Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

promo solutions mobile lifestyle xs2000

Mobil Yaşam Tarzı

Mobil yaşayanlar için veri depolama çözümleri ve aksesuarlar

  • XS1000'in takılı olduğu dizüstü bilgisayar ve kartların takılı olduğu bir WorkFlow istasyonu.

    Kullanıcılar her geçen gün daha fazla içerik tüketiyor ve kullanıyor. Kingston harici SSD'ler ister seyahat fotoğraflarınızı ve videolarınızı yüklemek, önemli belgelerinizi düzenlemek, sınıf arkadaşlarınızla işbirliği yapmak ister bir sonraki büyük maceranıza hazırlanmak olsun, hareket halindeyken veri yedekleme için sorunsuz bir çözüm sunar. Kingston’s Workflow Station and Readers ile aynı anda hem dosyaları boşaltın hem de kolayca düzenleyin. Bu özellik, düzenleme sürecine hızla girmenize olanak tanıyarak yaratıcı iş akışınızı kolaylaştırır.

  • Bir Android telefonun yanında Canvas Go Plus microSD ve DT 80 M flash sürücü

    Öğrenci, fotoğrafçı ya da geleneksel masa başı işlerin dışında sık sık çalışan biri, yani her kim olursanız olun, Kingston ister dizüstü bilgisayar ister en yeni iPhone ya da Android akıllı telefonlar kullanıyor olun, tüm mobil veri saklama gereksinimleriniz için kapsamlı çözümler sunmaktadır. A2 uygulama desteği ile donatılmış son teknoloji microSD veri saklama seçeneklerinden mobil cihazlarınıza sorunsuzca bağlanan USB Type-C1 flash sürücülere kadar tüm önemli dosyalarınızın parmaklarınızın ucunda olmasını sağlamak hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı.

  • Nucleum, DT Max ve Canvas Go Plus microSD takılı USB-C dizüstü bilgisayar

    Dışarıda çalışırken daha büyük ekrana, ek USB bağlantı noktalarına ya da kart okuyucuya ihtiyacı olan kişilere yönelik USB-C hub ürünümüz, en yeni MacBook, HP, Lenovo ve diğer USB-C özellikli dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. Nucleum, HDMI, USB-A, USB-C, flash kart okuyucular gibi birçok bağlantı seçeneğini tek bir adaptöre kullanışlı bir şekilde şekilde entegre eder.

Neden Kingston Seçilmelidir?

İlgili Videolar

İlgili Yazılar