Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Pencere kenarında bir masada birlikte çalışan çeşitli yaşlarda beş kişi
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Kingston Ürününüz için destek bulma

Herhangi bir Kingston ürününde ihtiyacınız olan tüm bilgilere, SSS'lerden kurulum kılavuzlarına, sürücülere ve yüklemelere kolayca erişin.

Daha fazla Sıkça Sorulan Sorular

Çoğu Kingston FURY/HyperX bellekte hız aşırtma için XMP/EXPO profilleri kullanılır. Bu modüller fabrikadan JEDEC standart değerlerinde gönderilir. Bazı sistemler, ilk kurulumda hız aşırtma hızlarını ve gecikme sürelerini desteklemez. Bu nedenle Kingston, her müşteriye en iyi deneyimi sunmak için modülü JEDEC standart değerlerine ayarlar. Böylece sistem destekliyorsa kullanıcıya XMP/EXPO profillerini kullanarak hız aşırtma seçeneği sunar. XMP/EXPO profili, daha sonra sistem BIOS’undan etkinleştirilebilir.

FURY Beast ve Impact ürün serilerinde yer alan Tak-Çalıştır (PnP) modüller, fabrikadan varsayılan değerler olarak reklamda kullanılan hız aşırtma hızı ve gecikme süresi programlanmış şekilde gönderilir. Sistem hız aşırtmalı PnP ayarlarında çalışamazsa, varsayılan olarak JEDEC standart zamanlamalarına dönecektir. PnP hız aşırtma yöntemini kullanan FURY Beast ve Impact, ayrıca reklamı yapılan hız ve gecikme süresiyle eşleşen bir XMP profiline sahiptir. Bu sistemi, otomatik olarak hız aşırtma yapmazsa belleği hız aşırtmaya zorlamak için kullanılabilir.

FAQ: KTM-030615-HYX-03

Yardımcı oldu mu?

Bu, ister dahili SSD ister harici USB veri saklama birimi olsun, flash veri saklama birimlerinde yaygın bir durumdur ve bir ölçüde flash bellek ile döner plakalı sabit disk üreticilerinin megabaytı hesaplama şeklindeki farklılıktan kaynaklanmaktadır. Sabit disk üreticileri bir megabaytı (veya 1.000x1.000 baytı) 1.000KB olarak hesaplarken, flash tabanlı veri saklamada ikili hesaplama ile 1.024KB'dir.

Example: For a 1TB flash-based storage device, Windows will calculate it as having a capacity of 931.32GB. (1,000,000,000,000÷1,024÷1,024÷1,024=931.32GB).

Ayrıca Kingston, ilan edilen kapasitenin bir kısmını biçimlendirme ve ürün yazılımı ve/veya denetleyiciye özel bilgiler gibi diğer işlevler için ayırmaktadır. Bu nedenle ilan edilen kapasitenin bir kısmı veri saklama için kullanılamaz.

FAQ: KDT-010611-GEN-06

Yardımcı oldu mu?

Our flash drives are plug-n-play devices. Therefore, additional drivers are not required.

FAQ: KDT-110611-GEN-09

Yardımcı oldu mu?

Müşteri Hizmetlerine Başvurun

Siparişinizle ilgili acil bir talebiniz varsa anında yanıt almak için lütfen mesai saatleri içinde bizi arayın.

Teknik Destek ile İletişime Geçin

Zaten sahip olduğunuz bir Kingston ürünü hakkında sorularınız mı var? Bir Kingston uzmanına sorun.


Chat With Support

Şimdi Sohbet Et

Küresel Destek İletişim Noktaları

Farklı bir bölge için destekle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi