Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych — szyfrowanie danych poufnych

Chroń swoją organizację przed naruszeniem ochrony wrażliwych danych dzięki pamięci z 256-bitowym algorytmem szyfrowania AES.

Całościowa ochrona informacji

Ochrona danych to podstawowe zadanie firm, instytucji państwowych i osób prywatnych funkcjonujących w dzisiejszym świecie. Naruszenie danych, hakowanie i czynnik ludzki ciągle przypominają o zagrożeniach i ryzyku występujących na całym świecie. Koszty związane z naruszeniem ochrony danych i ich niefortunnym ujawnieniem mogą być bardzo wysokie. Wymagania w zakresie zaawansowanego bezpieczeństwa cybernetycznego i strategie punktów końcowych DLP w zakresie ochrony danych zależą od niezawodnych i wydajnych rozwiązań ich przechowywania i przetwarzania. Dużym krokiem jest używanie szyfrowania, rozwiązań do szybkiego przechowywania i niezawodnych pamięci w połączeniu z najlepszymi praktykami, standardami i politykami. Zagubione laptopy i pamięci USB stanowią zagrożenie ujawnienia informacji dotyczących osób prywatnych i firm. Firma Kingston® oferuje rozwiązania, które pozwalają zapobiec zagrożeniom i pomagają zmniejszyć ryzyko, jednocześnie uzupełniając istniejące lub będące w trakcie opracowywania procedury bezpieczeństwa.

Infrastruktura

Od ponad 30 lat produkty firmy Kingston stanowią integralną część infrastruktury IT w firmach z listy Fortune 500. Jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie rozwiązań IT, a nasze produkty zapewniają stałą i niezawodną wydajność. Oferujemy również nagradzane szyfrowane rozwiązania w zakresie pamięci masowej, chroniące dane po obydwu stronach zapory sieciowej. Centra danych, chmura, stacje robocze, dane mobilne i wirtualne środowiska wyposażone w wysokiej jakości rozwiązania w zakresie pamięci oferowane przez firmę Kingston, zapewniają pewność w dostarczaniu efektywnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa informacji i użytkowania.

Szyfrowane dyski SSD, samoszyfrujące dyski SED i szyfrowane pamięci USB zapewniają ważne zabezpieczenie na zewnątrz zapory sieciowej, chroniące przed kosztami związanymi z naruszeniem danych. Organizacje przetwarzające dane, oferujące wsparcie serwisowe dla aplikacji oraz zatrudniające osoby pracujące zdalnie mają za zadanie wdrożyć kompleksowe strategie w zakresie zabezpieczenia danych na każdym szczeblu firmy. Szyfrowanie danych to ważny element każdej infrastruktury i wdrażania urządzeń, który może stanowić cześć procedury zgodności z RODO (GDPR).*

header solutions data security usb

Szyfrowane pamięci flash USB

Sprzętowo szyfrowane pamięci flash USB firmy Kingston to rozwiązanie w zakresie ochrony danych mobilnych po obydwu stronach zapory sieciowej organizacji. Pamięć zaprojektowana dla skutecznej ochrony danych wrażliwych ułatwia spełnienie odpowiednich standardów branżowych, dyrektyw i przepisów branży. Produkty są zgodne z TAA i posiadają certyfikat FIPS, dzięki czemu idealnie nadają się dla użytkowników korporacyjnych i agencji rządowych.

Znajdź szyfrowane pamięci USB
header solutions encrypted ssd

Szyfrowany zewnętrzny dysk SSD

Kingston IronKey™ Vault Privacy 80 Zewnętrzny dysk SSD to pierwszy innowacyjny, niezależny od systemu operacyjnego, szyfrowany sprzętowo dysk SSD firmy Kingston z ekranem dotykowym, służący do ochrony danych. Dysk VP80ES zabezpiecza przed atakami brute force i BadUSB z cyfrowo sygnowanym firmware'em. Dysk posiada certyfikat FIPS 197 z 256-bitowym szyfrowaniem XTS-AES z zastosowaniem Common Criteria EAL5+ (CC EAL5+) certyfikowanego

Dowiedz się więcej
header solutions data security ssd

Partnerstwo w zestawie. Stworzone dla centrów danych.

Współczesne firmy stają się potęgami dzięki efektywnemu wykorzystaniu danych. Ponieważ potrzeby związane z zarządzaniem danymi i ich przechowywaniem rosną w tempie wykładniczym, środowiska centrów danych, usług w chmurze, przetwarzania brzegowego, Internetu rzeczy i infrastruktury IT doświadczają gwałtownego wzrostu ilości danych. W tym miejscu wkracza do akcji Kingston, aby wspomóc takie firmy, jak Twoja potężnym arsenałem dokładnie przetestowanych, najwyższej klasy pamięci do serwerów i dysków SSD. Dzięki nim zapanujesz nad danymi jak nigdy dotąd!

Różne rozmiary modułu DRAM i logo Server Premier

Sprawdzone i godne zaufania rozwiązania pamięci do serwerów

Inwestując znaczące środki finansowe w rozwój i testowanie produkowanych modułów pamięci, firma Kingston pomaga zmniejszyć całkowity koszt ich użytkowania przez klientów. Efektem jest wydajność, stabilność, niezawodność i trwałość, dzięki którym pamięci do serwerów firmy Kingston wyznaczają standardy dla innych producentów na całym świecie.

