenie wydajności systemów komputerowych dla użytkowników indywidualnych i organizacji. Dyski te są dostępne w wielu różnych pojemnościach i modelach. Pozwalają wydłużyć czas eksploatacji komputerów oraz zapewniają większą szybkość, wydajność i niezawodność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi.

Znajdź dysk SSD SATA

NVMe

Oparte na nowym standardzie dyski SSD NVMe firmy Kingston oferują lepszą wydajność systemu i komputera, co przekłada się na lepszą wydajność w takich zastosowaniach, jak renderowanie 3D, gry czy tworzenie treści (np. edycja materiałów wideo).

Znajdź dysk SSD NVMe

header pcperformance memory

Pamięci

Aby zmniejszyć koszty, producenci laptopów i komputerów stacjonarnych najczęściej wykorzystują ograniczoną do minimum liczbę standardowych modułów pamięci o małej pojemności. Powoduje to, że nawet nowe komputery mogą szybko wymagać modernizacji. Pamięć Kingston można wykorzystać do rozbudowania i zastąpienia istniejących modułów lub umieścić w wolnych gniazdach pamięci. Wyszukaj numer katalogowy swojej płyty głównej, korzystając z narzędzia do wyszukiwania pamięci powyżej, aby znaleźć odpowiedni produkt.

Branżowy standard

Konkurencyjne cenowo pamięci ValueRAM zapewniają docenioną przez specjalistów wydajność. Pamięci ValueRAM są projektowane i testowane w taki sposób, aby spełniać branżowe standardy JEDEC. Pozwoli ci to zakupić pamięć zgodną z wymaganą specyfikacją.

Odszukaj pamięć na podstawie danych technicznych

Dopasowanie do systemu

Pamięci są projektowane, produkowane i testowane pod kątem zastosowania w konkretnym systemie, dzięki czemu gwarantują pełną zgodność komponentów. Ułatwiają dobranie modułów odpowiednich do potrzeb użytkownika w oparciu o markę i model systemu OEM.

Znajdź pamięć według marki lub modelu

Kingston FURY logo.
Gaming

Zaufaj marce cenionej przez rosnące grono graczy i profesjonalistów. Nasze urządzenia pamięci bez trudu spełniają najwyższe wymagania graczy i profesjonalnych twórców dotyczące takich cech i rozwiązań, jak efektowny wygląd radiatorów, pamięci typu Plug-N-Play z automatycznym przetaktowaniem, pamięci z profilami XMP czy pamięci z podświetleniem RGB.

Modernizacja komputera

Modernizacja komputera

Zwiększ prędkość starego komputera lub laptopa, rozbudowując jego pamięć lub wymieniając dysk twardy (HDD) na dysk SSD. Zmodernizuj pamięć swojego komputera, aby umożliwić szybsze ładowanie się stron i aplikacji. Szybkie i niezawodne dyski SSD SATA i NVMe firmy Kingston to również doskonały wybór dla integratorów systemów i osób budujących nowe komputery.

Tworzenie treści multimedialnych

Tworzenie treści multimedialnych

Współcześni twórcy treści multimedialnych wykorzystują coraz większe ilości pamięci masowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o edycję materiałów wideo w rozdzielczości 4K/8K, projektowanie graficzne, efekty wizualne, ruchomą grafikę, modelowanie 3D czy inne zastosowania kreatywne, twórcy treści wymagają dysków o większej pojemności oraz niezawodnej wydajności, trwałości i szybkości – takiej, jaką mogą zapewnić dyski SSD NVMe. Dyski SSD NVMe firmy Kingston spełniają te oczekiwania, eliminując ograniczenia na rzecz kreatywnej produktywności.

Gaming

Gaming

Modernizacja z wykorzystaniem naszych rozwiązań zapewni ci przewagę w grze. Nasze produkty mogą wznieść na wyższy poziom twoje osiągnięcia, skrócić czas ładowania systemu i przyspieszyć przesyłanie plików. To idealne rozwiązanie dla osób streamujących rozgrywki lub tworzących treści multimedialne.

Dlaczego Kingston?

DDR5 Zasoby

Informacje o technologii NVMe

Powiązane artykuły