Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Praca w firmie Kingston

Twój sukces jest naszym sukcesem

Aktualne oferty pracy w firmie Kingston Technology

Czy wiesz, że?
Nasza historia rozpoczęła się w 1987 r., gdy dwóch inżynierów i przyjaciół – John Tu i David Sun – dostrzegło szansę na wprowadzenie nowego produktu w branży technologicznej.

Opinie

 • careers testimonials jessica gould

  Firma Kingston dała mi możliwość rozwoju zawodowego. Zawsze czuję się doceniana za pracę, którą wykonuję. Bez wahania poleciłabym ją jako doskonałego pracodawcę.

  Jess Gould
  Język angielski, Wietnamski
  Dział HR
 • careers testimonials lavinnia hennessy

  Firma Kingston naprawdę dba o swoich pracowników. Zachęca nas, abyśmy osiągali wielkie rzeczy i korzystali z inspiracji! Sprawia, że mam motywację do intensywnej pracy. Mogę szczerze powiedzieć, że mam szczęście, mogąc tu pracować.

  Lavinia Hennessy
  Język angielski
  Dział HR
 • careers testimonials christina zhao

  W firmie Kingston jest wielu pracowników o długim stażu, co świadczy o dobrym zarządzaniu i kulturze organizacji. Ceni się tu prawdziwe partnerstwo, a to jest coś, co wpływa na każdy aspekt działania firmy.

  Christina Zhao
  Język angielski
  Dział ds. zgodności z przepisami
 • careers testimonials rino montemarano

  W firmie Kingston jesteśmy rodziną – razem się bawimy i razem pracujemy. Każdy pracownik firmy Kingston ma możliwość, aby wnieść swój wkład w nasz wspólny sukces.

  Rino Montemarano
  Język angielski, niemiecki i włoski
  Zespół ds. pomocy technicznej
 • careers testimonials liny cheliyan

  Firma Kingston jest dla mnie wyjątkowa dzięki moim koleżankom i kolegom. Jesteśmy jak rodzina i nawiązałam tu przyjaźnie na całe życie. Ciężko pracujemy, ale też świetnie się bawimy, więc tak naprawdę nigdy nie czujemy, że jesteśmy w pracy.

  Liny Cheliyan
  Język angielski, francuski i tamilski
  Menedżer Biznesu
 • careers testimonials jim galvin

  Kingston to firma, w której liczy się nie tylko wydajność, ale także człowiek i uczciwość.

  Jim Galvin
  Język angielski
  Dział IT
 • careers testimonials urszula kozlowska

  Kingston to firma, która wyróżnia się na rynku nie tylko świetnymi produktami, ale także tym, że stawia swoich pracowników na pierwszym miejscu i dba o ich samopoczucie oraz dobrą atmosferę w pracy.

  Urszula Kozlowska
  Język angielski i polski
  Dział handlowy
 • careers testimonials lucia king

  Kingston pomaga mi zdobywać ważne umiejętności – zarówno na poziomie interpersonalnym, jak i zawodowym. Jestem naprawdę wdzięczna, że mogę pracować w tak różnorodnej firmie, która inwestuje w swoich pracowników właśnie w taki sposób.

  Lucia King
  Język angielski
  Liderka zespołu w dziale kreatywnym
 • careers testimonials calvin nguyen

  Kingston to moja druga rodzina. Kocham to, co robię i ludzi, z którymi pracuję. Tu nie ma znaczenia, kim jesteś ani jak długo pracujesz – do każdego podchodzi się z troską, szacunkiem i pozytywnym nastawieniem.

  Calvin Nguyen
  Język angielski
  Kierownik ds. produkcji wideo
 • careers testimonials ruby tsan

  Kingston to świetna firma do pracy – witają wszystkich z otwartymi ramionami. Dbają o każdego ze swoich pracowników i jesteśmy jak jedna wielka, zgrana rodzina.

  Ruby Tsan
  Język angielski
  Dział pakowania produktów pamięci flash
 • careers testimonials denise silva

  Firma Kingston jest wyjątkowa pod każdym względem! Przyjdź z otwartą głową, nie obawiaj się nowych wyzwań, a zobaczysz, jak powinien być traktowany każdy pracownik.

  Denise Silva
  Język angielski
  Kierownik ds. sprzedaży
 • careers testimonials jasmine lee

  Mam szczęście pracować w motywującym zespole ze wspierającym szefem, dzięki czemu mam do czynienia z projektami, które mnie inspirują i stawiają przede mną nowe wyzwania.

  Jasmine Lee
  Język angielski i mandaryński
  Koordynatorka ds. zrównoważonego rozwoju
 • careers testimonials luissa fucinari

  Podoba mi się to, że w razie potrzeby potrafimy szybko reagować, aby dostarczać klientom doskonałe rozwiązania, a jednocześnie jesteśmy innowacyjni, aby nadążać za nowymi liniami produktów i zmianami na rynku.

  Luissa Fucinari
  Język angielski
  Kierownik w dziale handlowym, USA
 • careers testimonials saloman vasquez

  Przyjazne środowisko pracy i odpowiednie zarządzanie doskonale wpływają na morale pracowników dzięki wprowadzeniu pracy zdalnej i innych działań firmy. Nasze hasło brzmi Kingston Is With You i tak jest naprawdę!