Odkryj pamięci Kingston Server Premier

Ręka umieszczająca dysk SSD DC600M w szafie serwerowej

Dyski SSD Kingston: wsparte naszą obsługą klienta

Kingston dostarcza szybkie i niezawodne rozwiązania pamięci masowej dostosowane do wymagań serwerów i potrzeb centrów danych. Nasze dyski SSD spełniają rygorystyczne standardy jakości usług (QoS), potwierdzone rygorystycznym protokołem testowym. Natomiast tym, co naprawdę wyróżnia produkty firmy Kingston, jest nasze zaangażowanie w zapewnienie wyjątkowej obsługi klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej łatwo dostępnej, przyjaznej i szybko reagującej pomocy technicznej, aby zwiększyć wydajność infrastruktury sprzętowej i zoptymalizować potencjał Twojej firmy.

Zobacz dyski SSD do centrów danych

header solutions servers data centers memory

Pamięć do serwerów

Firma Kingston inwestując poważne środki finansowe w rozwój i testowanie produkowanych modułów pomaga zmniejszyć całkowity koszt eksploatacji przez klientów. Rezultatem jest wydajność, stabilność, niezawodność i trwałość, dzięki którym pamięci do serwerów firmy Kingston wyznaczają standardy dla innych producentów na całym świecie.

Znajdź pamięć serwerową

Zapytaj eksperta od konfiguracji

Specjaliści firmy Kingston specjalizujący się w konfiguracji systemów posiadają wiedzę i zasoby pozwalające odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące modernizacji pamięci.

Zapytaj eksperta od konfiguracji

Więcej informacji o pamięciach firmy Kingston do serwerów i pamięciach dedykowanych

Przeczytaj o naszym procesie testowania

Storage Requirements

Wymagania w zakresie pamięci masowych

Szybko i wydajnie przetwarzaj duże ilości danych i dokonuj analiz w czasie rzeczywistym

Personalizowane dyski SSD firmy Kingston dostarczając usługi o podwyższonych parametrach (QoS), zapewniają stabilność działania w środowiskach wymagających wysokiej wydajności losowych operacji odczytu i zapisu IOPS. Każda branża kieruje się zestawem standardów lub przepisów, w których wydajność, zgodność i niezawodność są kluczowymi aspektami podczas dokonywania zakupu. Firma Kingston stworzyła szerokie portfolio rozwiązań korporacyjnych do ochrony danych, takich jak komponenty przyspieszające aplikacje, bez strat na wydajności.

In-Memory Data Acceleration

Przyspieszanie przetwarzania danych w pamięci

Zwiększanie prewencyjnych zabezpieczeń aplikacji w czasie rzeczywistym

Modernizacja pamięci serwera z użyciem produktów firmy Kingston przyspiesza działanie większych baz danych, ulepsza działanie aplikacji, poprawia komfort pracy użytkowników chmury i przyspiesza działanie aplikacji uruchomionych w pamięci serwera. Rozszerzenie pamięci umożliwia uruchamianie większej liczby maszyn wirtualnych i wykorzystanie do maksimum posiadanych systemów poprzez zwiększenie ilości obsługiwanych przez nie zadań. Wirtualizacja obniża całkowity koszt eksploatacji, a więcej pamięci na potrzeby wirtualizacji (VDI) oznacza szybszą pracę aplikacji załadowanych do pamięci.

promo solutions data security government

INSTYTUCJE PAŃSTWOWE

Firma Kingston dostarcza wydajne rozwiązania dla instytucji państwowych, agencji bezpieczeństwa i służb specjalnych oraz firm, które z nimi współpracują. Organizacje te opierają swoją pracę o akty prawne i procedury mające na celu ochronę poufnych danych w tranzycie lub w spoczynku. Szyfrowane pamięci masowe firmy Kingston spełniają te kluczowe wymagania.

Dowiedz się więcej

promo solutions data security finance

SEKTOR FINANSOWY

Oferowane przez firmę Kingston szyfrowane rozwiązania pomagają bankom, domom maklerskim, wystawcom kart płatniczych, ubezpieczycielom i izbom rozrachunkowym zabezpieczyć poufne dane klientów. Nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy, uwzględniając zachowanie zgodności z rozrastającą się listą przepisów i standardów w zakresie bezpieczeństwa danych.

Dowiedz się więcej

promo solutions data security healthcare

SŁUŻBA ZDROWIA

Rozwiązania firmy Kingston są wdrażane w szpitalach, firmach farmaceutycznych, u świadczeniodawców, ubezpieczycieli i w podobnych instytucjach. Bezpieczne przechowywanie poufnych danych pacjentów i rosnąca liczba pracowników zdalnych to kluczowe aspekty tej branży. Firma Kingston oferuje produkty chroniące dane przenoszone i te z dostępem zdalnym. Niezależnie od tego, czy wymagane jest przechowywanie i ochrona danych na temat zdrowia pacjenta, czy też poufnych informacji dotyczących prac badawczo-rozwojowych firma Kingston oferuje optymalne rozwiązania dla służby zdrowia.

Dowiedz się więcej

Dlaczego Kingston?

Powiązane filmy

Informacje o technologii NVMe

Powiązane artykuły