Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kingston Technology wprowadził na rynek 100 milionów modułów z możliwością przetaktowania osiągów


Polska, Warszawa – 17 kwietnia 2023 –
Kingston FURY, oddział Kingston Technology Company, Inc., światowego lidera w produkowaniu pamięci oraz rozwiązań technologicznych, ogłosił dziś, że do tej pory wprowadził do sprzedaży ponad 100 milionów modułów pamięci z możliwością przetaktowania. W 2002 roku firma Kingston weszła na rynek entuzjastów komputerów PC z linią wysokowydajnych modułów pod nazwą Kingston HyperX. Przez następne 19 lat Kingston rozwijał linię HyperX, przede wszystkim w środowisku entuzjastów technologii i graczy, aż do momentu sprzedaży serii urządzeń peryferyjnych firmie HP w 2021 roku. Kontynuując ogromny sukces produktów z rodziny HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej linii komponentów o wysokiej wydajności na Kingston FURY, Tym samym zainwestowano w zasoby i wiedzę, pochodzącą z głównej działalności marki, w celu stworzenia nowej generacji produktów dla entuzjastów. Obecnie wiedza inżynierska stojąca za licznymi nagrodami i osiągnięciami w dziedzinie overclockingu, kontynuowana jest w ramach nowej ery wiodących wysokowydajnych rozwiązań dla entuzjastów i graczy. 

Od początku istnienia marka Kingston jest dumna ze swoich innowacji w zakresie testowania oraz wyróżniającej się w branży niezawodności produktów. Już w 2005 roku Kingston uzyskał amerykański patent na autorski, pierwszy w swoim rodzaju, dynamiczny tester burn-in. Zapewniło to najwyższą niezawodność modułów pamięci serwerowych używanych w największych centrach danych na świecie. By sprostać wymaganiom najnowszych aplikacji, na początku tego roku firma Kingston poszerzyła swoją ofertę o moduł Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM. Wyposażony on jest w pamięć DDR5 klasy serwerowej z możliwością przetaktowania i dedykowany jest twórcom, inżynierom i specjalistom z zakresu analizy danych. Metamorfozę przeszła również wielokrotnie nagradzana linia modułów pamięci Kingston FURY Beast DDR5 i Renegade DDR5 - dzięki wprowadzeniu białych rozpraszaczy ciepła, umożliwiającym użytkownikom wybór koloru najlepiej pasującego do ich indywidualnych preferencji. 

"Kingston zaangażowany jest w projektowanie i wytwarzanie produktów, które oferują konsumentom niezrównany styl i wydajność" - mówi Iwona Zalewska, DRAM business manager, Kingston EMEA. "Ten kamień milowy świadczy o wiodącej roli marki Kingston na rynku, polegającej na wspieraniu użytkowników w każdym segmencie naszej branży, na przykład poprzez zapewnienie znanej na całym świecie obsługi klienta i najwyższej jakości niezawodnych produktów.Do osiągnięcia tego rezultatu potrzeba całego zespołu, dlatego dziękujemy i dzielimy się tym osiągnięciem z naszymi partnerami, sprzedawcami i klientami". 

Więcej informacji kingston.com.  

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Technology Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

# # #

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Informacje dla mediów

EMEA PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

 

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022