Dołącz do nas!

Zobacz aktualne oferty

O firmie Kingston

O firmie Kingston

Od 1987 roku firma Kingston utrzymuje pozycję lidera na rynku pamięci, a od 2002 roku także na rynku wysokowydajnych pamięci do gier, sprzedawanych pod marką HyperX. Firma Kingston Technology dba o wyjątkową kulturę, w której pracownicy są traktowani podmiotowo i zachęcani do przedstawiania własnych propozycji.

Przełomowe wydarzenia w historii firmy Kingston

Dlaczego pracownicy pozostają w firmie Kingston?

Dlaczego pracownicy pozostają w firmie Kingston?

Kiedy dołączasz do firmy Kingston, stajesz się częścią różnorodnego, oddanego pracy zespołu, który stara się dostarczać klientom najlepsze produkty i usługi. Pracownicy firmy Kingston pozostają w niej średnio przez ponad 10 lat.

Zalety

Zalety

Jako pracownik firmy Kingston otrzymasz do wyboru wachlarz opcji ubezpieczenia medycznego, w tym ubezpieczenie pokrywane w pełni przez pracodawcę dla pracowników i zależnych od nich członków rodziny objętych tym programem. Szeroki pakiet świadczeń obejmuje również między innymi: atrakcyjny plan emerytalny 401(K) ze współpłaceniem równych składek przez pracownika i pracodawcę, udział w zyskach, otwartą przestrzeń biurową, siłownię i bezpłatne treningi fitness w głównej siedzibie firmy i okazje do działania na rzecz lokalnej społeczności.

Fundamentalne wartości

Aktualne oferty pracy w firmie Kingston TechnologyŻyczymy pomyślnej kariery zawodowej!

Dział Zasobów Ludzkich firmy Kingston Technology
Pracownik EOE/AA/D/V