Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Dlaczego warto wybrać markę Kingston?

Od 1987 roku firma Kingston jest znana z najwyższej jakości produkowanych pamięci. Zdajemy sobie sprawę z istotnej roli, jaką pamięć odgrywa w przemyśle informatycznym i podejmujemy niezbędne kroki, aby zagwarantować niezawodność naszych produktów.

  • Najwyższa jakość: Firma Kingston® przeprowadza kwalifikację wszystkich komponentów i testuje wszystkie moduły na wszystkich etapach produkcji.
  • Gwarantowana zgodność: Firma Kingston dostosowuje pamięć do określonych potrzeb, gwarantując 100-procentową zgodność.
  • Wygoda: Firma Kingston oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie pamięci dla tysięcy systemów po konkurencyjnych cenach.
  • Stabilność: Założona w 1987 roku firma Kingston stała się największym niezależnym producentem modułów pamięci w branży.
  • Niezawodność: Zaangażowanie obejmujące korzystanie z komponentów najwyższej jakości i testowanie 100 procent produktów czyni pamięć firmy Kingston najbardziej niezawodną na rynku.
  • Kompetencje: Firma Kingston uczestniczy w procesie produkcji układów DRAM od momentu wycięcia płytki, przez pokrywanie układów scalonych, po montaż modułu i test ukończonego produktu.
  • Gwarancja: Firma Kingston udziela wieczystej gwarancji na wszystkie moduły pamięci i kilkuletnich gwarancji na karty pamięci flash, dyski SSD oraz pamięci flash USB. Więcej informacji podajemy na stronie z informacjami o gwarancjach firmy Kingston.

Firma Kingston Technology Company

Firma Kingston jest jednym z największych niezależnych producentów rozszerzeń pamięci na świecie. Założona w 1987 roku przez Johna Tu i Davida Suna firma Kingston przebyła drogę od niewielkiego przedsiębiorstwa oferującego moduł pamięci z łączówką jednorzędową w międzynarodową firmę oferującą ponad 2000 produktów obsługujących ponad 20000 systemów, o wielkości sprzedaży przekraczającej 7,0 miliarda USD w 2015 roku.

Niezawodność to kamień węgielny strategii produktowej firmy Kingston, dzięki któremu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Firma Kingston przywiązuje dużą wagę do wykraczania poza standardy branżowe w przypadku dbałości o szczegóły, zapewniania jakości oraz niezawodności produktów.

Niezawodność i doświadczenie firmy Kingston

Ważnym krokiem do zapewnienia niezawodności pamięci jest proces kompleksowego monitorowania jej komponentów i użycie wyłącznie części najwyższej jakości. Firma Kingston to jeden z niewielu dostawców pamięci przeprowadzających kwalifikowanie i testowanie na wszystkich etapach produkcji.

Firma Kingston wdrożyła również jeden z najbardziej rygorystycznych i pewnych procesów testowania w branży pamięci. Firma Kingston stale inwestuje w światowej klasy zakłady produkcyjne, które prowadzi na całym świecie.

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, ISO 9001

Program ISO to międzynarodowy standard zapewniania jakości procesów biznesowych. Standard ISO 9001 stanowi podstawę prowadzenia działalności w sposób gwarantujący najwyższą możliwą jakość produktów i usług. Struktura obejmuje cały proces dostarczania produktów lub usług: zakup surowców lub komponentów, kontraktację, inspekcję produktów obejmującą kontrolę jakości, projektowanie, opracowywanie, przechowywanie, dostawę, szkolenia pracowników, obsługę klienta i pomoc techniczną. Celem jest zdefiniowanie standardu jakości ogólnej procesów biznesowych.

Firma Kingston opracowała systemu zapewniania jakości spełniający wymagania zdefiniowane przez standardy ISO 9001, uzyskując certyfikat w 1994 roku po pierwszym audycie. Według rzeczoznawców organizacji ISO, tylko 30 procent firm wnioskujących o certyfikację uzyskuje ją przy pierwszej próbie. Firma Kingston utrzymała certyfikat, w sposób ciągły spełniając wymagania audytów przeprowadzanych co sześć miesięcy. Dowiedz się więcej

Standardy branżowe

Firma Kingston jest niezwykle skrupulatna, jeśli chodzi o zgodność produktów ze specyfikacjami. Firma Kingston jest członkiem organizacji JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council) działającej w branży technologii półprzewodników. Obsadzamy również stanowisko wiceprezesa w jej radzie nadzorczej. JEDEC to czołowa organizacja działające na rzecz rozwoju standardów w branży półprzewodników od 1958 roku. Firma Kingston jest jednym z 300 przedsiębiorstw, które ściśle współpracują w celu definiowania standardów spełniających potrzeby zarówno branży, jak i użytkowników.

Dostawcy układów DRAM

Firma Kingston utrzymuje długofalowe stosunki handlowe z wiodącymi producentami układów DRAM. Nasze chipy DRAM kupujemy bezpośrednio od producentów, między innymi firm Micron, SK Hynix, Powerchip i Nanya. Komponenty są przesyłane bezpośrednio z zakładu producenta do zakładów firmy Kingston, co pozwala zminimalizować łańcuch dostaw i ograniczyć ryzyko uszkodzenia układów.