  Salomon Velazquez
  Język angielski
  Dział zapewnienia jakości
 • careers testimonials sara westland

  Firma pomogła mi w rozwoju kompetencji twardych poprzez szkolenia i certyfikaty, a przełożeni – w doskonaleniu kompetencji miękkich.

  Sara Westland
  Język angielski
  Specjalistka ds. mediów społecznościowych
 • careers testimonials stanton mak

  Kingston ceni swoich pracowników nie tylko za osiągane wyniki, ale także za to, jacy jesteśmy jako ludzie.

  Stanton Mak
  Język angielski i kantoński
  Dział zapewnienia jakości

Podstawowe wartości

Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, czy kupujesz produkty, firma Kingston jest z Tobą! Kierujemy się podstawowymi wartościami, wspierając ducha firmy Kingston lub indywidualne zaangażowanie w pracę zespołową. Każda praca jest integralną częścią osiągnięcia naszych celów.

Czy wiesz, że?
Magazyn OC Business Journal wymienia firmę Kingston na liście najlepszych pracodawców w hrabstwie Orange (stan Kalifornia).

Gdzie pracujemy

Firma Kingston stale się rozwija i zwiększa swoją obecność na całym świecie!

 • Główna siedziba firmy Kingston – budynek biurowy z białego i czarnego szkła w Fountain Valley w hrabstwie Orange (Kalifornia, USA)

  Główna siedziba w USA

  W 1987 r. firma Kingston rozpoczęła działalność w USA. Główna siedziba firmy Kingston znajduje się w Fountain Valley w hrabstwie Orange (stan Kalifornia), gdzie w kompleksie składającym się z sześciu budynków mieszczą się działy projektowania, produkcji i sprzedaży. W USA zatrudniamy ponad 700 pracowników, z których większość pracuje w głównej siedzibie firmy. Podczas gdy niektóre stanowiska wymagają pełnoetatowej pracy w biurze, niektóre są hybrydowe i pozwalają na łączenie pracy w biurze z pracą zdalną w domu. W naszych obiektach pracownicy mają do dyspozycji siłownię, bezpłatne stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz ogródek pracowniczy.

 • Główna siedziba oddziału firmy Kingston na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki – szklany budynek biurowy w Sunbury-on-Thames

  Główna siedziba oddziału EMEA

  W 1997 r. otworzyliśmy europejską siedzibę firmy Kingston w Sunbury-on-Thames w Wielkiej Brytanii. Zajmuje ona trzy budynki, w których mieszczą się działy sprzedaży, marketingu, obsługi technicznej, finansów, HR i IT. W każdym z budynków znajduje się magazyn, w którym pracownicy produkcji kompletują, pakują i realizują zamówienia. W Wielkiej Brytanii zatrudniamy około 220 pracowników. Większość stanowisk biurowych opiera się na hybrydowym modelu pracy, a pracownicy dzielą swój czas między pracę w domu i w biurze. W naszych obiektach mogą oni korzystać z kawiarenki internetowej, zaplecza kuchennego, bezpłatnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a także zrelaksować się, grając w rzutki lub tenisa stołowego.

 • Siedziba główna oddziału firmy Kingston na region Azji i Pacyfiku – biały wieżowiec z betonu i szkła w Hsinchu na Tajwanie

  Główna siedziba oddziału APAC

  W 1997 r. w Hsinchu na Tajwanie otworzyliśmy główną siedzibę oddziału firmy Kingston na region Azji i Pacyfiku. Jako międzynarodowe centrum operacyjne jest ona siedzibą niektórych z najważniejszych globalnych działów firmy Kingston, takich jak dział badawczo-rozwojowy i projektowo-inżynieryjny, dział zapewnienia jakości czy dział globalnego planowania i integracji informacji. W kompleksie oddziału na Azję i Pacyfik mieszczą się również działy produkcji, sprzedaży, marketingu, finansów i IT, a także dział prawny, ds. zgodności z przepisami oraz HR. Zatrudniają one łącznie ok. 2000 pracowników. Chociaż większość stanowisk wymaga pracy w biurze, pracownicy mogą w razie potrzeby pracować z domu. Oferowane udogodnienia obejmują m.in. centrum zdrowia, kawiarnię, sklep spożywczy, hotel pracowniczy, siłownię, salę fitness, boisko do koszykówki oraz bezpłatne miejsca parkingowe.

Życzymy sukcesów w dalszej karierze!

Dział HR firmy Kingston Technology
EOE/AA/D/V Employer

Uwaga na oszustwa związane z ofertami pracy

W ramach procesu rekrutacji firma Kingston Technology nigdy nie prosi o podanie danych osobowych, takich jak numer ubezpieczenia społecznego, data urodzenia czy numer rachunku bankowego. Wszystkie widomości e-mail są przesyłane z domeny „kingston.com”. Nie proponujemy przesłania pieniędzy na zakup sprzętu do pracy ani nie prosimy o pieniądze. Osoby, które poniosły szkody finansowe w wyniku oszustwa związanego z ofertami pracy, mogą to zgłosić na stronie ReportFraud.ftc.gov.