Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Sistem Üreticileri için SSD'ler ve RAM

Sistem Birleştiriciler

Sistem Üreticileri için SSD'ler ve RAM

Sistem Üreticileri için SSD'ler ve RAM

Küçük Yapılı Bilgisayarlar ve Cihazlar

bir el, bir M.2 NVMe SSD'yi anakarta yerleştirir

Kingston, SFF PC'lerin ve bilgisayar cihazlarının küçük alan gereksinimlerini karşılamak için çeşitli yapılarda ve kapasitelerde komple bir SSD ürün serisi sunmaktadır.

Küçük Yapılı Bilgisayarlar (SFF PC'ler) giderek daha popüler hale gelmekte ve ev sineması sistemleri, dijital tabelalar, masaüstü bilgisayarları gibi alanın dar olduğu her yerde giderek daha fazla uygulama alanı bulmaktadır. SFF PC'ler genellikle büyük çevre birimi yuvalarının kapladığı alandan tasarruf etmek için ana karta mümkün olduğunca çok I/O cihazı konulacak şekilde tasarlanmıştır. SSD'ler SFF PC'lerde ve cihazlarda, geleneksel mekanik sabit disk sürücülerine göre sistem performansının ve güvenilirliğinin arttırılması için kullanılmaktadır.

Gömülü Sistemler (Özel Tasarlanmış)

Kingston, Slim SATA ve mSATA gibi kasasız PCB yapılarında olanlar dahil olmak üzere küçük yapılı cihazlar için çeşitli kapasitelerde ve modellerde SSD'ler sunmaktadır.

Gömülü Sistem tasarımları, hiç olmadığı kadar kompakt ve güçlü olacak şekilde tasarlanmaktadır ve genellikle uzak, servisin zor yapılabileceği yerlerde bulunmaktadır. Güvenilirlik ve dayanıklılık tasarımda en öncelik verilen hususlardandır. Dönen manyetik saklama alanlarına alternatif olarak geçici olmayan Flash belleklerin kullanıldığı Kingston SSD sürücüler, sistem verilerinin her zaman güvenilir ve kullanıma hazır olmasına yardımcı olmaktadır.

Kingston Ürün Bulma Aracı

Kingston ile işe başladığınızda bellek seçmek kolaydır.
35 yılı aşkın uzmanlığıyla Kingston, güvenle bellek seçmeniz için gerekli olan bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Sisteme/Cihaza Göre Ara

İhtiyacınız olan Kingston ürünlerini bulmak için bigisayar sistemi ya da dijital cihazın marka ve model numarasını ya da sistem parça numarasını girin.

Parça Numarasına Göre Ara:

Kingston parça numarasına, dağıtıcı parça numarasına ya da üreticiyle eşdeğer parça numarasına göre arama yapın.

İlgili Videolar

İlgili Yazılar

Bir Uzmana Sorun

Veri merkezi projeleriniz için doğru SSD'nin seçilmesi, hedeflediğiniz iş yükünün anlaşılmasını gerektirmektedir.

Kingston’ın uzmanlarının size yol göstermesini sağlayın