Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Modernizacja zwiększająca wydajność komputera i porawiająca jakość gry

Modernizacja zwiększająca wydajność komputera i porawiająca jakość gry

Pamięć i dyski SSD Kingston FURY zapewniają przewagę potrzebną, aby wyjść poza ograniczenia systemu i wyznaczyć nowe standardy.

Obejrzyj film

Pamięci i dysk SSD Kingston FURY przy komputerze do gier

Gamingowe dziedzictwo

Pamięci firmy Kingston, która stoi za modułami DRAM HyperX, są od dwóch wspaniałych dekad ulubioną marką pamięci wszystkich graczy. Kingston FURY to nowa generacja wysokiej klasy pamięci operacyjnej i masowej dla entuzjastów komputerów, graczy i twórców treści. Za naszymi produktami stoi ponad ponad trzydzieści lat doświadczenia firmy Kingston w projektowaniu i produkcjimodułów pamięci oraz obsłudze klienta.

W oparciu o ugruntowaną renomę na rynku rozwiązań dla graczy marka Kingston FURY wyrosła z kategorii produktów na w pełni rozwiniętą markę wydajnych pamięci, cenionych przez entuzjastów gier. Wiodąca pozycja firmy Kingston jako producenta wysokiej klasy pamięci DRAM i flash pozwala jej wnieść innowacyjne podejście i entuzjazm w nowy rozdział swojej działalności i zaprezentować ofertę wysokiej klasy produktów i doskonałej obsługi klienta pod marką Kingston FURY.

Zespoły Kingston FURY Kingston FURY to wybór najlepszych drużyn graczy z całego świata. Zobacz najnowsze informacje o tych mistrzach e-sportu.

Isirus
Method
Ninjas in Pajamas
Rare Atom
Vitality
Pamięć i dysk SSD Kingston FURY instalowane w komputerze
Entuzjaści komputerów

Buduj i modernizuj komputery, wyposażając je w najbardziej optymalne konfiguracje pamięci zapewniające ich najwyższą wydajność, która pozwoli sprostać wymaganiom najnowszych gier i zaawansowanych aplikacji. Ponieważ procesor najpierw szuka informacji i instrukcji w pamięci, niezawodne i wydajne moduły pamięci zapewniają wymierne korzyści podczas ładowania danych w postaci krótszych czasów reakcji i mniejszych opóźnień, pozwalając uzyskać przewagę nad konkurencją.

Pamięć Kingston FURY podczas przetaktowywania
Przetaktowywanie

Przesuń granice możliwości pamięci RAM, wykorzystując rozwiązania Kingston FURY. Rozwiązania zwiększające wydajność obejmują automatyczne przetaktowywanie typu plug-n-play oraz dwie klasy zgodności z profilami Intel XMP (Extreme Memory Profile): Ready i Certified. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek dotąd zwiększyć wydajność używanej pamięci, więc gracze i entuzjaści komputerów mogą wznieść możliwości swoich systemów na nowy poziom.

Więcej informacji Overclocking

Pamięć firmy Kingston w konsoli do gier
Gracze konsolowi

Modernizując pamięć masową konsoli do gier nowej generacji zwiększysz ich możliwości. Dyski SSD NVMe z linii produktów Kingston i Kingston FURY pozwalają rozszerzyć ograniczoną pojemność wbudowanej pamięci zarówno w starszych jak i w najnowszych konsolach do gier. Przejmij kontrolę nad czasem uruchamiania, biblioteką gier i ogólnymi wrażeniami z gry.

Dowiedz się więcej na temat instalacji i użytkowania produktów pamięci masowej Kingston w konsolach do gier, takich jak PlayStation, Xbox i Nintendo.

Niestandardowe konstrukcje komputerowe autorstwa AK, YM i Mark Fabrication

Niestandardowe komputery w laboratorium Kingston FURY Gaming Lab

Aby uczcić uruchomienie laboratorium Kingston FURY' Gaming Lab w naszym kampusie w Hsinchu na Tajwan, poprosiliśmy trzech niesamowicie utalentowanych modderów obudów o stworzenie wyjątkowych komputerów, aby zaprezentować moc pamięci DRAM i dysków SSD z serii Kingston FURY. Te napędzane komponentami z serii Kingston FURY maszyny wyprzedzają konkurencję o lata świetlne!

Dowiedz się więcej

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.

Pamięć

Kingston FURY to marka pamięci cenionych przez graczy, entuzjastów komputerów i twórców treści na całym świecie. Pamięci te pozwalają sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom pod względem wydajności przy jednoczesnym wykonywaniu wielu zadań — niezależnie od tego, czy będzie to gra i streaming, czy tworzenie i edytowanie materiałów wraz z obsługą najbardziej wymagających aplikacji. Dzięki takim rozwiązaniom jak efektowna stylizacja radiatorów, pamięci plug-n-play z funkcją automatycznego przetaktowania, obsługa profili XMP czy podświetlenie RGB, Kingston FURY pozwoli Ci wyrównać Twoje szanse w grze i pokonać wszystkie przeciwności.

