Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Yasal Bildiri

KULLANIM KOŞULLARI

Tüm Hakları Saklıdır Kingston tarafından sağlanan bilgilerin (hep birlikte "İçerik"), Siteye gönderildiği sırada doğru olduğuna inanılmaktadır. Ancak Kingston, sitedeki bilgilerin doğruluğu ya da geçerliliğiyle ilgili olarak açık ya da ima edilen hiçbir garanti vermemektedir.

FİKRİ MÜLKİYET

Kingston web sitelerinin ziyaretçileri, tüm değişikliklerinin ve geliştirmelerinin kopyaları dahil olmak üzere sınırlama olmaksızın her türlü yazılım, metin, grafik, haber makalesi, fotoğraf, görüntü, şekil, ses klibi, video klibi, derlemeler, kullanıcı verileri ya da bilgileri ve diğer malzemelerin yanı sıra Sitenin kendisi olmak üzere Sitede gösterilen ya da çalıştırılan tüm fikri mallar ve malzemelerin, ABD ve uluslararası telif hakkı ve diğer yasalar ve anlaşmalar tarafından korunduğunu ve sahibinin Kingston olduğunu ve lisansının Kingstona ait olduğunu kabul etmektedir.

Ziyaretçiler, Kingstonun bir temsilcisi tarafından izin verildikten sonra Sitedeki İçerikleri kullanabilir, çoğaltabilir, kopyalayabilir, saklayabilir, arşivleyebilir, yayımlayabilir, iletebilir, dağıtabilir, görüntüleyebilir.

HİZMETLERDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Kingston, Sitenin günün 24 saati, haftanın 7 günü ulaşılabilir olması için çabalıyor olsa da zaman zaman Siteyi ya da Sitenin bir bölümünü sınırlama olmaksızın düzenli bakım gibi herhangi bir nedenden dolayı kapatabilir. Kingston Siteye ya da herhangi bir özelliğine, veri tabanına ya da Siteden sunulan hizmetin kullanılabilirliğini ya da erişilebilirliğini ya da bu erişimin kesintisiz ya da hatasız olacağını garanti etmemektedir. Kingston, önceden haber vermeden Sitenin işlemlerinin tümünü ya da herhangi birini kesme, sınırlandırma, değiştirme, askıya alma ya da kapatma hakkını saklı tutmaktadır.

BAŞKA WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR VE REFERANSLAR

Kingston, Dağıtıcıların, Satıcıların, İştiraklerin ya da reklamcıların Web siteleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü şahıs Web sitelerine verilen bağlantılar üzerinden erişilen bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk ya da yükümlülük kabul etmemektedir. Ziyaretçiler işbu belge ile bağlantıların yalnızca rahatlık sağlaması için verildiğini ve bu bağlantıların varlığının, Kingstonun herhangi bir üçüncü şahıs Web sitesinde bulunan bilgileri onayladığını, tasdik ettiğini ya da doğruladığını göstermemektedir. Ziyaretçiler, diğer Web sitelerine erişim sağlayarak Kingstonun, her bir site için ayrıca belirtilmediği sürece üçüncü şahıs Web sitelerinde ya da bu siteler üzerinden ürünlerin ya da hizmetlerin satın alınmasını ya da satışını önerdiği anlamına gelmemektedir.

YARIŞMALAR VE/VEYA PROMOSYONLAR

Aksi belirtilmediği sürece promosyonlar yalnızca uygulandıkları ülkelerde geçerlidir. Kingston, ürün mevcudiyeti, fiyatlandırma sorunları, az talep dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla yarışmaların ve/veya promosyonların koşullarını değiştirme ya da bunları sonlandırma hakkını saklı tutmaktadır. Ödüller, indirimler ve özel fiyatlar, önceden haber verilmeden herhangi bir zamanda değiştirilebilir ya da yerine başkası konabilir. Ödül ya da hediyelerin vergilerinin sorumluluğu katılımcılara aittir.