Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Veri Güvenliği

Veri Güvenliği - Hassas Veriler için Şifreleme

AES 256-bit donanım bazlı şifrelemeli veri depolama ile hassas verileri saklayın.

Küresel Bilgi Güvenliği

Bilgi ve veri güvenliği, günümüz dünyasında işletmeler, devletler ve bireyler için en temel gereksinimlerden biridir. Veri ihlalleri, bilgisayar korsanlığı (hacking) ve insan unsuru, dünya çapında tehdit ve risklerin sürekli gündemde kalmasına neden olmaktadır. Veri ihlalleri ve talihsiz ifşalarının maliyetleri çok yüksek olabilmektedir. Verilerin güvenliği için kullanılan gelişmiş siber güvenlik ve Endpoint DLP stratejilerinin tümü güvenilir ve etkili veri saklama ve bellek sistemlerine dayanmaktadır. Şifreleme, hızlı veri depolama ve belleğin;en iyi uygulamalar, standartlar ve politikalar ile kullanılması önemli bir adımdır. Kaybedilen dizüstü bilgisayarlar ve USB bellekler, hem bireylerin hem de şirketlerin kişisel ve özel bilgilerinin ifşa olması riskiyle karşı karşıya bırakmaktadır. Kingston®, mevcut ya da gelişmekte olan bir güvenlik planı oluştururken risklerin azaltılmasına yardımcı olacak tehdit önleme çözümleri sunmaktadır.

Altyapı

Kingston ürünleri 30 yılı aşkın süredir Fortune 500 şirketlerinin IT altyapısında yer almaktadır. Deneyimli bir çözüm ortağı olarak ürünlerimiz, tutarlı ve güvenilir performans sağlamaktadır. Aynı zamanda güvenlik duvarı içinde ya da dışındaki verileri korumak için ödüllü şifrelenmiş veri saklama çözümleri de sunmaktayız. Yüksek kaliteli Kingston veri saklama ve bellek çözümleriyle donatılmış veri merkezleri, bulut sistemleri, iş istasyonları, mobil veri ve sanal ortamlar, güvenlik çözümleri ve uygulama verimliliği sağlamada çok başarılıdırlar.

Şifrelenmiş katı hal sürücüleri (SSD), kendinden şifrelemeli sürücüler (SED) ve şifreli USB flash bellekler, yüksek maliyetli veri ihlallerine karşı önemli bir koruma katmanı sunmaktadır. Taşınmakta olan veri, saha servis uygulamaları ve mobil işgücü ile çalışan kuruluşlar, işgüçlerinin her seviyesinde güçlü veri güvenliği stratejileri uygulamaktadır. Veri şifreleme, her türlü altyapı tasarımının ve cihaz uygulamasının önemli unsurlarından biridir. Ayrıca GDPR-uyum programının bir parçası olarak kullanılabilir.*

header solutions data security usb

Şifrelenmiş USB Flash Bellekler

Kingston’ın donanım tabanlı şifreli USB flash belleklerinde, bir kuruluşun güvenlik duvarının içinde ve dışındaki mobil veriler için veri koruma çözümleri bulunmaktadır. Çok yüksek güvenlik gerektiren verilerinizi korumak için tasarlanan bu bellekler, endüstri standartlarının, direktiflerinin ve yönetmeliklerinin gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olurlar. Ürünler, TAA uyumlu ve FIPS onaylı olması sayesinde, kurumsal kullanıcılardan devlet kurumlarına kadar müşteriler için idealdir.

Şifrelenmiş USB Bellekleri Bulun
header solutions encrypted ssd

Şifreli Harici SSD

Kingston IronKey™ Vault Privacy 80 Harici SSD, Kingston'ın veri koruma için işletim sisteminden bağımsız çalışan, donanımla şifrelenmiş ve dokunmatik ekranlı ilk yenilikçi harici SSD çözümü. VP80ES, Brute Force saldırılarına ve BadUSB durumuna karşı dijital olarak imzalanmış cihaz yazılımı ile koruma sağlar. Sürücü, Common Criteria EAL5+ (CC EAL5+) sertifikalı güvenli mikroişlemci kullanarak XTS-AES 256-bit şifreleme ile FIPS 197 sertifikalıdır ve TAA uyumludur.

Daha fazla bilgi
header solutions data security ssd

İşbirliğiyle Tasarlandı. Veri Merkezler için Üretildi.

Günümüzde her işletme veri odaklı bir güç merkezi haline geldi. Veri saklama ve yönetimine duyulan ihtiyaç katlanarak artarken, veri merkezleri, bulut hizmetleri, sınır (edge) bilişim, IoT ve ortak barındırma dünyaları veri hacimlerinde müthiş bir artışa tanık oluyor. Kingston işte bu noktada, özenle test edilmiş, birinci sınıf sunucu belleği ve SSD çözümlerinden oluşan güçlü araçlar sunarak sizinki gibi işletmelere güç vermek için devreye giriyor. Veri sınırına daha önce hiç olmadığı gibi hakim olmaya hazır olun!

Çeşitli DRAM modülü form faktörleri ve Server Premier logosu

Test Edilmiş ve Güvenilir Sunucu Belleği Çözümleri

Kingston, gelecekteki toplam sahip olma maliyetinizi azaltmak amacıyla günümüzün modüllerini geliştirmek ve test etmek için milyonlarca dolar yatırım yapmaktadır. Sonuçta ortaya çıkan performans, stabilite ve uzun vadeli güvenilirlik, Kingston sunucu belleğinin dünya çapında bir endüstri standardı haline gelmesini sağlayan nedenler arasındadır.

