Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Więcej niż pamięć masowa i operacyjna

Począwszy od pierwszego produktu, firma Kingston przekształciła się w globalnego dostawcę rozwiązań i producenta technologii. Współpracując z klientami i różnorodnymi przedsiębiorstwami, firma Kingston zdobyła zaufanie każdego, począwszy od konstruktorów DIY po korporacje z listy Fortune 500.

Contract Manufacturing

Produkcja kontraktowa

Dzięki naszemu doświadczeniu i zasobom oferujemy korzyści i oszczędności przedsiębiorstwom, w tym największym producentom OEM. Firma Kingston jest czołowym dostawcą, który opracowuje i wytwarza własne pamięci DRAM i dyski SSD a wypracowane doświadczenie pozwoliło jej poszerzyć ofertę i możliwości produkcyjne.

Supply Chain

Łańcuch dostaw

Profesjonalne zarządzanie towarami i usługami Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, globalny łańcuch dostaw firmy Kingston przekształcił się w jeden z najważniejszych łańcuchów w branży. Oferujemy naszym partnerom dostęp do ekspertów ds. łańcucha dostaw, aby zapewniać spersonalizowane rozwiązania odpowiadające potrzebom firm.

Channel market

Channel market

Czołowy na świecie dostawca dla konsumentów, firm, administracji państwowej i podmiotów rynku wertykalnego. Firma Kingston oferuje partnerom urządzenia pamięci masowej i operacyjnej wraz ze szkoleniami, wsparciem technicznym i zasobami marketingowym.

Gdzie kupić

Systemy wbudowane

Systemy wbudowane

Zespoły ds. inżynierii i rozwoju pomagają nam tworzyć, łączyć i opracowywać kompleksowe rozwiązania. Firma Kingston oferuje klientom na całym świecie szeroki asortyment pamięci wbudowanych, między innymi komponenty eMMC i DRAM. Nasze urządzenia pamięci masowej i operacyjnej to doskonałe rozwiązania dla aplikacji mobilnych/wbudowanych oraz konstruktorów systemów.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Poproś o informacje

Advanced Validation Labs (AVL)

Advanced Validation Labs (AVL)

AVL (Advanced Validation Labs) działa na rynku nowoczesnych technologii i specjalizuje się w testowaniu przed- i poprodukcyjnym oraz sprawdzaniu poprawności działania pamięci. Współpracuje z branżowymi producentami OEM, m.in. z producentami płyt głównych i PCB, układów scalonych oraz modułów DRAM. AVL zapewnia kompleksową usługę, dzięki której klienci mogą skrócić czas dostaw, ograniczyć koszty i poprawić parametry kontroli jakości.

Data Center

Centrum danych

Ścisła współpraca ze światowej klasy dostawcami usług w chmurze pozwala firmie Kingston dostarczyć im odpowiednie produkty. Dyski SSD i pamięci serwerowe firmy Kingston to bezpośrednia odpowiedź na zapotrzebowanie na produkty do przechowywania i uzyskiwania dostępu do dużych ilości danych oraz zarządzania nimi, zarówno w tradycyjnych bazach danych, jak i infrastrukturach typu Big Data.

Gaming

Gaming

Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalnego gracza, który odbywa sesje treningowe przez turniejem, streamera szykującego się do transmisji dla rzeszy fanów czy o kogoś, kto lubi pograć z przyjaciółmi w sieci, wszyscy jesteśmy graczami. Firma Kingston projektuje i wytwarza produkty z myślą o spełnieniu oczekiwań graczy i dostarczeniu im pozytywnych wrażeń podczas rozgrywek.