Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

promo kingston care

KingstonCare

Kingston iş ortakları ve son kullanıcılar için destek

KingstonCare nedir?

Kingston bir taraf olmaktan daha fazlasıdır; Kingston bir ortaktır. KingstonCare, 35 yılı aşkın sektör deneyimiyle desteklenen benzersiz, ücretsiz araçlardan oluşan bir üründür. Kingston Sisteme Özel bellek (sunucu, masaüstü ve dizüstü bilgisayar), Server Premier bellek ve SSD ürünleri için Kingston Technology son kullanıcıları, iş ortakları ve servis sağlayıcıları tarafından yararlanılabilecek ücretsiz destek hizmetleri sunmaktadır.

Kingston'ın kalite ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığının bir devamı niteliğinde bu hizmette, teknik uzmanlarımıza ve özel Kingston temsilcilerimize erişebilirsiniz. Bu hizmetler, arıza süresini azaltmak ve Hizmet Düzeyi Anlaşmalarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. KingstonCare şirketinize fayda sağlayacaksa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Kingston ürünü eklemek müşterinizin sistem garantisini geçersiz kılar mı?

Kingston, bilgisayar üreticilerinin satış temsilcilerinin, müşterilere, üreticinin bilgisayar sisteminde üçüncü taraf bellek kullanmaları durumunda garantinin geçersiz olacağını söylediği durumlarla ilgili bilgiler almıştır. Bu doğru olamaz. Bunlar müşterileri, genellikle Kingston ürünlerinden çok daha yüksek fiyatlarla sistem üreticisinin bellek modüllerini satın alması için yönlendirmeye çalışmaktadır. Lütfen müşterilerden, üreticinin sözleşmesinde böyle bir gereklilik olduğunu doğrulamalarını isteyin. Varsa bile, böyle bir gereklilik ticareti makul olmayan bir şekilde kısıtlıyorsa veya piyasa rekabetini azaltıyorsa yasa dışı olabilir.