Sunucular ve Veri Merkezleri

Sunucular ve Veri Merkezleri

En zorlu iş yükleri için Data Center (Veri Merkezi) SSD’leri ve sunucu belleği

Veri Saklama ve Yönetimi Gereksinimlerini Karşılar

Kingston sunucu SSD ve bellek ürünleri, hem geleneksel veri tabanları hem de Büyük Veri altyapılarında bulunan büyük miktarlarda verilerin saklanması, yönetilmesi ve bu verilere anında erişim sağlanması için küresel talepleri doğrudan desteklemektedir.

 Büyük miktarlarda verilerin saklanması ve yönetilmesi gereksinimi son zamanlarda katlanarak artmaya devam etmektedir. Çok büyük miktarda verilerin saklandığı iş modellerine örnek olarak veri merkezleri, bulut hizmetleri, sınır bilişim (edge computing), nesnelerin interneti (internet of things - IoT) ve ortak barındırma (co-locations) verilebilir. Bu kuruluşlar, %99,9999’a varan gereksinimlerle ürün çözümleri ve hizmet seviyesi anlaşmaları (SLA’lar) sunarken tahmin edilebilir performansa ihtiyaç duyarlar. Görev açısından kritik sunucuların da işletmenin Hizmet Kalitesi (Quality of Service - QoS) politikalarını karşılayan ya da daha fazlasını sunan kesintisiz çalışabilirlik seviyeleri sağlamaları gerekmektedir. Kingston, tutarlı, kapsamlı testlere tabi tutulmuş bellekler ve SSD’lerle bu gereksinimleri karşılamasına yardımcı olur.

30 Yıllık Deneyim ve Uzmanlık

Kingston,30 yılı aşkın süredir, Fortune 500 şirketlerinin IT omurgasının değişmez parçalarından biri olmaya devam etmektedir. Deneyimli bir iş çözümleri iş ortağı olan Kingston’ın ürünleri, kurumsal ortamların ihtiyaç duyduğu tutarlı ve güvenilir performansın yanı sıra ödüllü çözümler sunmaktadır.

header solutions servers data centers ssd

Enterprise Katı Hal Sürücüleri (SSD)

Kingston Enterprise SATA 3.0 ve NVMe Data Center (DC) SSD’leri, katı geliştirme gereksinimlerine göre tasarlanmış ve kapsamlı testlere tabi tutulmuştur. Bu durum yüksek rastgele okuma ve yazma IOPS performansı dengesi gerektiren iş yükleri için tutarlılık sağlamaktadır. Elektrik kesintisi özellikleri, görev açısından kritik ortamların her gün, tüm gün boyunca çalışabilir durumda olmasına olanak tanımaktadır.

Sunucu SSD’leri Bulun

SATA storage solutions

SATA veri saklama çözümleri

Veri merkezleri ve etkili istemci sistemleri için üretilen, güvenilir yüksek performanslı, düşük gecikmeli sürücüler

SATA storage solutions

NVMe veri saklama çözümleri

Kapsamlı günlük işlerden görev açısından kritik bilgilere kadar her alanda olağanüstü QoS taleplerini karşılayan yüksek hızlar ve tutarlılık

header solutions servers data centers memory

Sunucu Belleği

Kingston, gelecekteki toplam sahip olma maliyetinizi azaltmak amacıyla günümüzün modüllerini geliştirmek ve test etmek için milyonlarca dolar yatırım yapmaktadır. Sonuçta ortaya çıkan performans, stabilite ve uzun vadeli güvenilirlik, Kingston sunucu belleğinin dünya çapında bir endüstri standardı haline gelmesini sağlayan nedenler arasındadır.

Sunucu Belleği Bul

Bir Yapılandırma Uzmanına Sorun

Kingston’ın yapılandırma uzmanları, bellek yükseltme gereksinimlerinizi destekleyecek bilgiye ve kaynaklara sahiptir.
Bir Yapılandırma Uzmanına Sorun

Bellekler, Sunucu Performansını Optimize Ediyor

Sunucu belleğini yükseltmek büyük veri tabanlarını hızlandırabilir, bulut kullananlar için daha yüksek performans sağlayabilir ve bellekte çalışan uygulamaların hızını arttırabilir. Bellek miktarının arttırılması, mevcut donanımlardan en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla sanal makineye olanak tanır ve aynı zamanda tahsisin de atrtırılmasına yardımcı olur. Sanallaştırma toplam sahip olma maliyetini düşürür ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI - Virtual Desktop Infrastructure) için daha fazla bellek bulunuyor olması tüm uygulamalar bellekte yer aldığında daha yüksek performans sağlar.

Kingston Sunucu Belleği ve Sistem Özel Bellekler hakkında daha fazla bilgi alın
Test sürecimizle ilgili detayları okuyun

Kurumsal Veri Merkezlerinin Talepleri

Kurumsal Veri Merkezlerinin Talepleri

Veri merkezi mimarları, farklı iş yükleri için esnekliği koruyarak çok çeşitli sistemler için performans hedeflerini tasarlarlar. Çeşitli veri uygulamaları, çeşitli sistem özellikleri ve iş yükü taleplerini karşılamak için bir dizi veri saklama ve bellek yapılandırmasına ihtiyaç duyabilirler. Kingston sunucu belleği ve kurumsal sınıf SSD’leri, Yapay Zeka, makine öğrenmesi, büyük veri analizi, bulut bilişim, operasyonel veri tabanları (ODB - Operational Databases), veri tabanı uygulamaları ve veri ambarları gibi iş yüklerinin yönetilmesine yardımcı olur

Kingston Neden Akıllı Tercihtir?

