Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kingston'da kariyer

Sizin başarınız, bizim başarımızdır

Kingston Technology’de mevcut fırsatlar

Biliyor muydunuz?
Öykümüz 1987 yılında, John Tu ve David Sun adlı iki mühendisin ve dostun, teknoloji alanında bir fırsat görmesiyle başladı.

Görüşler

 • careers testimonials jessica gould

  Kingston bana kariyerimde gelişme fırsatı verdi. Burada yaptığım iş için her zaman takdir edildiğimi hissediyorum. Kingston'ı tereddüt etmeden mükemmel bir işveren olarak tavsiye ederim.

  Jess Gould
  İngilizce, Vietnam dili
  İK Bölümü
 • careers testimonials lavinnia hennessy

  Kingston çalışanlarını gerçekten önemsiyor. Harika şeyler başarmamızı ve ilham almamızı istiyorlar! Sıkı çalışmak istemenizi sağlıyorlar. Dürüstçe söyleyebilirim ki burada çalıştığım için çok şanslıyım.

  Lavinia Hennessy
  İngilizce
  İK Bölümü
 • careers testimonials christina zhao

  Kingston'da uzun süredir görev yapan çok sayıda çalışan var ve bu da yönetimin ve kültürün bir kanıtı. Güçlü ortaklıklara değer veriyorlar ve bu, işin her yönüne yansıyan bir şey.

  Christina Zhao
  İngilizce
  Uyum
 • careers testimonials rino montemarano

  Kingston'da biz bir aileyiz, birlikte eğleniyoruz ve birlikte çalışıyoruz. Kingston'daki herkes Kingston başarı hikayesini devam ettirme gücüne sahiptir.

  Rino Montemarano
  İngilizce, Almanca, İtalyanca
  Teknik Destek Ekibi
 • careers testimonials liny cheliyan

  Kingston'ı özel kılan şey iş arkadaşlarım. Biz gerçekten bir aileyiz. Burada ömür boyu sürecek dostluklar kurdum. Çok çalışıyoruz ama aynı zamanda çok eğleniyoruz, bu yüzden asla iş gibi hissetmiyoruz.

  Liny Cheliyan
  İngilizce, Fransızca, Tamilce
  İşletme Yöneticisi
 • careers testimonials jim galvin

  Kingston sadece performansın değil, aynı zamanda bireylerin ve onların bütünlüğünün de önemli olduğu bir şirket.

  Jim Galvin
  İngilizce
  MIS Departmanı
 • careers testimonials urszula kozlowska

  Kingston sadece lider ürünleriyle değil, çalışanlarını ön planda tuttuğu, onların refahına ve keyif almasına odaklandığı için de pazarda öne çıkan bir şirket.

  Urszula Kozlowska
  İngilizce, Lehçe
  İç Satış
 • careers testimonials lucia king

  Kingston hem kişisel hem de profesyonel olarak çok önemli beceriler kazanmamı destekledi. Çalışanlarına bu şekilde yatırım yapan böylesine çeşitlilik içeren bir şirkette çalıştığım için gerçekten minnettarım.

  Lucia King
  İngilizce
  Yaratıcılık Departmanı Ekip Lideri
 • careers testimonials calvin nguyen

  Kingston benim ikinci ailem. Yaptığım işi ve birlikte çalıştığım insanları seviyorum. Kim olduğunuz veya ne kadar süredir burada bulunduğunuzdan bağımsız olarak herkese özen, saygı ve sıcaklıkla davranılır.

  Calvin Nguyen
  İngilizce
  Video Prodüksiyon Müdürü
 • careers testimonials ruby tsan

  Kingston çalışmak için harika bir şirket, herkesi çok iyi karşılıyorlar. Çalışanlarının her birine ayrı ayrı özen gösteriyorlar. Biz büyük, uyumlu bir aile gibiyiz.

  Ruby Tsan
  İngilizce
  Flash Ürünler Paketleme
 • careers testimonials denise silva

  Kingston her yönüyle benzersiz bir şirket! Açık fikirli olun, esnek olun ve işyerinde her çalışana nasıl davranılması gerektiğini deneyimlemeye hazır olun

  Denise Silva
  İngilizce
  Satış Müşteri Yöneticisi
 • careers testimonials jasmine lee

  Bana ilham veren projeler üzerinde çalışmama ve kendimi zorlamamı gerektiren başka projelere katılmama izin veren, teşvik edici bir ekip ve güçlendirici bir patronla birlikte çalıştığım için şanslıyım

  Jasmine Lee
  İngilizce, Mandarin Dili
  Sürdürülebilirlik Koordinatörü
 • careers testimonials luissa fucinari

  Müşterilerimize harika çözümler sunmak için gerektiğinde hızlı bir şekilde değişebilmemizi ve yeni ürün gruplarına ve pazardaki değişikliklere ayak uydurmak için yenilikçi olmayı seviyorum.

  Luissa Fucinari
  İngilizce
  ABD İç Satış Müşteri Yöneticisi
 • careers testimonials saloman vasquez

  Harika çalışma ortamı ve yönetim, WFH planları ve diğer Kingston etkinliklerini içeren süregelen olanaklarla çalışanların moralini artırıyor. Sıklıkla söylendiği gibi, Kingston Sizinle ve bu gerçekten doğru!