Wszystkie chipy DRAM dostarczane do firmy Kingston są dokładnie sprawdzane, co umożliwia akceptację wyłącznie wysokiej jakości, prawidłowo zakwalifikowanych i przetestowanych układów. Jako jeden z największych odbiorców układów DRAM, firma Kingston otrzymuje produkty najwyższej jakości, których producenci gwarantują stałą dostępność. Daje to firmie Kingston możliwość oferowania szerokiej gamy modułów pamięci, poczynając od przeznaczonych do starszych systemów, a kończąc na najnowocześniejszych.

Jakość firmy Kingston

Firma Kingston jest dumna z proaktywnego podejścia w zakresie zapewniania jakości i niezawodności komponentów używanych w naszych produktach. Pamięci firmy Kingston są projektowane i budowane z części nabywanych od odpowiednio wykwalifikowanych dostawców spełniających nasze wysokie standardy w zakresie jakości. Firma Kingston uzyskała certyfikat ISO 9001 w 1994 roku, stale utrzymując certyfikację i usprawniając procesy w celu dostosowania działań do zmieniających się wymagań branży pamięci.

Konstrukcja

Aby zagwarantować 100-procentową niezawodność i zgodność, firma Kingston projektuje moduły pamięci pod kątem spełniania konkretnych wymagań systemów, w których układy zostaną zainstalowane. Inżynierowie firmy Kingston testują pamięć na płycie głównej systemu w kontekście aplikacji i systemów operacyjnych najpowszechniej używanych w przypadku danego sprzętu. Ponieważ wydajność pamięci nieco różni się w zależności od marki układu DRAM, standardy firmy Kingston przewidują wewnętrzną kwalifikację systemową każdej nowej konstrukcji modułu.

Komponenty

Proaktywny program zapewniania jakości dostaw stosowany przez firmę Kingston obejmuje certyfikację i monitorowanie chipów DRAM, płyt drukowanych i komponentów pasywnych. Firma Kingston wdrożyła rygorystyczne mechanizmy kontrolne, w ramach których partie komponentów są poddawane testom w zakresie zgodności. Na przykład najnowsze chipy pamięci w technologii DDR są testowane za pomocą urządzeń Agilent® 83000 w celu zweryfikowania zgodności charakterystyki taktowania ze specyfikacją DDR. W przypadku jakiejkolwiek zmiany konstrukcji chipu DDR wymagane jest ponowne przeprowadzenie procesu kwalifikacji.

Montaż

Wszystkie chipy pamięci są przesyłane bezpośrednio z magazynu producenta układów DRAM do zakładów montażowych firmy Kingston, co pozwala maksymalnie skrócić łańcuch dostaw i zmniejszyć ryzyko uszkodzenia. W całym procesie montażu podejmujemy określone kroki pozwalające wyeliminować wyładowania elektrostatyczne, które są głównym powodem awarii pamięci.

Testowanie

Firma Kingston stosuje wieloetapowy system testowania pozwalający zapewnić kontrolę jakości w całym procesie produkcji. Oprócz rygorystycznych testów układów DRAM i innych komponentów, firma Kingston poddaje wszystkie nowe konstrukcje modułów testom jakości sygnału, testom obciążenia oprogramowaniem, testom termicznym oraz długofalowym testom niezawodności przy zastosowaniu w określonym systemie. Firma Kingston kontynuuje również tradycyjną praktykę testowania wszystkich kompletnych produktów w procesie produkcyjnym.

W firmie Kingston wyznajemy zasadę, że jakość opiera się na synergii czterech obszarów: konstrukcji (Design), komponentów (Components), montażu (Assembly) i testowania (Testing), czyli DCAT.

Zgodność

Wielu innych producentów modułów pamięci korzysta z uniwersalnych modułów w całej gamie systemów. Firma Kingston przywiązuje większą wagę do opracowywania układów, produkując pamięć dedykowaną. Oznacza to, że konstrukcja jest dostosowywana pod kątem spełnienia wymagań pamięci systemu komputerowego, w którym moduł jest opracowywany. Konstrukcja jest ściśle dopasowywana do taktowania systemu, co pozwala obniżyć poziom hałasu i temperaturę pracy oraz nawiązać najbardziej efektywną komunikację między pamięcią a procesorem. Firma Kingston przeprowadza również testy modułów w systemie, korzystając z popularnych aplikacji, systemów operacyjnych i oryginalnych programów diagnostycznych producenta.

Wygoda

Zakup modułów firmy Kingston wiąże się z wygodą. Firma Kingston obsługuje wiele najpopularniejszych systemów, oferując szeroką gamę technologii pamięci, co czyni nas doskonałym źródłem produktów spełniającym wszelkie potrzeby w tym zakresie. Dostarczamy pamięć do serwerów, komputerów stacjonarnych, urządzeń telekomunikacyjnych i sieciowych, stacji roboczych, drukarek, a nawet urządzeń gospodarstwa domowego i aparatów fotograficznych. Nasz dział bezpłatnej pomocy technicznej służy radą w zakresie wszelkich kwestii związanych z pamięcią. Wszystkie moduły pamięci firmy Kingston są objęte gwarancją na cały okres eksploatacji (aby uzyskać informacje szczegółowe na temat gwarancji, odwiedź stronę oświadczeń gwarancyjnych firmy Kingston) i gwarancją zgodności.