Server Premier Belleği Keşfedin

DC600M SSD'yi bir sunucu rafına yerleştiren bir el

Kingston SSD'ler: Müşteri Hizmetleri ile Destekleniyor

Kingston, sunucular ve veri merkezleri için özel tasarlanmış hızlı ve güvenilir veri saklama çözümleri sunuyor. SSD'lerimiz, titiz bir test protokolü ile desteklenen katı QoS (Hizmet Kalitesi) standartlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Kingston'ın sürücülerini gerçekten farklı kılan şey, bizi ileriye taşıyan olağanüstü servis konusundaki kararlılığımızdır. Sizi, sistemlerinize daha fazla verimlilik sağlayabilecek ve işletmenizin kapasitesini optimize edebilecek kolay ulaşılabilir, sıcak ve hızlı desteğimizi keşfetmeye davet ediyoruz.

Veri Merkezi SSD'lerini Keşfedin

header solutions servers data centers memory

Sunucu Belleği

Kingston, gelecekteki toplam sahip olma maliyetinizi azaltmak amacıyla günümüzün modüllerini geliştirmek ve test etmek için milyonlarca dolar yatırım yapmaktadır. Sonuçta ortaya çıkan performans, stabilite ve uzun vadeli güvenilirlik, Kingston sunucu belleğinin dünya çapında bir endüstri standardı haline gelmesini sağlayan nedenler arasındadır.

Sunucu Belleği Bul

Bir Yapılandırma Uzmanına Sorun

Kingston’ın yapılandırma uzmanları, bellek yükseltme gereksinimlerinizi destekleyecek bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Bir Yapılandırma Uzmanına Sorun

Kingston Sunucu Belleği ve Sistem Özel Bellekler hakkında daha fazla bilgi alın

Test sürecimizle ilgili detayları okuyun

Storage Requirements

Veri Saklama Gereksinimleri

Büyük verileri ve gerçek zamanlı analizleri hızlı ve verimli biçimde işleyin

Kingston katı hal sürücüleri (SSD’ler) yüksek rastgele okuma ve yazma IOPS performansı dengesi gerektiren iş yükleri için daha yüksek hizmet kalitesi (Quality of Service - QoS) ve tutarlılık sağlamaktadır. Her endüstri ve sektör, performans, uyum ve güvenilirliğin her satın alma kararının temelini oluşturduğu standartlara ve yönetmeliklere uygun hareket etmektedir. Kingston, performanstan ödün vermeden uygulamaların hızlanmasına yardımcı olacak bileşenler dahil olmak üzere verilerin güvenliğini sağlayacak kapsamlı bir kurumsal çözümler portföyü geliştirmiştir.

In-Memory Data Acceleration

Bellek İçinde Veri Hızlandırma

Gerçek zamanlı önleyici güvenlik uygulamalarının arttırılması

Sunucunuzun belleğini Kingston bellek ile yükseltmek daha büyük veri tabanlarına hizmet verebilir, bulut kullanıcıları için daha yüksek performans sağlayabilir ve bellekte çalışan uygulamaların hızını arttırabilir. Bellek miktarının arttırılması, mevcut donanımlardan en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla sanal makineye olanak tanır ve aynı zamanda tahsisin de atrtırılmasına yardımcı olur. Sanallaştırma toplam sahip olma maliyetini düşürür ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI - Virtual Desktop Infrastructure) için daha fazla bellek bulunuyor olması tüm uygulamaların bellekte yer alması sayesinde daha yüksek performans sağlar.

promo solutions data security government

DEVLET KURUMLARI

Kingston, devlet, savunma ve istihbarat kurumlarının yanı sıra onlarla sözleşmeli çalışan özel şirketler için etkili çözümler sağlar. Bu kuruluşlar, taşınma halinde ya sabit hassas verilerin korunması için tasarlanan, her geçen gün uzayan yasal gereksinimler ve protokoller listesine uyum sağlamak için çalıştığından Kingston’ın şifrelemeli veri saklama çözümleri onların temel işlevsel gereksinimleri karşılamaktadır.

Daha fazla bilgi

promo solutions data security finance

FİNANS KURUMLARI

Kingston’ın şifrelemeli veri saklama çözümleri, bankaların, brokerlik firmalarının, ödeme kartı şirketlerinin, sigortacıların ve faktöring şirketlerinin, hassas müşteri bilgilerini güvenle saklamalarına yardımcı olur. Kapsamlı testlere tabi tutulan ürünlerimiz aynı zamanda sayıları her geçen gün artan veri güvenliği yönetmelikleri ve standartlarıyla da uyumludur.

Daha fazla bilgi

promo solutions data security healthcare

SAĞLIK KURUMLARI

Kingston çözümleri, hastaneler, sağlık hizmet sağlayıcıları, sigortacılar, ilaç şirketleri gibi sağlık sektöründeki birçok şirket tarafından kullanılmaktadır. Mobil işgücü artarken gizli hasta bilgilerinin güvende tutulması, bu alanda kritik öneme sahiptir. Kingston, taşınabilir ya da uzaktan erişilebilir verileri koruyan ürünler sunmaktadır. Kingston kişisel sağlık bilgilerinin yanı sıra hassas araştırma ve geliştirme verilerinin saklanması ve korunması için sağlık sektörüne yönelik en iyi çözümleri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Neden Kingston?

İlgili Videolar

NVMe Kaynakları

İlgili Yazılar