  Salomon Velazquez
  İngilizce
  Dünya Çapında Kalite Güvencesi
 • careers testimonials sara westland

  Eğitim ve sertifikalarla mesleki becerilerimi geliştirmem desteklendi, ayrıca mesleki olmayan becerilerimi geliştirmeye yardımcı olmak için yönetim tarafından desteklendim.

  Sara Westland
  İngilizce
  Sosyal Medya Sorumlusu
 • careers testimonials stanton mak

  Kingston çalışanlarına sadece performansları için değil, birey olarak kendi olduğumuz halimiz için de değer veriyor

  Stanton Mak
  İngilizce, Kantonca
  Dünya Çapında Kalite Güvencesi

Temel değerler

İster çalışan olarak işe alınalın, ister ürün satın alın, Kingston Yanınızda! Temel değerlerimiz, Kingston ruhunu veya ekip olarak çalışmaya yönelik bireysel bağlılığı teşvik ederek bize rehberlik eder. Her iş, hedeflerimize ulaşmanın ayrılmaz bir parçasıdır.

Biliyor muydunuz?
OC Business Journal, Kingston’ı Orange County, CA’da çalışmak için en iyi yerlerden biri olarak gösterdi.

Nerede çalışıyoruz

Kingston sürekli genişliyor ve dünya çapında daha fazla yerde faaliyet gösteriyor!

 • Fountain Valley, Orange County, California, A.B.D.'de beyaz ve siyah camdan yapılmış bir ofis binası olan Kingston'ın şirket genel merkezi

  ABD Genel Merkezi

  Kingston, 1987 yılında ABD'de faaliyet göstermeye başladı. Kingston'ın genel merkezi Fountain Valley, Orange County, California'da bulunmaktadır ve burada altı binadan oluşan bir yerleşkeye yayılmış satış, mühendislik ve üretim birimlerimiz bulunmaktadır. ABD'de çoğu ana merkez ofiste olmak üzere 700'ün üzerinde çalışanımız var. Bazı pozisyonlar ofiste tam zamanlıyken, bazı pozisyonlar ofiste ve evde çalışma olanakları sunan hibrit yapıdadır. Tesislerimiz bünyesinde bir spor salonu, ücretsiz elektrikli araç şarj istasyonları ve bir çalışan bahçesi bulunmaktadır.

 • Sunbury-on-Thames, İngiltere'de camdan bir ofis binası olan Kingston'ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölge merkezi

  EMEA Genel Merkezi

  Kingston'ın Avrupa merkezi 1997 yılında Birleşik Krallık'taki Sunbury-on-Thames'de kurulmuştur. Satış, Pazarlama, Teknik Hizmetler, Finans, İK ve BT'nin bulunduğu 3 binadan oluşmaktadır. Her binada üretim personelinin siparişleri topladığı, paketlediği ve sevk ettiği bir depo bulunmaktadır. Birleşik Krallık'ta yaklaşık 220 çalışan bulunmaktadır. Ofis pozisyonlarının çoğunda, zamanlarını ev ve ofis arasında paylaştıran hibrit çalışma modeli uygulanmaktadır. Tesislerimizde internet kafe, mutfak olanakları, dart tahtaları, masa tenisi ve ücretsiz elektrikli araç şarj istasyonları bulunmaktadır.

 • Hsinchu, Tayvan'da beyaz beton ve camdan yapılmış yüksek bir ofis binası olan Kingston'ın Asya-Pasifik bölge merkezi

  APAC Genel Merkezi

  Kingston'ın Asya-Pasifik genel merkezi 1997 yılında Hsinchu, Tayvan'da kurulmuştur. Küresel operasyonların merkezi olarak, Ar-Ge/Tasarım Mühendisliği, Dünya Çapında Kalite Güvencesi, Küresel Planlama ve Bilgi Entegrasyonu gibi Kingston'ın başlıca küresel işlevlerinin bir kısmına ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca [Asya-Pasifik] kampüsümüzde Üretim, Satış, Pazarlama, Finans, BT, Hukuk, Uyum ve İK departmanlarımız da yer almaktadır. Yaklaşık 2000 çalışanımız var. Pozisyonların çoğu ofiste olmakla birlikte, personel gerektiğinde evden de çalışabilmektedir. Tesislerimiz arasında Sağlık Merkezi, kafeterya, tesis içi market, personel yatakhanesi, tesis içi spor salonu, fitness salonu, basketbol sahası ve ücretsiz park yerleri bulunmaktadır.

Kariyer arayışınızda size bol şans dileriz.

Kingston Technology İnsan Kaynakları Bölümü
EOE/AA/D/V Employer

İş dolandırıcılığına dikkat edin

Kingston Technology, görüşme sürecinde sizden asla sosyal güvenlik numaranız, doğum tarihiniz ya da banka bilgileriniz gibi kişisel bilgilerinizi istemeyecektir. Tüm e-posta iletişimleri "Kingston.com" alan adından gelir. Bir iş için donanım satın almak üzere size para göndermeyi teklif etmeyeceğiz veya sizden para istemeyeceğiz. Bir iş ilanı dolandırıcılığı nedeniyle mali kayba uğradıysanız, bunu ReportFraud.ftc.gov adresinden bildirebilirsiniz.