Pamięć Kingston FURY Beast RGB zainstalowana w komputerze

Komputer stacjonarny

Skuteczne chłodzenie pamięci Kingston FURY zapewniają stylowe radiatory, które dzięki swojej efektownej konstrukcji nadają komputerowi nowoczesny wygląd i charakter. Nie tylko graj jak zwycięzca. Wyglądaj i czuj się jak zwycięzca. Nasze pamięci są kompleksowo testowane pod kątem szybkości i objęte dożywotnią gwarancją. Gwarantuje to łatwą i bezproblemową modernizację systemu z procesorem Intel lub AMD.

Pamięć Kingston FURY Impact DDR4 przy laptopie

Laptop

Zmaksymalizuj wydajność pamięci i zwiększ potencjał obsługi gier, wielozadaniowości i renderowania wybierając pamięć Kingston FURY Impact SODIMM. Spraw, aby Twój laptop był równie wydajny i niezawodny jak dobrze wyposażony komputer stacjonarny.

Zatwierdzona przez wiodących na świecie producentów płyt głównych

Zatwierdzona przez wiodących na świecie producentów płyt głównych1

Przetestowana i zatwierdzona pamięć pozwoli Ci bez obaw budować i modernizować swoją konfigurację na preferowanej płycie głównej.

Motherboard logos

Dowiedz się więcej
Gaming SSD Solutions

Dyski półprzewodnikowe (SSD)

Szeroka gama szybkich i niezawodnych dysków SSD SATA i NVMe firmy Kingston stała się preferowanym wyborem integratorów systemów, twórców treści i graczy konsolowych. Zwiększ wydajność pamięci masowej i niezawodność swojego systemu. Zapoznaj się z pełną ofertą dysków SSD firmy Kingston i znajdź odpowiedni do Twoich potrzeb i wymagań systemowych.

Dysk Kingston SSD SATA zainstalowany w komputerze

SATA

Dyski Kingston SSD SATA zapewniają niezawodną wydajność komputera i zastępują starsze dyski twarde (HDD) gwarantując natychmiastowe przyspieszenie systemu. Gracze, integratorzy systemów i twórcy treści docenią lepszą wydajność systemu uzyskaną dzięki naszym dyskom SATA SSD – niezależnie od tego, czy korzystają z kilku programów i aplikacji jednocześnie, grają online streamując swoje rozgrywki, czy realizują kreatywne projekty, aby dotrzymać wymagających terminów.

Znajdź dysk SSD SATA

Dysk Kingston SSD NVMe zainstalowany w komputerze

NVMe

Dyski Kingston SSD NVMe w nowym standardzie NVMe oferują lepszą wydajność systemu i ławo je zainstalować na najnowszych płytach głównych. Dzięki dyskom SSD NVMe gracze, integratorzy systemów i twórcy treści uzyskają lepszą wydajność w grach, aplikacjach do renderowania 3D i przy dużych obciążeniach podczas tworzenia treści.

Znajdź dysk SSD NVMe

Komputer do gier wyposażony w pamięć i dyski SSD Kingston FURY

Integratorzy systemów

Kingston FURY oferuje szeroką gamę rozwiązań dla integratorów systemów, graczy i twórców treści. Nasze szybkie i niezawodne pamięci operacyjne i masowe to doskonały wybór do każdego nowego komputera – niezależnie od tego, czy będzie to pełnowymiarowa stacja robocza do edycji treści i streamingu, czy najmniejsza konstrukcja w obudowie mini-ITX. Kingston oferuje szybkie i pojemne pamięci potrzebne do zmaksymalizowania wydajności Twojego systemu.

Osoba streamująca swoją rozgrywkę na komputerze

Streamerzy

Współcześni streamerzy tworzą treści o coraz lepszej jakości. Niezależnie od tego, czy nagrywasz nowe sesje w rozdzielczości 4K, rejestrujesz dodatkowe ujęcia na potrzeby kolejnych transmisji, czy pobierasz najnowsze gry, cyfrowe treści wymagają obecnie więcej pamięci niż kiedykolwiek dotąd. Dyski SSD Kingston zapewniają niezawodną wydajność, trwałość, szybkość i pojemność potrzebne do wyrażenia Twojej kreatywności.

Gracz grający na konsoli PS5

Gracze konsolowi

Nie ma nic gorszego niż brak miejsca, gdy chcesz pobrać najnowszy tytuł lub dodatek do gry. Dzięki dyskom SSD Kingston gracze konsolowi mogą zmodernizować ograniczoną pamięć wbudowaną i zyskać wystarczająco dużo miejsca nawet na najbardziej wymagające gry.

Dlaczego Kingston?

DDR5 Zasoby

Powiązane artykuły