Sistem Üreticileri için SSD'ler ve RAM

Sistem Birleştiriciler

Sistem Üreticileri için SSD'ler ve RAM

Sistem Üreticileri için SSD'ler ve RAM

Küçük Yapılı Bilgisayarlar ve Cihazlar

Kingston, SFF PC'lerin ve bilgisayar cihazlarının küçük alan gereksinimlerini karşılamak için çeşitli yapılarda ve kapasitelerde komple bir SSD ürün serisi sunmaktadır.

Küçük Yapılı Bilgisayarlar (SFF PC'ler) giderek daha popüler hale gelmekte ve ev sineması sistemleri, dijital tabelalar, masaüstü bilgisayarları gibi alanın dar olduğu her yerde giderek daha fazla uygulama alanı bulmaktadır. SFF PC'ler genellikle büyük çevre birimi yuvalarının kapladığı alandan tasarruf etmek için ana karta mümkün olduğunca çok I/O cihazı konulacak şekilde tasarlanmıştır. SSD'ler SFF PC'lerde ve cihazlarda, geleneksel mekanik sabit disk sürücülerine göre sistem performansının ve güvenilirliğinin arttırılması için kullanılmaktadır.

Gömülü Sistemler (Özel Tasarlanmış)

Kingston, Slim SATA ve mSATA gibi kasasız PCB yapılarında olanlar dahil olmak üzere küçük yapılı cihazlar için çeşitli kapasitelerde ve modellerde SSD'ler sunmaktadır.

Gömülü Sistem tasarımları, hiç olmadığı kadar kompakt ve güçlü olacak şekilde tasarlanmaktadır ve genellikle uzak, servisin zor yapılabileceği yerlerde bulunmaktadır. Güvenilirlik ve dayanıklılık tasarımda en öncelik verilen hususlardandır. Dönen manyetik saklama alanlarına alternatif olarak geçici olmayan Flash belleklerin kullanıldığı Kingston SSD sürücüler, sistem verilerinin her zaman güvenilir ve kullanıma hazır olmasına yardımcı olmaktadır.

İlgili Videolar

İlgili Yazılar

Bir Uzmana Sorun

Veri merkezi projeleriniz için doğru SSD'nin seçilmesi, hedeflediğiniz iş yükünün anlaşılmasını gerektirmektedir.

Kingston’ın uzmanlarının size yol göstermesini sağlayın