Kingston Neden Akıllı Tercihtir?

İşletmeler için performans, güvenlik ve güvenilirlik hayati öneme sahiptir. Kingston’ın kanıtlanmış deneyimi, kabul gören en iyi uygulamaları ve güvenilir sektör liderliği, ürünlerimizin akıllı tercih olmasını sağlamaktadır. Bir kuruluş ister sistem çözümleri, sunucular, veri merkezleri ya da sürdürülebilir altyapı tasarlıyor, geliştiriyor isterse mevcut sistemleri ya da altyapısını güncelliyor olsun Kingston, her türlü kapsamdaki projeyi desteklemek için hazırdır.

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu Sanallaştırma

Rastgele I/O ve yüksek erişim talepleri, sanallaştırılmış bir ana makinede geleneksel mekanik sabit disklerle çok ciddi biçimde sınırlanabilmektedir. Kurumsal hizmet uygulamaları, kullanıcılar ve veri alımı, genel sistem performansında sınırlayıcı etkenler haline gelebilir. Kingston sunucu belleği ve katı hal sürücüleri (SSD), sanallaştırılmış iş yükleri için ideal hızlandırıcılardır ve daha azıyla daha fazlasını sağlayarak sanallaştırmayı desteklemektedir.

Bulut Bilişim (Cloud Computing)

Bulut Bilişim (Cloud Computing)

Bulut tabanlı veri depolama giderek daha popüler hale gelirken veri depolama ve bellek altyapısı için daha fazla talep geliyor. SSD'lerin hızlı veri alım özellikleri, bulut hizmetlerinin işlenen her veri türü için en üst verimde çalışmasını sağlar. Katmanlı veri depolama modeli, bir kuruluşun, maliyetleri ve performansı en iyi duruma getirmek için doğru katmanda doğru verilere sahip olmasını sağlar.

Applicazioni IT

IT Uygulamaları

Kingston’ın SATA 3.0 ve NVMe Enterprise SSD'leri, kullanıcılara çok çeşitli kurumsal uygulamada çok yüksek hızlı veri erişimi sağlamaktadır. Bunlar, sabit disk sürücülerin yerini almak için doğrudan bağlanan veri depolama birimleri olarak takılabilmenin yanı sıra veri depolamaya bağlı uygulamaları hızlandırmak için harici dizelerde kullanılabilir.

promo solutions data security government

DEVLET KURUMLARI

Kingston, devlet, savunma ve istihbarat kurumlarının yanı sıra onlarla sözleşmeli çalışan özel şirketler için etkili çözümler sağlar. Bu kuruluşlar, taşınma halinde ya sabit hassas verilerin korunması için tasarlanan, her geçen gün uzayan yasal gereksinimler ve protokoller listesine uyum sağlamak için çalıştığından Kingston’ın şifrelemeli veri saklama çözümleri onların temel işlevsel gereksinimleri karşılamaktadır.

Daha fazla bilgi

promo solutions data security finance

FİNANS KURUMLARI

Kingston’ın şifrelemeli veri saklama çözümleri, bankaların, brokerlik firmalarının, ödeme kartı şirketlerinin, sigortacıların ve faktöring şirketlerinin, hassas müşteri bilgilerini güvenle saklamalarına yardımcı olur. Kapsamlı testlere tabi tutulan ürünlerimiz aynı zamanda sayıları her geçen gün artan veri güvenliği yönetmelikleri ve standartlarıyla da uyumludur.

Daha fazla bilgi

promo solutions data security healthcare

SAĞLIK KURUMLARI

Kingston çözümleri, hastaneler, sağlık hizmet sağlayıcıları, sigortacılar, ilaç şirketleri gibi sağlık sektöründeki birçok şirket tarafından kullanılmaktadır. Mobil işgücü artarken gizli hasta bilgilerinin güvende tutulması, bu alanda kritik öneme sahiptir. Kingston, taşınabilir ya da uzaktan erişilebilir verileri koruyan ürünler sunmaktadır. Kingston kişisel sağlık bilgilerinin yanı sıra hassas araştırma ve geliştirme verilerinin saklanması ve korunması için sağlık sektörüne yönelik en iyi çözümleri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Neden Kingston?

Mükemmellik konusunda kararlı çalışmalarımız, işletmenizin gereksinimlerini karşılamamızı, hatta fazlasını sunmamızı sağlamaktadır.

Olağanüstü Hizmet

Mükemmellik konusunda kararlı çalışmalarımız, işletmenizin gereksinimlerini karşılamamızı, hatta fazlasını sunmamızı sağlamaktadır.

Şirketimizin bu kadar harika olmasını sağlayan, pozitif kültürümüz ve olağanüstü çalışanlarımızdır.

Tutkulu Çalışanlar

Şirketimizin bu kadar harika olmasını sağlayan, pozitif kültürümüz ve olağanüstü çalışanlarımızdır.

Kingston, otuz yılı aşkın süredir, yeni başlayanlardan küresel Fortune 500 şirketlerine kadar her büyüklükteki işletmeler için çözümler sağlamaktadır.

Sağlam Güvenilirlik

Kingston, otuz yılı aşkın süredir, yeni başlayanlardan küresel Fortune 500 şirketlerine kadar her büyüklükteki işletmeler için çözümler sağlamaktadır.

NVMe Kaynakları

İlgili Videolar

İlgili Yazılar