Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kalite, Çevre, Sağlık ve Güvenlik ve Bilgi Güvenliği Politikası

Taahhüt

Şirketimizin bütünlüğünü, başarısını, kalitesini ve güvenliğini, kirliliğin önlenmesi, bilgi varlıkları ve uygunluk konusunda sürekli iyileştirmeler ve güvenli bir çalışma ortamı sağlama yoluyla korumak konusunda kararlıyız. İlgili ve yürürlükteki yasalar ve yönetmeliklere ve kuruluşumuzun bağlı olduğu diğer gereksinimlere uygun hareket etmeyi taahhüt etmekteyiz. Bunlar, etkinliklerimiz, bilgi güvenliği, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili çevresel etkilerin yapısına ve büyüklüğüne ve mesleki sağlık ve güvenlik risklerine uygundur.

Kingston Mission Statement

Sorumluluk

Müşterilerimize ve ilgili taraflara karşı sorumluyuz.

Güvenilirlik

Güvenilir ürünler ve hizmetler sunarız.

Yetkilendirme

Esnek olmak ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek konusunda yetkiliyiz.

ISO 9001

Tutarlı biçimde kaliteli ürünler ve hizmetler sağlamak için etkili süreçleri uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamak. ISO 9001 belgelerimizin hepsi PDF olarak mevcuttur; ISO 9001 sertifikalarımızın listesine ulaşın.

ISO 45001 ve ISO 14001

Kingston’ın çevre yönetimi çabalarını iyileştirme ve çevresel ayak izini en aza indirmenin yanı sıra Kingston çalışanlarının sağlığına ve güvenliğine öncelik vermek; ISO 45001 / 14001 sertifikalarımızın listesine ulaşın.

ISO 27001

Kingston’ın, çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin fiziksel ve bilgi güvenliğini korumak; ISO 27001 sertifikalarımızın listesine ulaşın.

Gizlilik Politikaları

Gizliliğiniz bizim için önemlidir/gizliliğinize değer veririz. Daha fazla bilgi almak/gizlilik beyanlarımızı görmek için lütfen çerez politikamıza, gizlilik politikamıza ve gizlilik kalkanı beyanlarımıza bakın.